Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Motivációs tippek :) fórum

Motivációs tippek :) (beszélgetős fórum)


1 2
59. kubin
2011. jan. 15. 12:54
azért még mindig jó elolvasni ezeket a dolgokat, mert ez is ad egy kis motivációt :)))
58. kubin
2010. aug. 26. 15:05
be is szerzek egyet, így í suli kezdetére :D
57. bucimami (válaszként erre: 56. - Kubin)
2010. aug. 26. 14:12

Huszonéve milliméterpapírra csináltam.

Azt most is lehet kapni. :-)

56. kubin
2010. aug. 25. 16:04
hát jó lenne egy ilyen görbe, ha nem is számítógépen, de papírra vetve is jó lehet, pláne ha kiragasztom valahova, ésmindig kéznél van :) ez egy jó 5let :) asszem megcsinálom majd :)
55. bucimami (válaszként erre: 54. - Kubin)
2010. aug. 25. 14:41

Nekem digitális mérlegem van, 10 dekás osztással, ha kétségeim vannak a mutatott eredménnyel kapcsolatban, valakit ráállítok a családból, kontrollnak. :-)


Egyébként péntekenként mérlegelek- mostanában sűrűbben, mert annyira örülök az eredménynek, hogy gyakran látni akarom :-)-, hétközben többet rohangászom és kevesebbet eszem. Aztán beírom az eredményt itt a mérlegelőbe.


Annak idején a terhességeim elején a férjem csinált egy grafikont a számítógépre, csak be kellett írnom a heti súlyt és mutatta a görbét. Szüléseim után cél az volt, hogy ugyanoda menjen vissza 9 hónap alatt, ahonnan elindult. Ez sem volt rossz motiváció. :-)

54. kubin (válaszként erre: 53. - Ariadna)
2010. aug. 25. 13:48

hajrááá :)

én minden reggel ráállok, de le akarok szoki erről :D

mondjuk otthon rossz a mérlegem, mert 5-6-7 kilóval kevesebbet mutat, mint amennyi vagyok :D szóval marhára nem pontos :D majd max heti egyszer ráállok :D

2010. aug. 25. 12:20

Nekem a legújabb próbálkozásom, hogy felraktam a galériára a mérleget, ne is lássam! Azelőtt mindig kéznél volt, napi 4-szer is ráálltam, még kaja után is, aztán elborzadtam, hogy 2 kilóval több vagyok és már úgy sincs értelme alapon ettem még! Ez minden volt, csak nem inspiráló.

Kitűztem egy napot, hogy addig nem állok rá, viszont addig mindent megteszek, hogy a változás nagyon inspiráló legyen! :)

2010. aug. 25. 11:36

Ja, van, ha most nem csinálod végig, akkor az idő múlásával ennek a sokszorosa lesz a nehézségi fok a fogyást illetően:) ahogy tellik az idő, annál nehezebb, nekem sajna meg kellett tapasztalnom :)

Gondolj arra, hogy most nehezen, késöbb ennek a duplája a fogyi nehézsége.

51. kubin
2010. aug. 24. 20:00

nem tudom, milyen erő szállt meg, de ez a napom tök jó volt az életmódváltás szempontjából :D 2,5 torna volt, amibe volt minden :D

Valakinek van még motivációs tippje, hátha elakadnék/nánk? :)

50. kubin
2010. aug. 23. 23:06
nah belekezdtem a nagy életmódváltásba... MÉG bírom :D
49. kubin
2010. aug. 23. 09:20

Szia argosz :) örülök, hogy beugrottál :) minél több embertől hallgatok(unk) dolgokat, szerintem annál jobb ;)

Néha már én is úgy vagyok vele, hogy annyi mindent olvastam, néztem, kutattam már ebben a témában, hogy simán összedobhatnék egy bestsellert :D

De sajnos még mindig egy helyben toporgok (toporogtam eddig), és van esélyem változtatni (jobb később, mint soha :D). Szóval életmódváltani kell, mert most ez nagyon divatos szóó lett :D De amőgy tényleg, csak így lehet biztosan, nem jojózva küzdeni a kilók ellen :)

Szép napot, és eredményes küzdést mindenkinek :)

48. argosz1967 (válaszként erre: 25. - Kubin)
2010. aug. 23. 04:49

Szia kubin!

Legelőször is bocsi hogy hírtelen beugrok az oldalatokra. De olyan jó volt olvasni amit írtál.

Eggyet értek Veled, hogy minden az agyban dől el!

Anélkül ne is vágjon senki bele semmilyen diétába. Koplalni meg nem szabad, mert akkor amit leadunk, annak általában a dupláját vissza is hízzuk.

Meg az életmód váltás amit még meg kell tenni a fogyás érdekében. Ez nagyon fontos.

További szép napot Neked és aki ezt olvassa!

47. Skar (válaszként erre: 37. - Kubin)
2010. aug. 22. 22:28
De az utóbbibaval az előbbi célja is elérhető ;) Nekem a legfontosabb az, hogy ugyanannyi idő alatt jobban kialszom magam, ha az egészségem rendben van :D Nem mondom, persze, hogy a kisebb derékbőség az kutya!
46. 85055abb64 (válaszként erre: 38. - 5bfba16667)
2010. aug. 22. 18:55

Én is egyébként.

De ciki vagy nem ciki, én bármikor vissza tudnék állni a régire.

Nekem nem könnyű tartani, sajnos.

45. kubin
2010. aug. 22. 18:48

Kriszcsike szerintem bármikor tudnék kondizni, mert van miből leadni :D Amúgy meg ilyenben nagoyn "állat" tudok lenni, mert széthajtom magam (szeretem így csinálni:)), csak a baj az, hogy egyedül jártam régebben, és elment a kedvem, nem volt húzóerőm :( De köszi a tippeket :) próbálkozom majd szeptembertőől :)


Még általánosban jártam "tollasra" - amolyan suli utáni elfoglaltság volt, de nekem bejött :) imádok tollasozni, nagyon feldob :)

44. kubin
2010. aug. 22. 18:45
köszi Binky, hogy megfogalmaztad helyettem is :D én is így gondolom... az ad egy fajta MOTIVÁCIÓt :D, hogy igen, még csinálom ... mégmégmégmégmég, ennyi nem elééég :D
2010. aug. 22. 18:44

Igen, pl. arra gondolok, ill arra is, de nekem amúgy a tollas is bejön :)


A kondi az jó dolog :)

De el ne felejts előtte enni másfél órával, mert ha nincsen erőd edzeni, akkor tuti elmegy a kedved tőle :)


Szerintem a kondizásnak az a titka, hogy csinálsz magadnak egy tervet (pl: hétfő: mell, váll, szerda: láb (ugye a popó) stb., tehát valami edzésterv féleség. És nem mész le sokat kezdésnek, csak heti hármat :)

Mivel most kezded, valószínűlg nem lesz profi edzésterv, de ha ez a te sportod, akkor egy idő után tematikus leszel, sokat fogsz róla tudni elméletben és gyakorlatban.


Amire szerintem rögtön vigyázni kell, hogy ne sérülj. Ha nem csinálod szépen a gyakorlatokat nem baj, tisztulni fog (csak ne sérülj tényleg),

Lehetne ez az első fogadalmad, hogy egy hónapon kersztül lejársz heti háromszor edzeni ha fene fenét eszi akkor is :)

42. Binky
2010. aug. 22. 18:44

Szerintem az életmódváltás kezdődhet egy fogyókúrával:)

Az azért elég nagy lendületet ad, ha csak úgy röppenek le a kilók, sé elég időt, hogy kifundáld az életmódváltást, és a szép átmenetet egy kúraszerű valami és egy új étkezési metódus közt.

41. kubin
2010. aug. 22. 18:41
Akkor életmódváltásra fel!!! :D
40. 5bfba16667 (válaszként erre: 39. - Kubin)
2010. aug. 22. 18:40
Ha az a nyerő, akkor?:D
39. kubin
2010. aug. 22. 18:39
Sok sikert a kilók leadásához :) Az meg biztos, hogy az életmódváltás a nyerőbb :)
2010. aug. 22. 18:38

Hello:)


NEkem is van még 5 kg-m. Küzdök velük. Nagyon..

Én az életmódváltásra szavazok. Hogy miért?

Mert a fogyókúra, az egy kúraszerű valami..

Aztán abbahagyod, és mi lesz??


Újra pattannak fel a kilok.

Ezt gondold át:)

És sok sikert!!

37. kubin (válaszként erre: 36. - Skar)
2010. aug. 22. 18:35

igaz-igaz :D:D

hát mindenki ossza meg, amije van :D aztán a sokból majd mindenki azt választja ki, ami neki kell :D de inkább ... hát most megfogtál :D mind2-t választom :D

36. Skar (válaszként erre: 1. - Kubin)
2010. aug. 22. 18:33
Na most fogyókúra vagy életmódváltás? Na az a nem mindegy. ;-) Előbbihez én nem is keresnék motivációt, beleférsz a nadrágodba, azt' annyi, utóbbihoz meg nem győzöd sorolni, mi minden lenne jobb.
35. kubin
2010. aug. 22. 18:33
:D detto... inkább 10et :D és már csak a gondolattól :D
34. 85055abb64 (válaszként erre: 31. - Kubin)
2010. aug. 22. 18:31
Amúgy ez igaz, fel sem merném sorolni a kedvenc kajáimat, mert mindenki hízna vagy 5 kilót az olvasásától :D
33. kubin
2010. aug. 22. 18:30

nekem is bele kéne fognom valami sportos dologba :)

Azt hiszem irány a kondi, és most csak azért se kampányszerűen :D


Teniszre gondolsz mondjuk? :)

2010. aug. 22. 18:28

súlyzózni szoktam meg aerobozni.


De érdekelnek az ütős sportok is, csak még sosem volt ütő a kezemben :))))) Pontosabban csak sejtem, hogy szeretném csinálni :)

31. kubin
2010. aug. 22. 18:24

minden jó dolog az életben illegális, drága vagy hízlal :)


Mit sportolsz Kriszcsike?:)

2010. aug. 22. 18:21

Én nem hiszem, hogy nagyobb akaraterőm lenne, mint másnak vagy neked.

Egyszerűen arról van szó, hogy a kajálás szerintem egy pszichológia és meg kell találni azt a módszert, amivel edzeni tudjuk a pszichénket.


Én próbálom folyamatosan edzeni, mert most már tudom azt, hogy sosem lesz olyan szakasza az életemnek, amikor nem lesz olyan, hogy nem kívánok meg egy csokit, vagy egy édességet, vagy bármit ami nem tartozik az egészséges kaják közé.

És ezt próbálom tudasítani magamban, hogy vagy nemet mondok, de, hogy nem fogom kívánni, azt ne is várjam :)

Az más kérdés, hogy ha valaki elérte az optimális súlyát, nyilván kevesebbet fogja kívánni pl a csokit, mint + 30 kilóval.


Én sem vagyok jellem csak tudom, hogy van választásom, és mint mondtam, magammal versenyzem, és így izgis :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook