Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől vagyok álmosabb mostanában? Kb.10 órát aludtam és tudtam volna tovább is, akár egész délelőtt. Másfél hónapja ez van. fórum

Mitől vagyok álmosabb mostanában? Kb.10 órát aludtam és tudtam volna tovább is, akár egész délelőtt. Másfél hónapja ez van. (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 30. 10:19

Sziasztok!

Nem tudom, hogy ezt szabad e a hoxán, de itt van egy oldal, ami összegyűjti hogy mi lehet a baj:


[link]

2012. máj. 30. 10:18
minél többet alszol,annál álmosabb leszel..én is voltam már így.elméletileg ha egyszer felébredsz magadtól,akkor az azt jelenti,hogy kialudtad magad..lehet hülyeséget mondok,de én is éreztem már ezt..többet aludtam a kelleténél és utána hulla voltam...bamba voltam és nem találtam önmagam:((
6. Eperfej (válaszként erre: 3. - Bella 13)
2012. máj. 30. 10:17
Az biztos, hogy nem. :)
2012. máj. 30. 10:17
Nálam ez volt a terhesség első jele:).
2012. máj. 30. 10:17
én napok óta majd elalszok.... pedig én is eleget alszok
2012. máj. 30. 10:17
Terhesség?:)
2012. máj. 30. 10:16
Nah ez engem is érdekelne:(
2012. máj. 30. 10:15

Van köze ahhoz, hogy abbahagytam a fogamzásgátlót? Tavaszi meg ilyen fáradtságok soha nem jöttek rám. Délután dolgozom a héten, így délelőtt csinálnám az egyéb dolgaim, de elpazaroltam az időt alvással. Most is tudnék még aludni, a lábaimon úgy érzem, hogy fáradtak. Mitől lehet?

Voltam vérvételen még más okból, de nem mondtak semmit, hogy bármi bajom is lenne, pedig mindent néztek akkor.

Mozgok eleget és normálisan eszek...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook