Modellek (beszélgetős fórum)


1 2 3
33. koppányka (válaszként erre: 32. - Venes)
2007. jan. 7. 14:35
Úgy jön ide az egészséges étrend,hogy talán nem kéne koplalni a 9 és fél éves lánynak hanem valami étrend féleséget kéne kialakítani neki.
32. Venes (válaszként erre: 28. - Koppányka)
2007. jan. 7. 07:51

Ez igaz. Vannak ilyenek, bár náluk nem olyan jellegű, mint az idősebb egyéneknél.

Nem esznek, vagy anyukával etetik meg a kajáju maradékát, szóval alig nyúlnak az ételhez.

Már az ilyen fiatalokat is ,,elkepja a média csábítása". Az hogy látnak vékony nőket a tv-ben, meg hogy fogyasztó cucokat reklámoznak, nem tesz nekik valami jót.


Egészséges étrend, most hogy jön is? Hogy érted ezt?

31. Venes (válaszként erre: 25. - Koppányka)
2007. jan. 7. 07:47

Fiatalabb vagy nálam, de talán én tudok magyarázatot adni rá.

Ilyen korban az ember megbecsülésra vágyik, és arra, hogy kicsit középpontban legyen. Ha sikeres és valamiben különleges, akkor jobban odafigyelnek rá.

Én is szerettem volna 3 éve modell lenni, igazából még most is. Kipróbálnám rövid ideig, hogy milyen az az élet és milyen pörögni egésznep. Meg a kereset is tetszik, de asszem elég gyorsan visszavonulnék, mert ismerem magam, hogy nem élvezem hosszú távon a lestrapáltságot, szóval ,,megszedném magam" és kalap, kabát.:)

30. mociscsaj (válaszként erre: 29. - Oorlog)
2007. jan. 7. 03:10
Jah, nehany embernek nem, de a tobbieknek...hajaj!
29. oorlog (válaszként erre: 27. - 7130b15964)
2007. jan. 7. 02:22
Ez meg a másik!Nem olyan nehéz ezt átlátni!
28. koppányka (válaszként erre: 26. - Oorlog)
2007. jan. 7. 02:21
Már nem ritka az ilyen olvastam valahol,hogy a tíz év alatti anorexiások száma az utóbbi időben .De ettől még furi,nagyon furi.A kiegyensúlyozott egészséges étrendről még nem hallot senki?
27. 7130b15964 (válaszként erre: 21. - PIROS35)
2007. jan. 7. 02:08
Drága Piros, akikről írsz, nem a hiszékeny kislányokra, hanem a szülők pénzére pályáznak...
26. oorlog (válaszként erre: 20. - PIROS35)
2007. jan. 7. 01:52
9 és fél évesen????És szted ez normális,h nem eszik,h ne "hízzon"?? Ez azért elég kemény!
2007. jan. 7. 01:25
Én azt nem értem,hogy miért akar minden kislány (és sok korombeli is)modell lenni. Miért akarják kíntatni magukat? Amit a posztereken látnak az mind egy életnyi kínszenvedés&kemény munka.Én speciel mindig is író akartam lenni.De nagyon senkitől nem hallom ezt már mindenki a kifutókra vágyik.
24. Venes
2007. jan. 6. 21:40
Én Mila Juvovich-ra tenném le a voksom. van abban a nőben valami, valami.:) Az egész kisugárzása elragadtató.
23. tünde733 (válaszként erre: 22. - PIROS35)
2007. jan. 6. 14:03
Igen,Cindyt én is az egyik legszebb manökennek tartottam,addig amig ki nem derült róla,hogy plasztikáztatta magát!:(
2007. jan. 5. 21:09
Szerintem a két legszebb modell,manöken:Cindy Crawford és Claudia Schiffer,már az ismertek közül.
2007. jan. 5. 21:05

Van a városunkban egy másik modellügynökség is,egyszer elhívták a lányomat oda is válogatásra.Be is választották,de már mégegyszer nem akartam kifizetni ott is a borsos árat a manökenképzésért,mikor már egyszer volt róla papírja,és ott is ugyanezeket a lépéseket,forgásokat stb.tanították volna meg vele.Bár ők több szereplést ígértek,több fellépési lehetőséget.

Szerintem mind csak ki akarják használni a hiszékeny fiatal lányokat,akik álmodoznak,s közülük talán egy-kettő tudja megvalósítani álmait.

2007. jan. 5. 21:02

Nekem a lányom olyan modell alkat.Képes akár egész nap sem enni,vagy csak csipegetni,nehogy meghízzon.Pedig mégcsak 9 és fél éves.Ehhez képest nagyon magas,majdnem 150 cm magas,és nagyon karcsú,mármár sovány.(legalábbis szerintem)

Sokan mondják róla,hogy szép,szabályos arca,őzikés szemei vannak.A haját levágattuk,mert fenékig ért,é nehéz volt kezelni,úgyhogy most harmadakkora,mint volt,de nagyon dús,erős szálú a haja.

Elsős korában,két évvel ezelőtt véletlen láttunk egy hirdetést,hogy gyermekeknek szépségversenyt rendeznek,akkor be is neveztük,és ott javasolták,hogy irattassuk be modellképzőbe.El is végezte a néhány hónapos alapfokú modelltanfolyamot jeles eredménnyel,ami egy nyilvános záróvizsgával zárult egy helyi áruházban.Tagja volt az egyik helyi ügynökségnek is,akik készítettek róla fotókat,állítólag bekerült egy katalógsba,amit az ügynökség készített a tagok képeiből az ügyfelek számára,mondván,ha valamelyik modell megtetszik,akkor akár szerződést is köthetnek vele egyes cégek,ügyfelek,fellépési,szereplési lehetőséget biztosítanak majd.

A kifizetett katalógust nem kaptuk meg a mai napig sem,pedig többször is jeleztem,hogy már milyen sok idő eltelt,és hogy időközben elköltöztünk,még az új címet is megadtam,hogy hová küldjék.

Még mindig működik ez az ügynökség,és a korábbi manökenképzős társaiből,akik szitén részt vettek akkoriban a szépségversenyen,láttam viszont a helyi televízióban egy divatbemutató kapcsán,ahol felléptek (az országos szépségverseny területi dötőjén szerepeltek,ruhákat mutattak be).

Nem olcsó mulatság egy-egy ilyen verseny,mert itt is mindig fizni kellett,ahogy tovább került a középdötőbe,majd döntőbe,plussz a dvd-t,videokazettát,fotót,amit lehetett rendelni,ill.a manökenképző tanfolyam sem túl olcsó.Nem tudom,hogy miért nem hívták a gyereket szerepelni,lehet,hogy nem voltam túl rámenős?Vagy miért hitegeti az ügynökség a tagokat szerepléssel,bemutatkozási lehetőséggel.Csak áltatják,hitegetik a lányokat (bár van néhány fiú modellük is).Régebben volt egy saját újságjuk is,(ami tudtommal már megszűnt),abban szerepelt egy alkalommal a lányom is,de ennyi.Igazából nem is vágyik rá,bár nagyon szeret szerepelni.

Én sem akarok kis felnőttet csinálni belőle,mert tönkreteheti az életét,ha már ennyi idős korban ilyeneknek teszem ki.Majd ha nagyobb lesz,akkor ha ő is akarja,felőlem nyugodtan megmérettetheti magát egy-egy versenyen,és ha alkalmas lesz akkor is rá,és szeretné,akár manöken is lehet.

Egy modellnek nem kell feltétlen szépnek lennie,csak legyen valami kisugárzása,és persze karcsú alakja.A szépségversenyen már más a helyzet,ott a szépség is számít.

Sok lány álma,hogy akár így,akár úgy,sikert ér el,esetleg karriert csinál.S bár nem látok a dolgok mögé,sokat hallottam arról,hogy milyn áldozatokkal,lelmodással stb.jár az efféle siker,karrier.

Nemrég megdöbbentett az a hír,hogy egy nagyon híres,gyönyörű modell,aki anorexiában szenvedett,meghalt.Almán és paradicsomon élt,nehogy meghízzon.És ki tudja még hány ilyen,s hasonló eset van,hányan sanyargatják magukat.

19. Darien
2006. nov. 24. 09:19
Belőlem biztosan nem lehetne. Nem csak az alkatom miatt, mert hát ugye vannak XL-es modellek is, de mint múltkor kozmetikusom kifejtette: az egyik szemhéjam aránytalan és a szám ferde. Az orrom pedig nem lágyan pisze, hanem túl határozott. Püff neki. :)
18. Venes (válaszként erre: 13. - 737f507a35)
2006. nov. 17. 20:45

Nekem túlzottan is nem klasszikus az arcom...:D Sajna még nem kértek fel fotózásra, bár lehet hogy ,,házhoz" kellene mennem.

Bár egyszer adtak valami címet, meg telószámot egy válogatáshoz, de az csak véletlen volt.:D

17. Venes (válaszként erre: 16. - Df30cb1959)
2006. nov. 17. 20:43

Manapság már nem feltétlen csak felhőkarcolókat keresnek.

Egyébként meg elvileg én úgy hallottam, hogy a modell az mindegyes, a topmodell az aki min. 180cm-ről indul.

2006. nov. 17. 20:12
húú én szeretnék modellkedni! bírok koplalni csak annyi a gond hogy 173 centi vagyok.Végülis nem életcéloma modellkedés,de belekóstollnék.
15. Veronique (válaszként erre: 12. - Tünde733)
2006. nov. 17. 17:56
Óóóh, köszike! Meghatódtam!
2006. nov. 17. 10:30
AKI legalább 180 cm és képes arra, hogy hónapokig vagy akár évekig is tud koplalni.Ez egy kemény világ sosem szerettem volna bekerülni,nem is tudnék a 167 cm-mel.
2006. nov. 17. 09:00
Abból lesz igazán jó fotómodell, akinek nem egy klasszikus arca van, hanem vmiért különleges. Kívülálló számára jó érzést kell, hogy keltsen, ha ránéz az illetőre.
2006. nov. 1. 17:31
az én gyönyörü szép hugimból,veronikából!!!:-)))ha már nekem nem jött össze:-(((
11. Titanilla (válaszként erre: 10. - 7130b15964)
2006. okt. 27. 23:09
Persze gondolkoztam már ezen is.Majd meglátom,lesz ami lesz.Csak keresnem kell egy jó fotóst mondjuk itt Sopronban.Véleményre nagyon lkiváncsi lennék,én magammal elég elfogult vagyok a barátom szerint gyönyörű....stb
10. 7130b15964 (válaszként erre: 9. - Titanilla)
2006. okt. 25. 15:24

Lehet, hogy neked az is elég lenne, ha keresnél egy olyan fotóst, akiben megbízhatsz és csinál rólad egy pár nagyon szuper képet, nem?

Azzal egy picit belekóstolhatnál, hogy egyáltalán érdekel, meg tudna mondani véleményt, hogy érdemes-e ezen agyalnod.

Nyilván ingyen nem fogja ezt senki megtenni, hacsak nem valami nagy mázlid van.

9. Titanilla (válaszként erre: 6. - 93c2b3c42f)
2006. okt. 25. 15:01
Amugy 168cm vagyok és az a kifutóhoz alacsony azt tudom végülis igazad van atól még lehet fotózni valakit ha az nem is lyan colos:)
8. Titanilla (válaszként erre: 7. - 4726e582cf)
2006. okt. 25. 14:59
Ezzel én is tiszában vagyok hogy nem egy leányálom a modellkedés.Meghát nem igen szeretnék annyira vékony se lenni hogy az már beteges.Én csak ki akarom próbálni,nem ez lenne amiből a pénzt kerené nem raknám fel rá az életemet.Azt gondolom hogy agyonretusálják a képeket némelyiken már annyira tökéletes a nő hogy az már nevetséges mert olyan nem létezik.
2006. okt. 21. 17:38

Manapság azt veszem észre, hogy olyan lányok és néhány fiú keres meg a porfóliója elkészítése végett, akikben semmi fantázia sincs. Azaz én nem látok bennük semmit, ennek ellenére megcsinálom az anyagot, és hát, nem tudom mire fogják vinni, szorítok azért.

Per pillanat az anorexiára hajló forma a divat, mindkét nem képviselőinél. Lassan már mindegy, hogy mit sugároz ki, csak vékony legyen...

Amit hiányolok bennük az az életvidámság. Sokkal jobban szeretnék életvidám embereket fotózni... Öröm az ürömben, hogy kevés ilyen munkám van.


Titanilla!

Nem hiszem, hogy leányálom a modellkedés. Akiket posztereken és itt-ott látni, azok nem is mondhatóak valós személynek. Kemény utómunka van egy-egy kép médiába kerülésével. Ha találkoznál egy-egy modellel, fel sem ismernéd privát életben, annyira hozzányúlnak a képekhez.

Arról nem beszélve, hogy saját akaratuk sem lehet, mindig azt kell csinálni, amire utasítják őket. Sok modellt ismerek és mind nagy tervekkel vágott neki annó, pár hónap alatt elegük lesz az egészből, de addira már belecsöppentek néhány szerződésbe, amit visszamondani már nem lehet, így csinálják. De mivel a pénz is kell újabbakat írnak alá... Sajnos így van :(((.

6. 93c2b3c42f (válaszként erre: 5. - Titanilla)
2006. okt. 21. 17:30
Hány cm vagy? Nem kell feltétlenül colosnak lenned.Fotózni akkor is lehet ha alacsony vagy.
2006. okt. 19. 12:54
Hát ez igaz hogy Kate Moss sem egy kimodnott szépség,de a képeken mégis jol néz ki.Én is szívesn kipróbálnám a modellkedést de félek talán túl alacsony vagyok hozzá.
2006. okt. 17. 06:39

nem kell szép legyen

fotogén inkább

és hogy bármit ki tudjon fejezni az arcával

határozottan semmitmondó csajról gyönyörű fotókat tudnak csinálni, mert feléled az arca a kamera előtt

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook