Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosószappant hogyan használjátok? fórum

Mosószappant hogyan használjátok? (tudásbázis kérdés)


8. emagdi (válaszként erre: 7. - Kifa)
2011. febr. 24. 12:12
próbáld meg marhaepe szappannal (gallseife), dm-ben 180 forintért kapható, és nagyon jó folteltávolító hatással bír!
7. kifa
2011. febr. 24. 11:32
a mosógépem nem felülről töltős, így nem tudom a dobra reszelni. Így hogy csináljam? Konkrétan a textilpelenkákról az almafoltot nem tudom leszedni semmivel.
2011. febr. 24. 00:25

Ajánlom, hogy tedd a szappant olyan csomagolásba, hogy ne száradjon ki, mert akkor törik és nagy darabokba tudod csak a dobra tenni.

Mosás előtt nem szoktam vízben feloldani, mert amúgy is van előmosás a munkásruháknál.

Vigyázni kell ha közvetlenül a ruhára kened, mert kiszívhatja a színét.

A fehérekhez is szoktam használni ugyanúgy reszelve, de viszont a színesekhez már nem.

Kellemes "tiszta" illatot ad a ruháknak.

5. b4c06bc553 (válaszként erre: 4. - Kifa)
2011. febr. 24. 00:20

A dobra reszelem rá. Az autószerelő munkásruhához kb. 2-3 dekát szoktam tenni.

Főleg az olajos foltokat oldja fel. Nem tudom milyen foltra gondolsz? Van amit semmilyen szer sem old fel.

4. kifa
2011. febr. 23. 21:43
A mosógépben a dobba teszitek, vagy a mosószeradagolóba? És mennyit reszelsz le a szappanból? Minden foltot kiszed? :)))
2011. febr. 23. 21:04

A mosószappant lereszeljük és hagyjuk 2-3 dl langyos vízben ázni. Utána mehet a mosógépbe.

Azt is szokták csinálni, hogy a foltot benedvesítjük, szappannal jól bekenjük, és hagyjuk ázni.

2. kifa
2011. febr. 23. 21:02
Többféle verziót hallottam már, de nem tudom, melyik lehet igazán hatékony. Kinek milyen módszer, és milyen ruhához jött be? Köszi!!!
1. kifa
2011. febr. 23. 21:01
Mosószappant hogyan használjátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook