Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörmösök - Ki hogyan használja a csillámport? fórum

Műkörmösök - Ki hogyan használja a csillámport? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 19. 13:34
Én így csinálom:alapozás-UV-a zseléből kiteszek valamire egy picit,abba szórom a csillámport,elkeverem,és ezt teszem fel a körömre-UV-vastagabb színtelen zselé-UV-fixálás-reszelés-lakkozás-díszítés-KÉSZ!:-)
2009. jún. 16. 21:25
nah hogy ment a csillamozas?! mert azt mar nem irta senki....
12. bb511d3bbe (válaszként erre: 10. - Geridina)
2009. jún. 9. 14:42
szerintem a porcelánnak nem lesz baja ha teszel rá fényzselét... attól csillogni-villogni fog :D
2009. jún. 9. 14:41
Köszi a tippeket, ma csinálom a saját körmömet és kipróbálom a "mártogatós" technikát :D
2009. jún. 9. 09:34
Én porcelánt használok, és mikor próbáltam az volt a baj, hogy reszelésnél elmattult.
2009. jún. 9. 08:52

Sziasztok!

2 eve kormozok es imadom csinalni, es a csillamport is nagyon szeretem, en ugy szoktam hogy az utolso retegbe teszem a csillamot, megcsinalom a kormoket, tip vagy epites reszeles minden, aztan felkenem a zselet es abba vagy egy fapalcikaval vagy egy csak erre hasznalt ecsettel beleszorom, helyezem a csilalmot, csak egyet vagy tobb szint vagy tobb fele formaban, surubben vagy levegosebben...aztan lampa, aztan egy vastagabb reteg zsele hogy ne legyen hullamos vagy erdes a csillamos resz :)

8. 62dca90d90 (válaszként erre: 5. - 1eb84e4bad)
2009. jún. 8. 21:45
Köszi a tanácsot kipróbálom.
7. 1eb84e4bad (válaszként erre: 6. - Bb511d3bbe)
2009. jún. 8. 17:06

próbáld k úgy, hogy teszel egy alapot, azt fixálod, hogy ne ragadjon. Utána bolyhozod az egészet, hogy majd kössön rá a fedő. Majd a szabadsélre teszel egy vékyon zselréteget, de épp csak annyit hogy tapadjon. nyomd bele nyugodtan a körmöt, máshovaem fogtapadni a csilám. Nem lesz vastag se rücskös, és szépen lefedi mindenhol.

Majd lámpa, s ha megkötött mehet rá a felsőréteg.


Pocelán ugyanígy működik.

2009. jún. 8. 13:33

Sziasztok!


Örülök neki,h itt vagytok :)


Igazából most kezdtem körmözni és tegnap anyumon próbáltam ki először a csill.port.


először zselébe kevertem, de nem igazán volt jó utána a szabad-szélre tettem még végleges kötés előtt az ecset hegyével ezüstöt. sztem jó lett, bár amikor reszelni kezdtem (fixálás után) akkor eléggé érdekes volt, mert a port reszeltem. gondolkodtam és húztam még 1 réteg zselét... kicsit vastagabb lett a körme mint szerettem volna de még elfogadható...


Melyik rétegnél kell beletenni a port?

5. 1eb84e4bad (válaszként erre: 4. - 62dca90d90)
2009. jún. 8. 13:28
porcira egy vékony réteg zselé, ahol akarod, hogy csillámos legyen.Majd rá a fedőporceln vagy zseléfedés.
2009. jún. 8. 12:50

Sziasztok!

Engem nem csak a csillámpor érdekelne hanem az akril festék használata is.A belemártós technikát még nem próbáltam.Porcelánnal ez hogy oldod meg?

2009. jún. 8. 12:32

sziasztok

engem még jobban érdekelne maga a csillámpor gyakorlati használata. Vettem magamnak, és próbálkoztam de nem nagy sikerrel. Próbáltam így is úgy is, de nem tudom, hogy működik ez az úgynevezett "elmosásos technika". cSak én hívom így, nem tudom mi a pontos menete. Van köztünk amatőr is, vagy csak profik vagytok itt?

2009. jún. 8. 12:26
szia.én sokáig belekevertem a porba vagy a zselével össze egy kis tégelyben. Voszont most kipróbáltam azt,amitől ódzkodtam, hogy belmártani a csillámba a körmöt. Nagyon szép lett :-) Te hogy?
2009. jún. 8. 12:24

Sziasztok!


Kíváncsiságból érdeklődöm,h Ti hogyan használjátok a csillámport zselével vagy esetleg porcelánnal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook