Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Működhet egy kapcsolat, ha egy évvel ezelőtt úgy éreztem, hogy hülyeség lenne esélyt adni? fórum

Működhet egy kapcsolat, ha egy évvel ezelőtt úgy éreztem, hogy hülyeség lenne esélyt adni? (beszélgetős fórum)

1 2
2021. ápr. 11. 21:58

Vagy maradjunk azon az elven, hogy ami nem megy, nem kell erőltetni?

Dióhéjban annyi lenne a történet, hogy olyan 2 éve ismertük meg egymást, 1 éven át csak szia-szia kapcsolatunk volt, tavaly tavasszal azonban találkoztunk párszor, de semmi nem volt. Valahogy úgy gondoltam, hogy játszik velem, ezért nem vettem őt komolyan. Visszagondolva elég hideg voltam vele, nem foglalkoztam vele, amikor megláttam hiába örültem neki, eljátszottam, hogy nem érdekel, csak azért, hogy ne gondolja, hogy kedvelem, és igen, visszagondolva tényleg olyan, mintha játszottam volna vele, de nem akartam. Egyszerűen csak nem akartam, hogy tudja, hogy kedvelem. Úgy váltunk el egymástól, hogy megmondta, hogyha szeretnék tőle valamikor valamit, jelentkezzek nála. Nem követtük már egymás életét, ünnepekkor elintéztük egymást egy köszöntéssel, és annyi. Ha mégis beszélgettünk, olyan irányba haladt a beszélgetés, hogy burkoltan közeledni próbált, figyelmen kívül hagytam őt, mintha meg se hallottam volna, amit mond, faképnél hagytam.

Most azonban egyre gyakrabban gondolom azt, hogy lehet, hogy hibáztam, lehet működött volna, ha nyitottabb vagyok, és nem utasítom el mondjuk tizedjére is.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook