Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mosolytervezés Budapesten fórum

Mosolytervezés Budapesten (beszélgetős fórum)


2018. okt. 24. 15:27

Sziasztok!

Én is nemrég kerültem kapcsolatba a mosolytervezéssel, de nem csak a szép mosoly kinézete miatt, hanem azért is, mert fájt az állkapcsom, szóval az egész rágásomat kellett helyretenni. És erre is jó a mosolytervezés, már ha érti az orvos a dolgát! Ha ilyesmi érdekel, és az is, hogy ne alakuljon ki a szép de nem a kellő alakú vagy méretű fogpótlások miatt később fájdalom, akkor Dr. Csillag Máriát érdemes felkeresni Budapesten!

Ő találta fel ugyanis a mosolytervezést és az ő szoftverét használják a fogorvosok.

Róla s az általa végzett kezelésekről itt olvashattok:

[link]

De csak teljes munkát végez, tehát az egész szájat, arcizmokat, állkapocs-ízületet stb kezeli, ha szükséges, nem ad "tüneti" kezelést.

És ha beszéltek angolul, a Smylist elméletekről itt olvashattok bővebben:

[link]

Amúgy utazik szerte a világon és előadásokat tart fogorvosoknak erről, de azért is érdemes nekünk is képben lenni, hogy mi a jó nekünk!

2016. ápr. 26. 00:01
... közelben...
2016. ápr. 26. 00:00

Mióta a közelbe élek a Budapest Dentálba járok. [link]

Két orvos kezelt az elmúlt években, bár ez javarészt csak ellenőrzés volt,( az első szülni ment ), és mindkettővel nagyon elégedett voltam.

Tényleg olyan profik és diszkrétek, figyelmesek, ahogyan azt az oldalukon is hirdetik.

7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - E9ba4d597a)
2016. ápr. 25. 22:04
Azt, hogy melyik rendelő a legjobb, csak akkor tudnánk, ha mindet kipróbáltuk volna.
2016. ápr. 25. 10:16
Szerintem nagyon jó, hogy előre látod hogy mi a terv, és hogy foghéjjal nagyon szép mosolyt tudnak már csinálni
5. cd3fcbd17a (válaszként erre: 4. - Remoni)
2016. ápr. 25. 10:05

Minden bizonnyal...


Bár szerintem egy digitális fényképezőgéppel és egy photoshop-al otthon is el lehet játszadozni a "tervezéssel".:)

4. Remoni (válaszként erre: 3. - Cd3fcbd17a)
2016. ápr. 25. 09:58
Kell hozzá eszközös, szoftveres háttér, ezért gondolom nem minden rendelőben elérhető. Én vidéken tudok nagyon jó szakembert ehhez. Biztos nem rossz, ha előre lehet látni a végeredményt, szerintem hasznos dolog.
3. cd3fcbd17a (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2016. ápr. 25. 09:52

Létezik olyan fogászati szolgáltatás, ahol a páciens fogait megtervezik, hogy hogyan nézzen ki, ha mosolyog.


Szerintem normál esetben erre odafigyel a fogorvos, megbeszéli a pácienssel, de megjelent, mint külön szolgáltatás.

2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - E9ba4d597a)
2016. ápr. 25. 09:05
Mii?
2016. ápr. 25. 08:40
Mosolytervezés Budapesten, melyik rendelő a legjobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook