Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Multifokális szemüvegről minden, ami lényeges fórum

Multifokális szemüvegről minden, ami lényeges (beszélgetős fórum)


1 2
2015. aug. 24. 12:41

Szia!

Ettől én is féltem. Kiadok egy rakás pénzt és mehet a kukába. Nekem nem kell közelre csak távolra, de ezt a monitor előtt ücsörögve nehéz megoldani, belevágtam. Azt mondták apránként szokjam, ne ebben menjek haza. Hát, én a sarkra érve mégis csak feltettem. És ennyi volt :)

Nem tudom, mi a horror ár, de nekem a sima is ennyibe került. A keskeny 65000 Ft, lett volna , azt hiszem kerettel, Nem emlékszem rá pontosan. Inkább a széleset választottam akciós volt, meg én is féltem a megszokástól.

2015. aug. 24. 12:01

Sziasztok!

Nem lehet tovább húzni,bele kell vágnom.

Érdeklődtem optikusoknál,az emberek 1%-a nem tudja megszokni,pozitívan állok hozzá,nekem sikerülni fog!

Amiről mindenki mást mond:különféle csatornák-sávok vannak (mindkét szó elhangzott).Milyet érdemes csináltatni?A legszélesebb az horror ár,a csak egy csík meg szerintem kevés.Sima itthoni használat lesz,nem vezetek.Szerintetek melyiket érdemes?

Esetleg hol érdemes?

2015. aug. 24. 11:56
Multifokális szemüvegről minden, ami lényeges
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook