Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Múlt hónapban kétszer jött meg, ebben a hónapban semmi? Vélemény? fórum

Múlt hónapban kétszer jött meg, ebben a hónapban semmi? Vélemény? (tudásbázis kérdés)


24. puccancs (válaszként erre: 1. - Victorika)
2010. jún. 14. 16:25

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni. 18 éves lány vagyok. Múlthónapban megjött a normális időben és az utolsó napra 2 héttel megjött mégegyszer. Ebben a hónapban viszont nem jött még meg. Tavaly december 23-án átestem már egy abortuszon, amit azóta megbántam. Kérlek adjatok tanácsot, hogy mi lehet ennek a menses örületnek az oka!

2009. szept. 3. 08:28
Hááát... tegnap megvolt a doki. Megnyomkodott, nagyon fájt! Pedig bírom a fájdalmat, de ezt jól eltalálta... műszer híján nem tudott biztosat mondani, úgyhogy jövő hét szerdán mennem kell ultrahangra. Amint kijöttem vérezni kezdtem, ráadásul a papíromra azt írta, hogy nem akarom a terhességet megtartani, mikor ilyen jellegű kérdést fel sem tett. Szép. Szerencsére ma reggelre elmúlt a vérzéas. Szóval csak ülök és nézek ki a fejemből... Köszi mindenkinek!
2009. aug. 29. 23:24

Én egy héttel a normális időpont előtt(pedig mindig pontosan 28 napra jött meg)kezdtem el vérezni.A terhesség összes tünetét éreztem,de azt gondoltam a menstruációm jött meg előbb.Mindenesetre én a harmadik napon vettem egy tesztet és pozitív lett.Másnap dokihoz mentem,ő azt mondta baba (már)nincs. Valószínűleg spontán vetélésem volt. Jövő héten meg kell ismételnem a tesztet.

Szerintem mindenképpen vegyél egy tesztet. Feleslegesen ne rágódjatok, ha már biztosan ott a két csíkos teszt a kezedben az más és az ultrahang is segít a döntésben.:)

21. 673567bc24 (válaszként erre: 20. - Victorika)
2009. aug. 29. 10:20
Nem bántásképpen írom a következő sorokat,kérlek ne vedd a szívedre,de már egyszer elvesztettél egy babát,megint fájdalmat akarsz magadnak okozni?Lelkileg,testileg?Kinek van kilátása a jövőre a mai világban?Senkinek!Az emberekkel meg mit foglalkozol?Le kell szarni őket de nagy ívben...már aki gonosz,és szemét veled/tek!Tartsd meg!Én ha most terhes lennék,megtartanám,mivel az első lenne,azt meg pláne!
20. Victorika (válaszként erre: 19. - 673567bc24)
2009. aug. 29. 10:02
Szerelmem hajthatatlan. Ő is elvesztett már egy babát... én is. Ha nem ez a környezet, nem ezek az emberek, és nem ez a háttér befolyásolna, semmi kétségem nem lenne. De sajnos semmi kilátásunk a jövőt tekintve. Ketten is, egyedül is átrágtam százszor... nem tudom még mindig, mi lenne a jó.
2009. aug. 29. 08:49
Nyugalom!Beszélj a pároddal,és keressetek együtt valami megoldást!Írtad már,hogy volt egyszer egy abortuszod...ha engem kérdezel,én megtartanám a babát!
2009. aug. 29. 02:07

Lehet, hogy ebből nem lesz semmi?

Kedden megyek nőgyógyászhoz, addig is tanácsra lenne szükségem: egyre gyakrabban jelentkeznek görcsök. Az enyhébbeknél nem aggódtam, de vannak nagyon erősek is. Én ezekhez hasonlót abortusz után éreztem, és elég fájdalmasak. A medencecsontom felől nyilall a fájdalom középtájra, és olyankor összerezzenek. Ezekért is csak a méh tágulását okolhatom? Vagy jobb félni?

2009. aug. 28. 18:40

Pozitív lett a teszt! :(

Nem tudom, hogyan tovább!

Mihez kezdjek most? Vagy vegyek erőt magamon, és teljes gőzzel előre? Nem szabad magamba roskadnom, igaz? Összezavarodtam teljesen!!!!!

2009. aug. 26. 20:19
Köszi! Sejtettem, hogy butaság!
2009. aug. 26. 10:50
terhesség alatt éppen ,hogy van folyás
2009. aug. 26. 10:30
Azt hallottam, ( és lehet, hogy nagy butaság, de azért rákérdezek) hogy nincs folyás a terhesség alatt... ez igaz? Mert nekem van, olyan mint mindig. Vélemény???
2009. aug. 25. 22:58
Csak szorítsatok, hogy MOST ne legyen pozitív! Imádkozzatok értem!
2009. aug. 25. 22:57
Holnap mindenképpen veszek egy tesztet, de megvárom vele a párom... azért az eredményt mindenképpen megosztom veletek.
2009. aug. 25. 22:27
nem szabad aggódni, hol tessék venni egy tesztet, és megosztani az eredményt velünk!!!
2009. aug. 25. 21:03
Én inkább a terhesség valószínűsége miatt aggódom nagyon.
9. Victorika (válaszként erre: 7. - Szaszy79)
2009. aug. 25. 21:01
Semmi problémám nem volt előtte, se felfázás, se egyéb, ezért is furcsa...
2009. aug. 25. 20:44
még valami, bocs, hogy már harmadjára írok. Mikor nekem volt ilyen gondom, akkor Anyum is azt hitte terhes vagyok. Szóval biztos előfordulhat, így sztem légy erős, és vegyél egy tesztet.
2009. aug. 25. 20:41
sok minden befolyásolhatja, felfázás, túl hideg, meleg víz, nátha, influenza... volt valami ilyesmi jellegű gond?
2009. aug. 25. 20:40
nekem volt már, a doki azt mondta nincs gond
2009. aug. 25. 20:32
Na erre én is kíváncsi vagyok!Hozzám ebben a hónapban "kopogtatott" 2x!Aktuális! :-)
2009. aug. 25. 20:32

Lehet egy megfázás ,gyógyszered nem meg felelő.

Az is lehet ?.hogy terhes vagy -elő fordulhat.

2009. aug. 25. 20:25

Most még szerintem ne izgulj, mert előfordul.

Ha továbbra is jelentkezik, akkor érdemes felkeresni az orvosod! Lehet, hogy másik gyógyszer kell, mert megbabrálta a hormonjaidat, de nekem pl. elkellett hagynom. Az is lehet, hogy már nem lesz ilyen...

2009. aug. 25. 20:20

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék tőletek. . .

21 éves lány vagyok. Júniusban percre pontosan érkezett a menstruációm hó végén, de júliusban a normális vérzésem előtt 2 héttel is megjött (5 napig véreztem) majd a normális vérzés is jelentkezett szintén 5 napig. Nem mentem el dokihoz időhiány miatt, és a fogamzásgátlómat sem irattam ki. Most úgy állunk, hogy parázok rendesen, mert nem emlékszem az utolsó ciklusaim dátumára, és már meg kellett volna jönnie, legalábbis szerintem. 1 hete folyamatosan ennék, és fáradt vagyok, nagyon erőtlennek érzem magam. Nem merek terhességi tesztet venni. A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt, kifogástalanul működik a kapcsolat, de pillanatnyilag semmilyen anyagi háttérrel nem rendelkezünk. Tanulunk mindketten. Lehetek terhes? Mitől lehetett az a dupla vérzés? Szóljatok hozzá, legyetek szívesek és osszátok meg velem, ha van hasonló tapasztalatotok. Minden választ előre is nagyon szépen köszönök!

2009. aug. 25. 20:20
Múlt hónapban kétszer jött meg, ebben a hónapban semmi? Vélemény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook