Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Most, hogy ilyen erős a svájci frank... fórum

Most, hogy ilyen erős a svájci frank... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2010. jún. 29. 22:41

sziasztok

nekünk is egyre kellemetlenebb a hitelünk, csakhogy ahhoz kiváltsuk ki kell fizeni a banknak 200ezret ez valami "büntetés", természetesen átlehet váltani forintra de iszonyu összeg jön ki, nálunk 5,8millát vettünk fel és ha átmennénk forint alapura akkor 7,2kellene felvenni...ördögi kör

7. Ronikutyi (válaszként erre: 3. - C8d93a7aea)
2010. jún. 29. 22:40

K&H!

Elutasítottak engem:S Megpróbálkozok majd vele még egyszer,hátha.

2010. jún. 29. 22:39
A bankoddal kell egyezkedni. Levelet kell nekik irni. A kiváltás ismételt vizsgálódással járna, és költségekkel, de érdemes megpróbálni.
5. Bcicus (válaszként erre: 1. - Ronikutyi)
2010. jún. 29. 22:39

nincs értelme. Mivel annak magasabb a kamat és az átváltásnak is borsos ktg-ei vannak.

Futamidőhosszabítást lehet kérni, ezt a bank dönti el, hogy megadja e vagy sem és ennek is vannak plsuz ktgei.

4. c8d93a7aea (válaszként erre: 3. - C8d93a7aea)
2010. jún. 29. 22:39
Bocs 20 évre 10 milliót
2010. jún. 29. 22:38
Hát ez jó kérdés!Én is most szeretném a futamisdőhosszabbítást kérni mert mi 21 évre vettünk fel 10 milliót és már ingünk-gatyánk rámegy a törlesztésre.Hol vettétek fel a hitelt?
2010. jún. 29. 22:37
Azt mondják,aki most venne fel 10millát forint alapon!,az is rögtön 3millát már bukik :SS
2010. jún. 29. 22:33

Most hogy ilyen erős a svájci frank,a sok millió ember,akinek ilyen alapú kölcsöne van(köztük nekem is)kérheti a forintra történő hitelkiváltást?

Mert ez eléggé meglátszik a havi törlesztő részleten,és ami még bosszant,hogy anno kérelmeztem a futamidő hosszabbítást,és elutasítottak.10 évre vettem fel a kölcsönt,és 20 évre szerettem volna meghosszabbítani pont azért,mert számítottam rá,hogy lesz még annál gázabb helyzet,és csak szorul a hurok.

Vajon a bankok engedélyezik a jelenlegi helyzetben a futamidő hosszabbítást,vagy a forintra váltást?Gondolom másnak is kezd gondot okozni a hirtelen emelkedő törlesztő részlet,pláne,hogy arról szól a fáma,nem mostanában esik vissza a frank:S

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook