Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 35+ a párom ciklusa, hogyan vehetném rá a vizsgálatra? fórum

35+ a párom ciklusa, hogyan vehetném rá a vizsgálatra? (tudásbázis kérdés)

2018. okt. 2. 12:53
Szülés után az első ciklusom 36 napos volt, második 29, harmadik 40, közben ritkán, de szoptattam. Fáradság szinte mindenkinél van. Vitaminok segíthetnek. (Második gyerkőc 38 napos ciklus alatt fogant, ez elvileg már nem normális, de mindenki más.)
12. 300c83c7b2 (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2018. szept. 26. 14:26

Hát nagyon szívesen adnék neked két puszit! Teljesen elaléltam, hogy beírsz egy női oldalra, mert aggódsz a feleségedért.

Ne aggódj, nekem volt, hogy 40 napnál is hosszabb volt. A 3. szülésemután lett 28 napos. 31 évesen! Ha még szoptat, akkor meg pláne lehet összevissza.

Ha komoly fájdalmai vannak, ami régebben nem volt jellemző, akkor azért érdemes megnézetnie magát. A nők azért általában érzik, ha valami gond van, szerintem bízd rá!

Minden jót neked/nektek!

11. Anyucikóni (válaszként erre: 7. - Gentlmen)
2018. szept. 26. 13:37

Elárulom, hogy nekem fogalmam sincs hány napos a ciklusom. :D Azt se tudom honnan hova kell számolni és mit.


Viszont szülés után először is alig akad olyan kisnyanya, aki ne lenne fáradt. Másodszor a fájdalom lehet még a szülés utána borzalom eredménye. Lehet fáj neki még a szex, ez is lehet az oka.


Amúgy cuki, hogy aggódsz, de sztem eldönti majd, hogy van-e szüksége dokira. ;)

10. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Gentlmen)
2018. szept. 26. 11:49
Kedves, hogy aggódsz érte. A szülés után azért kell idő, hogy helyreálljon a szervezet. Lehet, neki ez tovább tart. Sokaknak teljesen megváltozik a ciklusa. Viszont szoptatás alatt nem árt, ha vitamint szed. Ha nem teszi, erre próbáld meg ösztönözni. Ha szed, nézzétek meg, hogy van-e benne vas.
9. andi6020 (válaszként erre: 7. - Gentlmen)
2018. szept. 26. 10:02

6 hónappal szülés után majd mindenki állandóan fáradt. Az sem lenne meglepő, ha nem is menstruálna.

Túlaggódod.

2018. szept. 26. 09:59
kösz a hozzá szólásokat, de továbbra is várom minnél több vélemény anná jobb
2018. szept. 26. 09:57

Mai napon 39. napos és nem jött meg neki.Igen fáj a puncija és enyhe görcsölés.6 hónapja szült.Szülés előtt rendszertelen volt.

Mindezek ellenére az elhatározásunk után 7 hétre sikerült teherbe esnie :)


Szerintem az enyhe vas hiány is fönn áll nála.Igazából féltem ezt nem érti meg.Állandóan fáradt.

2018. szept. 26. 09:55

Szia!

Nekem egész életemben 35-36 napos volt. Én örültem neki, hogy nem kell 28 naponként szenvednem. Szülés után lett 28 napos, de szerencsére szinte meg sem érzem.

Nem vagyunk egyformák és nem vagyunk gépek. Ha nincs panasza, szerintem nem kell orvoshoz mennie. Majd ha babát szeretnétek, akkor kell jobban figyelni, mert eltérhet a tüszőrepedés ideje, mint egy 28 napos ciklusban, de ez miatt sem törvényszerű, hogy nehezebben essen teherbe. Szóval nyugodj meg, ha gondja van, vagy őt zavarja ez, biztosan orvoshoz fog fordulni.

2018. szept. 26. 09:45

Szia!

Ha szabályos akkor nem biztos az hogy baj van.

Nekem 24 napos,ez se kellemesebb!

Akkor zavard dokihoz ha szabálytalan és fájdalmas!

4. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2018. szept. 26. 09:02
Ha szabályos, akkor nem feltétlenül jelent bajt.
3. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2018. szept. 26. 08:50
Eddig nem ilyen volt neki?
2. c55209c4be (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2018. szept. 26. 08:44
Rájön ő majd előbb vagy utóbb.
2018. szept. 26. 08:33
Sziasztok üdv mindenkinek.A véleményeteket szeretném kérni,mit tehetnék hogyan vegyem rá egy vizsgálatra a páromat.Egyszerűen nem akarja megérteni hogy ez valami betegséget jelenthet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook