Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mosdósi vagy a szekszárdi kórház a jobb? fórum

Mosdósi vagy a szekszárdi kórház a jobb? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 12. 19:36
Köszi a jókívánságokat!
9. Andginson (válaszként erre: 4. - Cseperke)
2012. jan. 12. 19:33
Köszönöm!
2012. jan. 12. 19:33
Köszönöm szépen válaszaitokat! Hétfőn megyek beutalóért addig kell döntenem.Várom további válaszaitokat!
7. macskossz (válaszként erre: 2. - Andginson)
2012. jan. 12. 19:00

Én a szd-it nem ismerem, de a mosdósi az jó.

Kistesóm úgy került be, hogy majdnem ki kellett vágni a tüdejéből egy darabot. Mára (10 év után9 teljesen kigyógyult még az asztmájából is műtét nélkül. Szóval a szaktudás nagyon jó. Anyukám többször 2-3 hetet töltött ott az öcsémmel együtt és teljesen meg volt velük elégedve. jobbulást nektek!

6. Filemon79 (válaszként erre: 4. - Cseperke)
2012. jan. 12. 18:36
Nekünk se kínálták, ez tény. Nekünk volt időnk felkészülni (kb. 2 óra), így én eleve azzal mentem oda, hogy mindenképp a gyerek mellett szeretnék maradni. Ekkor mondták el a feltételeket. 4 napot voltunk bent, én nem bírtam volna széken, habár akkor biztos váltottuk volna egymást apával. Nagyon rossz így is, úgy is. Bár sose kerülne ide az ember!
2012. jan. 12. 18:36

Szia


Én csak pozítivat tudok mondani a szdi kórházról.Mi most szeptemberbe voltunk bent,bár éjszakára hazajöhettünk,de felajánlottak több lehetőséget is,hogy vele maradhassak.Én széken ültem mellette.Mindig megkérdezték kell e valami,minden rendben van e.Nagyon barátságosak a nővérek és az orvossal sem volt semmi problémám.És egy fillért sem fogadtak el.

2012. jan. 12. 18:23

Sziasztok!

Kisfiammal a nyáron kerültünk be hirtelen a szdi kórházba,mentő vitt be minket hajnalban.

Egy éjszakát is bent töltöttünk.

Tőlem senki meg nem kérdezte,h igényelek-e magamnak ételt,vagy olyan szobát ahol együtt aludhatunk.Én meg túlságosan meg voltam ijedve ahhoz,h bármit is kérdezzek.

Azt láttam,h sok szoba üresen volt,lett volna nekem is ágy......így maradt a szék,azon ücsörögtem éjjel.

A nővérkék nagyon kedvesek,barátságosak voltak,nem is tudnám megmondani hányszor jött be éjjel megnézni minden rendben van-e.

Én már nem szoptattam,de kifizettem volna azt a pénzt azért az ágyért......

Kívánom gyógyuljatok meg gyorsan!!!!

2012. jan. 12. 18:00

A szekszárdi kórházban feküdtünk bent tavaly, rota vírussal. Akkor volt a lányom 2 éves, még szopott. Éjszakánként 3000 Ft-ért végig bent lehettem. Egy ágyban feküdtünk, szinte szünet nélkül szoptattam. Én is teljes ellátást kaptam, nagyon finomak voltak a kaják. Amíg a gyerek infúzió alatt feküdt, a nővérkék szó szerint az ágyba hozták nekem az ételt. Mindenben sokat segítettek, még a tisztába tevésben is, mert néha úgy összecsinálta magát, hogy egyedül azt se tudtam, mijéhez nyúljak. Csak 1 nővérke van, ezért néha muszáj várni, de maximálisan segítőkészek, kedvesek és tudják, hogy aki ott van, annak épp elég baja van. Én csak jókat tudok mondani.

Mielőbbi gyógyulást a lányodnak! Még annyit, hogy az anyás szobákban az élvez elsőbbséget, akinek szopik a gyereke, ha sok a beteg. De van anyaszoba is, ahol aludhatsz éjjel (mégis közelebb vagy, mint otthon), vagy választhatod az ingyenes széket.

2012. jan. 12. 17:54
A lányom sajnos több mint egy hónapja köhög és úgy nézz ki hogy kórházban kell kivizsgálni az okát! Légyszi ha tudtok valamit ezekről a kórházakról írjátok le! Mennyibe kerül ha én vele maradok éjszaka is?
2012. jan. 12. 17:53
Mosdósi vagy a szekszárdi kórház a jobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook