Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mitől sárgul a paprikám? fórum

Mitől sárgul a paprikám? (tudásbázis kérdés)


9. Marjann (válaszként erre: 8. - Doxikri)
2009. júl. 23. 15:09
Tudom, ezért is raktam azokat előre, hogy picit árnyékolják a paprikát.
8. doxikri (válaszként erre: 4. - Marjann)
2009. júl. 23. 13:03
A rozmaring meg a kakukkfű nagyon bírják a napot, más mint a paprika. Sok mediterrán országban rozmaringból van a sövény!!
7. c62e5b7d24 (válaszként erre: 2. - Marjann)
2009. júl. 23. 07:41

Mindenképpen tápoldatozd, mert egy ládába kevés a föld, hamar kimerül, főleg ha rengeteg virág és termés van rajta. A tűző nap nem baj, mert a kertben is ott érezné jó magát, fontos a kötődéshez. Szóval tápoldat hetente.

Jó szüretet!

2009. júl. 23. 05:11
Elárasztásos módszerrel locsold, ne csak öntözd, hanem locsolás után álljon a vízben. Sok sikert!
2009. júl. 22. 21:40
a paprika szereti a sok vizet és a tápoldat is fontos számára, pl wuxal, ami fej és tő trágyázásra is alkalmas.De jó a woldinger ill. pétisó.
4. Marjann (válaszként erre: 3. - Buhu bahu)
2009. júl. 22. 21:39
Előtte egy ládában rozmaring meg kakukkfű van, azoknak kutya bajuk. Sajnos nem tudom áttenni őket árnyékosabb helyre:(
2009. júl. 22. 21:37
Szerintem csak a melegtol lehet.Eleg ha csak felorat tuz rajuk egeto nap, mar az is megteszi a hatast
2009. júl. 22. 21:26
Az erkélyen egy ládában van 4 erőspaprika-növényem. Szépen megnőttek, sok paprikát hoztak, amik szépen pirosodnak is, ugyanakkor pár napja azt látom, hogy sárgulnak a levelek. Nem tűz rájuk egész nap a nap (máshova nem tudom tenni amúgy sem), minden este meglocsolom őket. Igaz, tápoldatot nem kaptak, mert nem akartam, hogy óriásira nőjenek. Félek, hogy meghal a növény,mielőtt megérnének a termések.
2009. júl. 22. 21:25
Mitől sárgul a paprikám?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook