Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szekszárdi kórházban hogyan működik a 4d-s ultrahang? fórum

A szekszárdi kórházban hogyan működik a 4d-s ultrahang? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 22. 09:54

Szia!

A 28. héten voltunk. Ez egy teljesen külön uh. A kötelező uh-ok a kórházban délelőttönként vannak, a 4D-s hétfő, kedd, szerda délután, ha jól tudom. A Medi-Centrumban is délutáni időpontot adnak. Egyébként a 28. héttől ajánlják, akkor már elég szépen látszik az arca.

Remélem tudtam segíteni!

Kati

2009. aug. 22. 07:37

Szióka!

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy mikor voltál a babáddal uh-on, a kötelező időpontok valamelyikén vagy egy köztes időpontban?

2009. aug. 22. 07:33

Szióka!

Köszi, hogy válaszoltál!

Üdv Viki

3. vityakom (válaszként erre: 2. - Vikibene)
2009. aug. 21. 13:07

Szia!

A szülészeti ultrahangnál csinálják a 4d-s uh-ot is az ambulancia mellett. 1 ember biztosan be mehet veled, de én már láttam olyan anykát is, akivel apa mellett még egy (gondolom) barátnő is be ment. Pár hete egyszer láttam egy felvételt pár pillanatra, elég jónak tűnt. Élesbe még nem próbáltam. Az előző babóval mi a Medi-Centrumban voltunk, igaz ott 15ezer. A mostanival viszont kipróbáljuk a kórházit.

2009. aug. 18. 12:11

Láttam a szülészeten Szekszárdon kitéve egy papírt, hogy 9000 forintért lehet menni 4d-s uh-ra, de semmi mást nem tudtam róla kideríteni! Bejöhet e az ember párja, hol van helyileg!? Ha valaki tudna erről írni valamit azt megköszönöm!


Üdv mindenkinek!

2009. aug. 18. 12:10
A szekszárdi kórházban hogyan működik a 4d-s ultrahang?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook