Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mobilinternet SIM kártya fórum

Mobilinternet SIM kártya (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 6. 14:51
Vario SIM kártya amúgy...illetve az van ráírva :)
2009. okt. 6. 14:16

Köszönöm szépen. Most jutott eszembe kipróbálni :)

Van mobilszámlám, és normális telefonszámom is.

Most kicsörgött a szám egy telefonban, magyarán fel tudtam hívni.

13. Fuoco (válaszként erre: 2. - 546185aeac)
2009. okt. 6. 09:50

Szia.

T- nél abban az esetben nem működik, ha domino net kártya, aminél csak a net és az sms működik.

Ha van mobilszámlád, akkor ez ugye kizárva, tehát tudsz telefonálni is! Hívásindítás elég drága, inkább csak fogadásra használnám!

Amúgy valószínű h van egy átirányításod a hangpostára, de nem állítottál be hangpostát. Ha betelefonálsz telszámmal és jelszóval akkor leveszik a hibás átirányítást és megkérdezheted a percdíjakat is!

Amúgy aki téged hív, nem fizet többet azért mert mobilinternetet használsz.

Remélem segítettem.

2009. okt. 4. 08:56
Így van. :)
2009. okt. 4. 08:47
Próbáld csak. Tudod: a puding próbája az evés! :D
2009. okt. 4. 08:40
Köszönöm, de majd azért hétfőn kipróbálom egy telefonban.
2009. okt. 3. 20:02
Tippem szerint amúgy non-voice kártya.
2009. okt. 3. 19:46
Kben rendes telefonszám igen. :) És köszi a választ :)
2009. okt. 3. 19:45
illetve nem hívta, hanem hallja :)
2009. okt. 3. 19:44
Azt mondja, hogy : illetve vmi hasonlót,hogy, üdvözöljük, ön a t-mobil hangpostását hívta... a megadott számon postafiók nem található
2009. okt. 3. 19:43
Szia! Itt vagy még ?
2009. okt. 3. 19:39

Szia!

Hát, nem sokan válaszoltak Neked...

Elviekben működhet a telefonálós része is, gyakorlatilag viszont nem biztos... A tarifacsomagtól függ. Régebben összekutyulták őket, mert nem volt külön non-voice kártya, de manapság már adnak el olyan SIMeket, amiken csak non-voice szolgáltatások elérhetők. Ezt egyébként könnyen kiderítheted a telefonszámláról is. Ha a számlán "normális" szám szerepel, akkor elviekben hívható. De hogy melyik szolgáltatónál mi a "nemnormális" szám, az már más kérdés, nem tudom megmondani.

Jujj, mi jutott eszembe! Csörgesd meg a számlán lévő telefonszámot! Ha olyasmit karattyol, hogy a hívott szám pillanatnyilag nem elérhető, akkor normál telefonban hívható lesz. De ha olyasmit mond, hogy a hívott számon előfizető nem kapcsolható, vagy nem megfelelő a telefonszám, akkor nem működik rajta nonvoice szolgáltatás.

2009. okt. 3. 11:50
És ha működik, akkor az illető, ha felhív, akkor a saját tarifacsomagja szerint fizet, vagy van egyéb költsége is ?
2009. okt. 3. 11:47

Sziasztok. Van egy Tmobilos mobilinternetem.

Ha az ehez való SIM kártyát átteszem egy telefonba, akkor el tudnak rajta érni ?

SMS működik a mobilkütyüvel is...

Tudom,csak át kéne rakni egy telefonba és kideríteni, de nincs most olyan telcsim , amiben ki tudnám próbálni

2009. okt. 3. 11:45
Mobilinternet SIM kártya

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook