Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mondott már az orvos olyat hogy így csökkentsd a nyugtatódat? fórum

Mondott már az orvos olyat hogy így csökkentsd a nyugtatódat? (beszélgetős fórum)


jan. 15. 18:06
Nem
5. Gumicukor√ (válaszként erre: 4. - Regin_a)
jan. 15. 11:25
Én arról beszéltem, hogy hogyan szokj le róla, ha már nem kell szedned. Amíg az orvos azt mondja, 6 szedned kell addig mindenképpen vedd be Viszont én azt tapasztaltam , hogy utána a leszokás módjáról elfelejtik tájékoztatni a beteget.
4. Regin_a (válaszként erre: 3. - Gumicukor√)
jan. 6. 21:33

És ha elhagyod a "szert" akkor jól leszel?

Afenéket! Azért vagy rosszúl mert nem szeded amit felirt az orvos

Gondolom nem fogalmazásgátlórol szól a téma

Miért hagynám abba ha használ?

3. Gumicukor√ (válaszként erre: 1. - Xmedia92)
jan. 6. 16:31
Az, hogy milyen mértékben és mennyi időközönként csókkentsd a nyzgtató mennyiségét az attól is függ, hogy mennyit szedsz belőle és mióta? Minél régebbóta szedsz minél többet, annál kíméletesebb kell csökkenteni, mert különben annál jobban megviseli az idegrendszered az elvonás! A saját érdekedben én azt tanácsolom, hogy bármennyi udeje is szedsz bármilyen mennyiségben bármit a lehető legkíméletesebb ok egyél a A SAJÁT szervezeteddel és idegrendszereddel! A FÉL TABLETTÁVAL CSÖKKENTÉS TÚL SOK! A helyedben negyeddel csökkenteném 2 !! hetente! Én így csináltam, de így is voltak iszonyú napjaim.
2. Enissa (válaszként erre: 1. - Xmedia92)
jan. 6. 11:20
Még nem, de így szoktak lehozni a "szerről", fogadd meg a tanácsát.
jan. 6. 11:12
Pl fél szemmel csökkented és 5 naponta mindig vissza beveszed a félszemet és később meg már csak 10 naponta veszed be a fél szemet? Így csökkenne az elvonási tünet? Orvos mondott ilyet 5-6 naponta vegyél be belőlle és igy fokozatos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook