Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Molitor Mária - avagy miért szeretik az emberek a másikat lealázni az interneten? fórum

Molitor Mária - avagy miért szeretik az emberek a másikat lealázni az interneten? (beszélgetős fórum)


1 2
55. 6154be5858 (válaszként erre: 54. - Jstefan)
2011. jan. 19. 15:49
Ez igen!te már tudsz valamit!:)
2011. jan. 16. 17:48
Azok az emberek ,fiatalok vagy felnőttek akik abban látják a szórakozásukat hogy másokat lealázzanak azok súlyosan sérültek! Így leplezik a kisebbségi komplexusaikat,gátlásaikat.A maradandó lelki,és érzelmi sérüléseiket az ilyenek kisgyermekkorban szenvedik el,legtöbbször rendszeres veréssel,általában az első 6 év határozza meg hogy milyen felnőtt válik egy kisgyermekből.Az alkoholista,brutális,bűnöző, szintén sérült felnőttek gyermekei garantáltan ilyenekké válnak.Az érzéketlenségük a szociopata betegségükből adódik.Sajnos ez a betegség nem gyógyítható.Nagy szerencsénkre hogy a normális,épelméjű fiatalok, és felnőttek vannak többségben.Védekezni úgy lehet ellenük hogy nem reagáljuk túl az ilyen jelenségeket, ekkor a szociopata betegnek nem lesz sikerélménye, és feltehetően nem folytatja a beteges játékát,mert nem látja értelmét.A hétköznapi életben az ilyen emberek visszahúzódóak, gyávák, félnek a tettük azonnali következményeitől ezért bújnak az interneten álnevek mögé, csak itt érzik magukat biztonságban.
53. border05 (válaszként erre: 51. - 6154be5858)
2011. jan. 16. 11:38

igen, és mivel az életben nem mernek kiállni saját magukért, így névtelenül bántanak másokat.

és az a legszomorúbb,hogy még csak fel sem tűnik nekik, hogy mit miért tesznek.

2011. jan. 16. 08:04
nagy az Isten állatkertje....
2011. jan. 15. 22:07
Akik neten aláznak azok a valódi életben visszahúzódó és már-már jelentéktelen alakok akiket folyton elnyomás ér.itt lehet névtelenül alázni anélkül hogy szembe kerülnének a másikkal.úgy már nem mernék.
50. 216047d34f (válaszként erre: 1. - Krisztin20)
2010. dec. 13. 18:20

hm..nem csak a tizenévesek képesek ilyen pocskondiázásra...

nagyon sok harmincas, negyvenes érett asszony is elszégyelhetné magát itt a hoxa fórumokon is.

2010. dec. 13. 18:07
Figyelj kedves Krisztin ezt őszintén mondom neked, aki így viselkedik a másikkal szemben a saját helytelen magatartását tükrözi vissza az is lehetséges, akik olyan típusuak, v.szórakoznak és az is felmerülhet, hogy őt is lealázzák valahol, ő meg ezzel szemben udvariatlan, módortalan és a saját sérelmeit itt vezeti le másokon jogtalanul és magából indul ki. Neharagudjon senki sem ezért az ilyen személyt jómodorra kellene tanítani és alaposan helyretenni, aki képtelen udvarias lenni másokkal szemben és toleranciát, megértést tanusítani, ha én lennék a Hoxa helyében nem is engedném be a közösségi oldalakra, de mentségül legyen leellenőrizni valakit a gépen keresztül teljességgel lehetetlen. További szép napot és sok szerencsét szívélyes üdv.Ágnes
2010. dec. 13. 17:54

sziasztok!

én azt tapasztaltam, hogy sokszor olyan emberek aláznak másokat, akiket otthon aláznak, akiknek "kuss" a neve otthon, ahogy szokták mondani. ott megbújnak mint a nyuszi, ott csendesek, alig szólnak, nem tudnak érvényesülni, nem tudnak magabiztosak lenni. de ezeket az embereket, irányítják, oktatják, zsinóron rángatják. a felgyülemlett agressziót pedig feljönnek ide levezetni. csak azon kellene elgondolkozniuk, hogyha van is feszültség az emberben, akkor úgy is le lehet vezetni, hogy kikapcsolódok a neten, beszáll egy kedélyes társalgásba, és máris megfeledkezhetne a bajairól. vagy ha nem tud uralkodni magán, akkor minek megy netes társaságba is lejáratni magát? nem értem az ilyeneket. konkrétan élvezik ha kötözködhetnek, ha valakit alázhatnak, és azt hiszik ezzel kivívják mások megbecsülését, pedig csak kiállítják a szegénységi bizonyítványukat. :(

2010. dec. 9. 13:24
Na akkor én erről a fórumról léptem!Tudjátok,hol találtok!:)))))
46. Zorg27 (válaszként erre: 45. - 3a611d00cb)
2010. dec. 9. 13:22

BOCSIKA!!!!!!!!!


Jelentkeztem a klubba!!!!!!

45. 3a611d00cb (válaszként erre: 44. - Zorg27)
2010. dec. 9. 13:01
Nem nem válaszoltál:((((Sőt nem is jelentkeztél!:(((((
44. Zorg27 (válaszként erre: 43. - 3a611d00cb)
2010. dec. 9. 12:43

Örülök, hogy már jól van!!! :D

Olvastam persze, de válaszoltam is, vagy nem????

Bakker akkor nekem is kell az a gyógyszer!!! :D :D

43. 3a611d00cb (válaszként erre: 42. - Zorg27)
2010. dec. 9. 12:35
Fiú.Már jobban van.:)))Olvastad a privit?
42. Zorg27 (válaszként erre: 41. - 3a611d00cb)
2010. dec. 9. 12:25
Szegénykém, de már jobban van ugye? Kisfiú, vagy kislány?
41. 3a611d00cb (válaszként erre: 39. - Zorg27)
2010. dec. 9. 11:57
Elkapott egy vírusfertőzést a suliba,hányás,hasmenés 2 nap múlva láz,középfülgyulladással!szerinted mit aludtunk?
40. Zorg27 (válaszként erre: 35. - Benita anyuka)
2010. dec. 9. 11:51
Neked mikor jön a bébi?????
39. Zorg27 (válaszként erre: 38. - 3a611d00cb)
2010. dec. 9. 11:51

Jézusom, mi történ????

Hát a naplómba én is leírtam, hogy milyen bajokon vagyunk túl!!! Nálunk a párom volt nagyon rosszul!

38. 3a611d00cb (válaszként erre: 37. - Zorg27)
2010. dec. 9. 11:49
Bocs lányok de lebetegedett a gyerek,félelmetes volt ez a pár nap.:(((
37. Zorg27 (válaszként erre: 35. - Benita anyuka)
2010. dec. 9. 11:46

hAHÓÓÓÓ itt vagyunk ;)


Vera is csak ma válaszolt vissza!!! :=(

2010. dec. 9. 11:38
Ja itt vagyunk!:)))
2010. dec. 9. 11:37

Helló csajok!!:O)

Hát itt bandáztok?????????és nem szóltok??:O((

34. 3a611d00cb (válaszként erre: 33. - Zorg27)
2010. dec. 9. 11:37
Tőlem sem kapott választ.
33. Zorg27 (válaszként erre: 32. - 3a611d00cb)
2010. dec. 9. 11:35
Hát Ő még az értelem piciny szikráját sem közelíti meg! Én már nem is vagyok hajlandó szólni hozzá, hisz semmi értelme!!!
32. 3a611d00cb (válaszként erre: 31. - Zorg27)
2010. dec. 9. 09:46
Érdemben vitatkozni csak értelmes emberekkel lehet!Van aki veszekedni tud,és azt hiszi magáról,hogy okos!
31. Zorg27 (válaszként erre: 30. - Szimbamacska1)
2010. dec. 6. 14:23

Nem is a kutyámról beszéltem, de mindegy!

Nem a témáddal volt baj, hanem a stílusoddal, de azt hiszem én itt és most befejeztem mert se így se úgy nem lehet normálisan kommunikálni veled, direkt elbeszélsz az ember mellett!!!

További sikeres fórumozást, és remélem megtalálod a színvoladnak megfelelő társalkodóidat!

2010. dec. 6. 14:10
Hát a kutyát minek szedted volna le?Aki komoly témát akar az azt indít,akit meg az érdekel ki,hogy áll az orális szexel,az meg olyat.És oda is lép be és vállalja a véleményét.Ha nem tetszik a téma elkerüli.Én is találtam már olyat.
29. Zorg27 (válaszként erre: 26. - Szimbamacska1)
2010. dec. 6. 13:59

Valóban nem ismerünk, de azt gondolom, hogy az ember nem tud kibújni a bőréből,és ha te így fórumozol, akkor nem vagyok benne biztos, hogy az életben másképp állsz a dolgokhoz. Tudod sokan tényleg azért jönnek ide mert valóban beszélgetni akarnak, és nem csak "viccből" indítanak egy témát. Persze, nyilván sokkal egyszerűbb arctalanul arcoskodni, de veled ellentétben én nem szedtem le magamról a képeket, és semmit nem változtattam az adatlapomon, még az után sem, hogy elmondtam a véleményem őszintén! Mert attól még ugyanaz a véleményem, mint eddig.

Mondom még egyszer senki nem itélkezett, hisz nem is teheti, csak te feldobtál egy labdát és voltunk páran akik leütöttük!

Tudod amilyen az adjon Isten, olyan lesz a fogadj Isten!

28. 3b1674fe1a (válaszként erre: 26. - Szimbamacska1)
2010. dec. 6. 13:54

látod, tudsz te ilyen is lenni....

igy már más a helyzet. viszont azzal számolnod kell, hogy mindig lesz ember aki emlékszik. ezért, örök intelmül: netre csak mindig azt és annyitamennyit vállalni lehet! akár 30-40év múlva az unokák előtt is! jóakaró mindig lesz, aki kutakodik a múltban, legalább a világhálón ne találjon semmit.

részemrőlvége a kioktatósdinak, ha indítasz új, játékos, vicces vagy akár komoly, beszélgetős-csipkelődős fórumokat, rám számíthatsz! a jópofaság éa az ordenáréság azonban két külön dolog, ezt most egy életer megjegyezted :))))

részemről pussz, pussy cat!

27. liliomszál (válaszként erre: 14. - Manul)
2010. dec. 6. 13:52
Teljesen igazad van! Csak meg kell nézni, hogy kik mondanak róla véleményt. Olyanok is, akik nem is ismerik??? Az ilyen emberek nem is lényegesek, nemhogy a véleményük!!!
2010. dec. 6. 13:31
Nos,nektek fogalmatok sincs milyen vgyok a valóságban.Mindog olyan ember voltam aki már már a végletekig öszinte és vállalja önmagát.Akár az alpárit is .A fórumozás játék számomra ,szórakozás,sőt viccelődés.Szerintem maradjunk a viccelődés szintjén ellenben ha veszekszünk,nincs kedvem hozzá.Senki sincs olyan helyzetben,hogy látatlanban itélkezzen.Az alpáriság megengedhetőbb mint a szemétkedés.Amúgy az előző fórumban elvettétek a szüzességem.Én igazából csak pár hete fórumozok,most már rájöttem egy két dologra.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook