Modellek (beszélgetős fórum)


1 2 3
63. grizus
2013. máj. 26. 06:36
Molett modellt nem keres valaki?
2013. máj. 25. 20:03

S.O.S.!!! Kedves mindenki! Hajas László iskolájába járok és 1,5 hét múlva lesz a vizsgám és sajnos a modelkem lemondta a részvételét.Bob hajvágásra keresek egy hölgyet akinek levághatnám illetve befesthetném a haját.Ezenkívül a vizsgán 5db melirt is el kell helyeznem. Kérlek titeket segitsetek nekem és jelentkezzetek.


petr20a@gmail.com


ezen kívül férfi divathajvágásra is keresem a modellem!



Köszönöm segitségeteket!

Petra

2012. jún. 4. 22:09

Sziasztok!

:)


Épp szakmáját gyakorló kozmetikus, műkörmös, stb. (szépségipar) vizsgájára, gyakorlatára szívesen jelentkeznék! :)


Priviben is írhattok. :)

Köszönöm! :)

60. Kuri
2010. jan. 11. 09:59
Ingyen Pedikűr! Pedikűr modelleket keresek gyakorlati órákra férfiak személyében is. Ha érdekel az ingyen lábápolás jelentkezz a reka.orban@citromail.hu e-mail címen.
2010. jan. 10. 17:57

A Khimera erotikus fehérnemű gyártója termékei bemutatásához, esetleg hostessmunkához keres 18 év feletti fiúkat és lányokat, akik kellően nyitottnak érzik magukat ehhez a munkához és szívesen dolgoznának együtt egy fiatal, mosolygós csapattal.

Amennyiben úgy érzed, Te vagy az akit keresünk, jelentkezz: <a href="http://www.shop.khimera.hu/index.php?mode=modell">http://www.shop.khimera.hu/index.php?mode=modell</a>

2009. jún. 18. 15:30
babucsa! és ez milyen jellegű cég? mit tudsz róla?
2009. jún. 13. 11:16

Sziasztok!


Egy nagy cég keresi a reklámarcát!

Önéletrajzot és fényképet a reklamarc@gmail.com-ra kell küldeni! Jó lehetőség!

56. sáros
2009. jan. 6. 10:40

Szia !


Hát hogy téleg kiválasztották-e azt már csak akkor tudod meg ha megcsináltatod a portfoliót.Én sok szerencsét kivánok , hátha nektek sikerül.

2009. jan. 5. 17:39
Az enyém "csak" 20e lesz,de előkerítem a föld alól is,csak legyen már kész!
54. Kylie022 (válaszként erre: 53. - E1b71cc500)
2008. dec. 14. 20:39

Szia.

Hát igazából én segiteni neked nem tudok ebben a tém

ban, bármennyire is szeretnék, mivel fotózásokra nem járok. Hiába hivnak, de valahogy nem az én világom, nem tud lekötni hosszú távon.

Erre is csak akkor voltam márciusban, de az is csak úgy jött hirtelen, hogy meglátott a motor kiállitáson a fotós és felkért.

De pesten azért van jópár ügynökség ami teljesen megbizható, csak utána kell járni.

53. e1b71cc500 (válaszként erre: 52. - Kylie022)
2008. dec. 14. 16:11
Szia!Nálam ez most pont aktuális téma,küldtek egy levelet a PM-től,hogy megfelelek,kicsit bizonytalan vagyok,tudunk beszélni priviben?szeretnék kérdeznék pár dolgot!
2008. dec. 14. 15:06
Háát ilyen már velem is előfordult hogy elmentem fotózásra, igaz ott ők fizettek nekem, de a képeket a mai napig nem küldték, ez volt márciusban valamikor. Sok a kamus, vigyázni kell mindegyikkel.
51. ldori
2008. márc. 19. 14:39
sziasztok! most regisztráltam az oldalra és nagyon jó! nagyon szeretem a modelleket és lehet egyszer én is az akarok lenni...szerintem is Gisele Bündchen nagyon jól néz ki és azt is mondhatom, hogy ő az egyik kedvencem
2007. okt. 21. 16:26
Gisele Bundchen igazan jol nez ki!!!
2007. szept. 30. 22:14
Az én 161-es testmagasságom, és a gyönge 98 kilómmal a túlsúlyosak kategóriában biztos lehetnék topmodell is, nem? Hi hi!
48. PIROS35 (válaszként erre: 47. - 3c3fbabb4e)
2007. jan. 17. 16:14

Szerintem sem az a helyes megoldás,hogy megvonjuk teljesen az édességet és a nassolnivalót a gyerkőcöktől vagy akár saját magunktól.Ha valamit nem kap meg a gyerek,azt annál inkább kívánni fogja.És szerintem igenis szüksége van a gyerekeknek ezekre a dolgokra is,csak ritkán és mértékkel.

Az egyik ember sok édességet eszik,de olyan az alkata,hogy mégsem hízik meg,a másik meg szinte egész életében diétázik,mégsem tudja tartani a súlyát.Szerintem nem minden modell diétázik,lehet,hogy egyszerűen csak ilyen alkatot örökölt.Mint pld.a Nox énekesnője,Péter Szabó Szilvia,csodálatosan vékony,nagyon szép,gyönyörű a hangja is.Mégsem elégedett magával,mert szerinte ő túl sovány,és nem tud hízni.Pedig nem diétázik.

Van olyan,aki sokszor,de keveset eszik,és olyankor is tápláló,minőségi ételeket,odafigyel arra,hogy mit mivel eszik,és hogyan készíti el azokat,így tartja a súlyát.De olyanról is hallottam,hogy nagyon csinos,vékony valaki,viszont a sportnak (és az akaratának,kitartásának a sporthoz) köszönheti alakját.

2007. jan. 16. 09:55

Sziasztok.

Nekem egy 8 éves fiam van.Mindene chips.Persze ez nem azt jelenti,hogy azt is eszi.Hetente v. kéthetente kap 1cs-al és azt elosztja magának ameddig csak birja mert tudja,hogy mostanába nem kap.Szerintem olyat nem lehet kijelenteni,hogy ezt nem adok a gyereknek meg azt.Szerintem meg kell vele ismrtetni a dolgokat és azt okosan mérsékletesen adni neki(ha kéri).Prsze ezzel nem azt mondtam,hogy én csinálom okosan mert bizony én is néha elcsábulok ahogy a fiam rám néz a boltan és egyszerüen nem birok neki nemet mondani.Akkor becsúszik egy kis csoki is a chips mellé.

Van egy olyan anyúka ismerösöm aki a fiának nem adott sose nutelát(mert nem szereti).Egyszer nálunk voltak és fiamnak akkor volt a nagy nutelás idöszaka(most már azt se eszi multkor dobtam ki mert megromlott)Az volt uzsonára.A kisgyerek nagy szemekkel nézte,hogy ö még ilyet nem evett mert anyukája nem szereti.Nem kell mondjam azóta a nagy kedvence a kisfiúnak.Szerintem a gyerekek megkell ismerjenek sok mindent,hogy eltudják dönteni,hogy ez kell nekik v. sem.

Hozzá teszem több évig modellkedtem és ma sem vagyok egy ducka.De szerintem ez testi alkat kérdése.

Bocsi ha sokra sikeredtem volna.

46. Venes
2007. jan. 14. 21:31

Én a gyerekem esetén megpróbálom majd elérni azt, hogy ne akarjon csokikat enni, mert semmi jó sincs benne. Inkább fincsi sütiket sütökmajd meg gyümisalikat.

Érdemes az anyukáknak utána nézni, hogy az édességeknek milyen hatása is van a szervezetre, vagy legalább elolvasni, hogy mi tartalmaz és annak utána nézni. Felesleges a többségük a szervezet számára.

Én szeretem tudni, hogy mit eszek, ezért főzök mindent magam. Itthon nincs tasakos leves és társaik, vagyis ha a szüleim igénylik is, én nem fogok olyanokat fogyasztani...Gyerekemnek sem fogok majd ilyeneket adni.

45. PIROS35 (válaszként erre: 44. - PIROS35)
2007. jan. 14. 20:39

Egyébként a lányomnak azért nem nehéz karcsúnak maradnia,mert nem nagyon szereti a süteményeket,csak nagyon kevés fajtát eszik meg,abból is csak néha,és egy-két szeletet.A csokoládét viszont nagyon imádja,de persze azt sem tömi mértéktelenül magába,mert tudja,hogy a túlzott csokifogyasztás szintén nem egészséges.

Nagyon tudom sajnálni azokat,akik nem mernek egy jót enni,nehogy meghízzanak,és akár hánytatják is magukat,mert bűntudatuk van a megevett étel miatt.

Szerencsére nálunk ilyen nem fordul elő.Olyanról is hallottam már ismerőstől,hogy annyira túlzásba vitte valaki a fogyókúrát vagy a koplalást,hogy úton-útfélen elájul emiatt,és mindezt azért teszi,hogy alakját megőrizze.Sporttal,edzéssel is meg lehet tartani az alakot,nemcsak éhezéssel.

De mindenki maga tudja,hogy mit miért csinál.

44. PIROS35 (válaszként erre: 41. - Venes)
2007. jan. 14. 20:29

Hát én ezt nem engedem meg sem a lányomnak,sem a fiaimnak.A két sulis az iskolában ötszöri étkezést kap,tehát hozzá vannak szoktatva a rendszeres és változatos étrendhez.Vacsi után,amikor hazajönnek a suliból,még itthon is szoktak enni.Hétvégén és iskolai szünetekben pedig itthon ugyanúgy.Minden nap főzök.Chipset,kólát,hamburgert ritkán szoktunk nekik venni.Legtöbbször teát,ásványvizet,ivólevet isznak kóla helyett.Édességekből is cukorkákat ritkán,inkább csokoládét veszünk nekik,vagy hetente két-három alkalommal sütök valamit.De azt is szigorúan étkezés után ehetnek,nem közben vagy előtte.

A lányom nem fogyózik,csak nem egy nagyétvágyú gyerek.Megpróbálok olyan ételeket készíteni,amit a családban mindenki szeret,beleértve a lányomat is,vagy direkt olyan ételeket készítek,amik a kedvencei,így biztos,hogy eszik belőle (mégha nem is túl sokat).Bár volt rá példa,hogy kétszer is "repetázott"valamiből.Az ő sulijukban elsőtől egész nyolcadikig van ez az ötszöri étkezési rendszer (mivel kollégium is működik náluk).S ha így szokja meg,akkor szerintem a későbbiekben sem lesz vele gond.

Egyetértek veled,hogy mindenből megfelelő mennyiségre van szüksége a fejlődő szervezetüknek,de ugyanúgy nem szabad az édességet sem megvonni tőlük,csak módjával,és bizonyos feltételekkel (úgy értem sohasem ebéd vagy más helyett egye,hanem utána).Igaz volt olyan is,hogy a lányom egész nap csak csipegetett,nem nagyon akart enni,hiába is akartam volna erőltetni,olyankor hagyom,ő tudja,hogy mennyit akar enni,de ez ritkán fordul elő,és max.egy napig tart.Ha az ember elrontja a gyomrát,vagy előtte nap túl sokat evett,akkor sem kívánja a sok ételt másnap,nemde.Olyankor,mikor nem akar enni,akkor joghurtot,müzlit,puffasztott pelyheket adok neki tejjel,krémtúrót,és két étkezés közt különféle gyümölcsöket.Ezek könnyű étkek,mégis táplálóak,és eszik is valamit,nem üres a gyomra.Nem zsíros,nehéz ételeket vagy üres kalóriákat töm magába.

43. PIROS35 (válaszként erre: 40. - Koppányka)
2007. jan. 14. 20:05
Oké,nincs harag,miért is lenne.
42. 4726e582cf (válaszként erre: 8. - Titanilla)
2007. jan. 14. 17:35

Szia!


Bocs, hogy csak most, de eddig mindenféle technikai gondjaim voltak, ebből következik, hogy a gépem használhatatlan állapotban volt.


Nos, hogy kereshess evvel a dologgal, akár 10 Ftot is, előbb jócskán bele kell tenni és egyáltalán nem biztos, hogy megfelelsz a kényes ügynökségvezetőknek, akik bizony nem kertelnek, keményen és dúrván az ember szemébe vágják a legapróbb hibáit is. Ha erős vagy lelkileg és ilyesmiken nem akadsz ki, akkor hajrá. Nem egy csajszit láttam bőgve kimenni válogatásokról. Minenki azt hiszi, hogy megfelel, gondolj bele 100 jelentkezőből, alig 2-t tartanak megfelelőnek. Nem hiszem, hogy ez kellene a lelkednek :((((. Csak meg szeretnélek óvni mindettől. Néha ha belenézel valamelyik csatornán szokott valamilyen modellválogatós műsor lenni, nah hát az ahogy ott beszélnek a csajokkal, az már majdnem az a szint, ahogy egy valós ügynökségen is teszik, bár az ügynökségnél, akik ugye a munkát adnák sokkal keményebben beszélnek a lányokkal, nem nagyon érdekli őket az, hogy mennyire gázolnak bele a lelkükbe :(.


Ha nem vagy elég vékony, azonnal avval kezdik, hogy tehén vagy. Mondom manapság, inkább az a divat, amikor már a csontjaik is kilátszanak a csajoknak.

41. Venes (válaszként erre: 33. - Koppányka)
2007. jan. 14. 08:13

Szerintem azt se, csa annyit, hogy mindenből megfelelő mennyiséget kapjon.

Egy kisgyereknek nem szabad fogyózni, de az értelmes étrend megszabása jó módszer, mert a mai gyerekek szerintem borzalmasan egészségtelenül táplálkoznak. Unokatesóm is...nem ebédel, de beeszik egy csomó chips-et és iszok rengeteg cukros ice teát.

2007. jan. 14. 02:03
Ha jobbanbelegondolok inkább csak rosszúl lettek a szalmonellla akkor volt amikor abarátom is segíteni akart:)Jó akkor béke van.
39. PIROS35 (válaszként erre: 38. - Koppányka)
2007. jan. 10. 09:03

Szia Koppányka!


Én sem sértegeti akartalak, csupán rosszul esik, ha valaki úgy ítélkezik, vagy mondd dolgokat, hogy nem tud semmit, vagy vajmi keveset a dolgokról. Én még nem voltam 18 mikor férjhez mentem, és 240 km-re költöztünk szüleimtől, magam kellett boldoguljak a házi munkákkal (munka mellett), s most több mint 18 éves házassággal a hátam mögött, és három gyermekkel már úgy gondolom van némi tapasztalatom. Főzni is akkor tanultam meg, bár mint a közmondás is írja:"Jó pap is holtig tanul.", vagyis mindig tanulok valami újat minden téren. S mint írtam, épp a tinik közt van a legtöbb, aki egészségtelenül táplálkozik. Tisztelet a kivételnek, mert ugye minden ember (és gyerek is) más és más, köztük is van, aki megpróbál egészségesen étkezni. Én elég sokszor főzök különféle főzelékeket, vagy más úton-módon "becsempészem" a zöldséget, gyümölcsöt az ételekbe, ha nyersen vagy párolva nem akarják a gyerkőcök megenni.

Egyébként én (és gondolom mások is)hideg vízzel alaposan megmosom a tojásokat mielőtt felhasználom, hogy ezzel is csökkentsem a szalmonella lehetőségét.Ha nem friss a tojás (ez látszik a sárgáján is,mert a friss egyben marad, az állottnak pedig szétfolyik a sárgája),akkor fel sem használom, mert elég ha egyvalaki megbetegszik szalmonellában, az egész családon "végig megy",és újra lehet vele fertőződni, meg aztán nagyon kellemetlenek a tünetei ami azt illeti.

Visszatérve amiért írtam neked, nem bántani, sértegetni akartalak, mint ahogy gondolom te sem.

38. koppányka (válaszként erre: 35. - PIROS35)
2007. jan. 9. 15:23
Én már csak tudom.:)Ugyan amikor utoljára főztem kitört a szalmonella... No mindegy de ez nem beszólás akart lenni csak mondtam valamit.
37. PIROS35 (válaszként erre: 36. - 5464505f6a)
2007. jan. 8. 07:52

Szia Malefico!


Ez így van,ahogy írod.Szerintem is a legtöbb ember épp ebbe a "köztes állapotba"tarozik.(Vagyis még nem számít kövérnek,súlya normális,vagy kicsit túlsúlyos,illetve vékony,de nem annyira,hogy már kórosan sovány.)

Szerintem mindenképpen az a legfontosabb,hogy önmagunkkal legyünk "kibékülve".Fogyni is csak úgy lehet,hogy ha az ember nem depressziós,"lelkileg minden rendben van".

Én,amikor erre a fórumra írtam,nem akartam senkit sem kritizálni (mint ahogy velem és a lányommal teszik mások),sem megbántani.Csupán az tényt akartam leírni,hogy milyen sok modellügynökség létezik manapság,akik csak arra hajtanak,hogy kihúzzák a szülők vagy lányok zsebéből a pénzt.Ígérnek fűt-fát,de csak nagyon kevés ügynökség van,aki valóban "tartja is a szavát".

És sajnos a szépség és az alkat még nem elegendő ahhoz,hogy bárki sikeres,befutott modell legyen,jó nagy adag szerencse is kell hozzá.

Egyébként a tizenévesek körében nagyon népszerűek épp az egészségtelen étkek:mint pld.hamburger,pizza,cóla stb.,nehogymár egy (nagyfiammal egyidő)tini akarjon nekem nevelési,étkezési tanácsokat adni,aki maga sem tudja,hogy az "mi fán terem".A legtöbb tini a "készt"eszi,amit anyuci (vagy más)elétálal,és nagyon kevés az,aki valóban meg is válogatja,hogy mit eszik ennyi éves korában.

Bár nem vagyok kövér,rendelkezem némi túlsúllyal,és bizony a 9és fél éves kislányom akaraterejét én is megirigyelhetném.(Én nehezen tudok ellenállni a csábító falatoknak,ő nem.És tudatosan választja a "könnyebb étkeket",ami nem zsíros,hízlaló.Egyébként vékony,de nem sovány.)

Csak azért szerettem volna megosztani néhány gondolatot másokkal,hogy én (is)abba a hibába estem,hogy "nem láttam a dolgok mögé",vagyis ahhoz kitartás,szerencse,és sok-sok lemondás is szükséges,(nem elég a csinos pofi és alak),hogy valaki komolyan ezzel foglalkozhasson.Persze megint más,ha csak valaki ki szeretné próbálni,milyen is a "csillogás".

A lányomnak csupán arra volt jó ez az egész modelltanfolyam és szépségverseny,hogy javított a tartásán,és egy kis önbizalmat adott neki.

2007. jan. 7. 19:56
De nem csak kövér lehet vki meg tök sovány!! Köztes állapot is van. Elég sok embernél.
35. PIROS35 (válaszként erre: 33. - Koppányka)
2007. jan. 7. 19:47

Te már csak tudod,a magad 16 évével,hogy mi a helyes étrend,óriási tapasztalattal rendelkezhetsz ennyi éves korodra,a nagyobbik fiam majdnem veled egyidős,kétszer annyit eszik mint én,és mégis olyan vékony,hogy meg sem látszik rajta.Minden nap főzök,és ha hazajönnek a suliból,akkor még itthon is esznek,pedig a suliban is megvacsiznak.Csak van,akinek a kevés is elég,és tizenéves korban jobb étvágyúak (a fejlődő korban lévő)gyerekek.

Hetente kb.háromszor sütök sütit,ma kétfélét is sütöttem,s míg a fiam akár egy fél tepsi sütit is megeszik,mégsem látszik rajta,a lányomnak egy-két szelet bőven elég.

2007. jan. 7. 19:39

Megpróbálok a lányom kedvében járni,olyasmikat főzök,amit szeret,és olyankor legalább eszik rendesen.A süteményeket nem nagyon szereti,csak a csokoládét,de azt is akkor kaphat,ha már evett (soha nem váltja ki az evés a csoki,illetve nem étkezés előtt eszi).

Én már nem fogok egy fillért sem modelltanfolyamokra áldozni az biztos,nincs is értelme,mert még kicsi.

Nem azért nem eszik,mert nincs mit,illetve nem is azért,mert anorexiás,hanem mert ilyen válogatós,éppen ezért próbálok olyasmit főzni,ami neki is és a családnak is ízlik.Olyan suliba jár,hogy ötszöri étkezést kapnak,először ott sem akarta megenni,de rájött,hogy akkor addig éhen marad,ameddig haza nem jön.Aztán apránként csipegetett,és ha nem eszi meg az összeset,legalább a felét,vagy nagyobb részét igen.Olyan is volt már,hogy többször kért valamiből,ami ízlett neki.(itthon is,és a suliban is)Egyébként én nem erőltettem soha rá ezt a manökenkedést,megkérdeztük,hogy ő szeretne-e menni,s mivel igent mondott,azért írattattuk be,de most már ha kérné sem engedném,nem való ez még egy ennyi évesnek,és nem is szeretném,ha agyonkomplalná magát nagykorában is,csak azért,hogy a munkáját megtarthassa.Inkább legyen kicsit "ducibb",de boldog,és kiegyensúlyozott.

Egyébként ha kövér lenne,akkor sem lenne semmi,nem az én elvárásaimnak akar megfelelni,hanem így érzi jól magát.Volt két nagyon kövér osztálytársa elsőben,akiket állandóan csúfoltak a többiek,és azt mondta,hogy ő soha nem szeretne olyan lenni,hogy gúnyolják.Nagyon ritkán fordul elő olyan,hogy szinte egész nap alig akar enni,általában mégha kevesebbet is mint kéne,de

eszeget.Visszatérve a kövér gyerekekre (az a két volt osztálytársa is azért lett olyan,amilyen),mert állandóan kétpofára tömték az édességet,és mértéktelenül ettek,szerintem az sem jobb.Én még soha nem láttam,hogy a gyerekem hánytatta volna magát,nem is érzi magát betegnek,mivel nem az,majd ha esetleg szükségét látnám,hogy orvos is lássa,mert már olyan csontbőr lenne,akkor természetesen szakemberhez fogom vinni.Én csupán azért írtam,amiket írtam,hogy ennyire erős akarta van,sok felnőtt megirigyelhetné.Látta,hogy a kövérek céltáblái a gúnyolódóknak,és tudatosan tesz azért,hogy ő ne váljon olyanná.(Ezért kevesebbet eszik,sokat mozog,nem tömi magát mindenféle édességgel állandóan stb.)

A reklámok egyáltalán nem befolyásolják őt,ő így tetszik saját magának,bár nekem kövéren is biztos szép lenne.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook