Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Motivációs tippek :) fórum

Motivációs tippek :) (beszélgetős fórum)


1 2
29. kubin
2010. aug. 22. 18:19

:D:D hát köszi, jót tesz az ?önbizalmamnak? :D de amúgy meg tényleg annyi vagyok... :D a sulis doki elküldött ilyen ááá, nem tudom hogy hívjak, nah ahova a kövér embereknek kell menni kivizsgálásra, L betűvel kezdődik :D aztán ott meg mondták, hogy menjek vissza x idő mólva, mert nem tudják eldönteni, hogy a gyerekbe menjek, vagy a felnőttbe ( akkor lettem 18), aztán vissza se mentem. :D

Aztán egy orvosszerűségnél meg volt egy gép, amin ráállsz, és a kezedbe fogsz két mütyürt, és az 2 perc alatt mindent levetít rólad... hány kiló vagy, testtömegindex, hány kilós a jobb karom, meg iylenek :D 101 kilót mutatott... :S

2010. aug. 22. 18:14

kubin,ha te 100 kg vagy,én 150 :DDD

bocsi,de nem vagy kövér,de még duci sem!Szerintem jól nézel ki! :) A tükrödet meg dobd ki! :)

27. kubin
2010. aug. 22. 18:11

hát... akkor elég nagy az akaraterőőd :D én leginkább azt bírom, amikor direkt szólok apámnak, hogy ne hozzon reggelire semmit, vagy csak valami egészségesebbet, gyümit vagy valami... Erre hoz mákosbúrkiflit... ( fél liter tejes kávéval az igazi :D) szóval... akkor nem bírom ki, és ez a mostani 7vége is olyan volt, hogy kábé amit találtam, bezabáltam :S nem tudom mi van velem.. front jön vagy valami :S Holnaptól viszont anyunál leszek, ott meg hála az égnek csak jóó kaják vannak, szóval ott nem tudok majd elcsábulni, mert direkt nem vesz semmi olyat :)

Szóval most élem a -mindentmegeszekamitlátok- napjaimat :S sztem simán feltudok szedni 3-4 kilót egy hétvége alatt :D:D csak úgy pusztítom a kaját, szégyen :D

2010. aug. 22. 18:06

Hát figyu, én most nem akarok édességet enni, nem is ettem szerintem egy hónapja, de ez most nem lényeg.

Jelenleg ott van az asztalon egy tepsi sütemény.

Belenéztem, hú de guszta :D

És azt mondtam, hogy NEM, nem eszek belőle, mert megfogadtam, hogy nem eszem édességet.


Egy nagyon nagy NEM.

Nem azért mert nem kívánom, mert az hazudik aki azt mondja, hogy nem szokott csak egészséges kaják után sóvárogni.


De nehogymár, ha én azt mondtam, hogy NEM, akkor egyek belőle. Ne legyen már az a süti erősebb, mint az én NEMEM :)

25. kubin
2010. aug. 22. 17:59
amúgy most tényleg elgondolkoztam.. mert amgunkat kell legyőznünk, aki valahol a fejünkben él (minden a fejünkben dől el-alapon). Szóval kihívom magamat egy csatára :D
2010. aug. 22. 17:56

De tényleg nem szoktam túl nagyokat magam elé tenni, de sok kicsi sokra megy :)

Pl.: ha kezdenéd azzal, hogy két hétig az eddigi vacsid felét eszed meg. Nem nagy dolog, de először igen is kihívás :) Utánaa jöhet a következő.:) A fél adagot, felváltom egészséges kajára, két hétig csak ez a változás.

Ez csak egy példa volt, neked kell érezni mi fog menni :)


Ezek a dolgok eleinte igen is nagyok, és egy rendszerre kezd nevelni. Mert ha ezt meg tudtad csinálni, miért ne tudnád a következőt is megtenni?

Hidd el nekem, sok kicsi sokra megy.


Magunkal versenyezni amúgy tök jó dolog (nekem) :)

23. kubin
2010. aug. 22. 17:49
van benne valami :)
2010. aug. 22. 17:48

engem tud az motiválni, hogy kisebb célokat tűzök magam elé, amiért meg kell dolgoznom, és felteszem magamnak azt a kérdést, hogy: na, ez meg tudom csinálni? És amikor benne vagyok és csinálom, és valami hülyeségre készülnék eszembe jut, hogy magammal versenyzem :)

És akkor dacból előjön, hogy: na nehogymár ne tudjam megcsinálni, ennyire gyenge nem lehetek!


Hát ez lehet szar volt, de engem ez motivál :)

21. kubin
2010. aug. 22. 17:46
hát igen... az egészsééég :) a cukorbetegséget, meg trombózist, emg ilyeneket csakis a könyvekből szeretném ismerni :)D ... szóval, muszáj lesz kezdeni valamit magammal :) holnaptól el is kezdek valamit... olyan magamfélét :D motivációt meg még keresek :P
2010. aug. 22. 17:43

megkukkoltam.

Én azt monndom Neked, hogy igen az látszik, hogy ne ma versenysúlyodban vagy jlenleg , de azért tudd, hogy nagyon jó felépítésed van, mert arányos vagy és a súlyod jól oszlik el. Ez nekem már önmagában egy szerencsés alkat.

Szerintem ha lefogynál bomba tested lenne!


Amúgy szerintem meg csak téged zavar, szerintem a barátnőidet nem vagy a barátodat :)

Persze szerencsés lenne a kisebb súly, de csak tudod azért, mert egészségesebb :)

19. kubin
2010. aug. 22. 17:42

de visszakanyarodva a témánkhoz :D

motivációs tippek, akinek van, legyen oylan kedves és ossza meg velünk :) dáánke :)

18. kubin
2010. aug. 22. 17:36
felrakva... :D
2010. aug. 22. 17:36
oké oké, elhiszem :) csak kérdeztem :)
16. kubin
2010. aug. 22. 17:34
sajnos nem... :D hát nézd.. rakok fel egy képet.. egy egész alakosat :D tudom, hogy nem látszódik... 5évig versenyszerűen sportoltam... de sajnos a felesleg csak gyarapodik :S
2010. aug. 22. 17:33

Kublin, megnéztem a képedet. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a 100 kg nekem hihetetlen a karodat elnézve és az arcodat.

Szerintem is szép az arcod egyébként :)

Ez a 100 killa nem csak költői túlzás? :)

14. kubin
2010. aug. 22. 17:29

köszönöm :$ aranyos vagy :) (csak ha igy folytatom, tokakirálynő leszek :D) szóval el kéne kerülni :)


Akkor ki lenne benne, valami fogyis barátnős dologba, vagy valami hasonlóba? :) Vevő vagyok mindenre ;)

13. Binky (válaszként erre: 8. - Kubin)
2010. aug. 22. 17:26

wow, pedig milyen vékony arcod vanO_O és itt ejgyezném meg, hogy nagyon zép vagy


Hát szerintem az egyetln járható út a probléma felismerése, az ok megtalálása. Pl. én régebben azért akartam fogyni, hogy másoknak megmutassam, csakazértis: nem ment. Aztán egészségügyi okokból akartam, le is fogytam jó pár kilót, de még mindig nem eleget. Végül megtaláltam az én végső okomat, amiért tényleg le akarok fogyni, na ez azóta is megyeget:))


Erre mondják, hogy fejben dől el.

De klasszikus tippek azért:

egy régi farmerbe való beleférés, fényképek nézegetése, szép új ruha, diétaválasztó, naplóírás(írd le hogy egy héten egyszer mit eszel, és meg fogsz döbbenia mennyiségén), orvosi vizsgálat, fogyis barátnő keresése, fogyiversenybe való jelentkezés, személyi edző, dietetikus étrendje

12. 85055abb64 (válaszként erre: 9. - Bucimami)
2010. aug. 22. 17:26

Hát sajna az életmódváltás sosem volt egyszerű kérdés :) Én azért bízom abban, hogy akinek van az a bizonyos kattanása, nem tudom tudjátok-e mire gondolok... :) előbb-utóbb csak meg találja már az utat a fogyáshoz :)

Ami szerintem tök nehéz, na de ez van sajna :)

11. kubin
2010. aug. 22. 17:25
bár a diétákkal is úgy vagyok, hogy nem szeretek fixkajás, fixnapos, fixfixeset követni, mivel elég nehéz lenne megoldani...de a motivációm még mindig el van tűűnve... szóval most megpróbálom előkotorni.. szóljon, aki látja :D
2010. aug. 22. 17:22

Ez a képkiragasztás azért nem jó ,mert ált.az ember nem egyedül él,tehát..nem kell h.a szerelmem lássa,amit takargatok általában,nem hívnám fel a figyelmemet rá "szívesen":))


Kriszcsike,na igen,nem jó koplalni,csak olyan nehezen mennek a kilók lefelé...

9. bucimami (válaszként erre: 4. - 85055abb64)
2010. aug. 22. 17:21

Egyetértek, az éhezést tényleg nem lehet sokáig bírni, főleg, ha karnyújtásnyira van a kaja. :-))


Úgy gondolom, az életmódváltást apró lépésekben kell végrehajtani, hogy tényleg sikerüljön. Elég mindig csak egy-egy dologról lemondani vagy megváltoztatni- ami éppen a legkönnyebben megy.

2010. aug. 22. 17:18
180 centi, és 100kilo körül :S bár sokan mondják, hogy azért "annyira" nem látszódik, meg azért sose leszek 50kiló, mert izmos is vagyok (néhol túlságosan is:( ). De hát akkoris naaaaaa :D
2010. aug. 22. 17:16

nincsphotoshoppom :D de néztem youtuben, ahogy lefaragtak sztem legalább 30kilót egy nőről... aztaaa :O

[link]

:D:D

6. Binky (válaszként erre: 1. - Kubin)
2010. aug. 22. 17:15
Hány centi, hány kiló?:)
2010. aug. 22. 17:14
Photoshoppal csinálj egy képet magadról, mikor még plusz 20 kiloval több vagy.. Az lehet motiválós:D
2010. aug. 22. 17:10
Nyugalom, ez gyakori, nem vagytok gyengék, csak lehet nem találtátok meg azt a diétát, amit tudtok tartani :) Amúgy szerintem nagyon sok múlik azon hogy, koplalósba kezdtek, vagy sem :)
2010. aug. 22. 17:10

hát én is remélem :) sokról hallottam már, meg ovlastam is: hogy rakjak egy undorító képet magamról, vagy a hőn áhított ruháimat... de hát nem jött be, vagy kedvem se volt hozzá :S

Szóval valami nagggggyon hatásos kéne :)

2010. aug. 22. 17:07
Szia:))Húú,ez érdekes nekem is ez van,de egy hétig se tart,max 3napig.Remélem jönnek majd a jó ötletek:))
2010. aug. 22. 17:00

Bármikor elkezdek egy diéta/fogykúrás cuccot, max 1 hétig (SE:D) bírom... baj van a motivációmmal :D

van valami tippetek?:) Nektek bevált már valami, ami eléggé ütőős, hogy tutira ne legyen kedvem abbahagyni a nagy "életmódváltást"? :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook