Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet magas a májfunkció értéke? fórum

Mitől lehet magas a májfunkció értéke? (tudásbázis kérdés)


10. Lávli
2019. dec. 16. 13:41

Lehet ok cukorbetegség, elhízás is, ilyenkor magas a triglicerid érték is és zsírmáj alakul ki.

De majd az orvos megmondja.

Egyébként a máj olyan érzékeny szerv, hogy a vérvétel előtti este elfogyasztott 1-2 üveg sör már eltérést mutat.

Ne aggódj, a fiad fiatal, nagy baj nem lehet.

2019. dec. 16. 11:22
Sziasztok a 25 éves rendőr fiamnak aki heti 3 szor jár testedzésre nem szed semmi tömegnövelőt nem lett jó a májfunkciója GOT 41 GPT 92 GammaGT 65 Hasi ultrahang jó lett Doki Hepatitis vérvételre is elüldte annak még nincs eredménye remélem nincs mi lehet az oka???
2014. ápr. 12. 05:22
Túlműködik a májad. Nézz utána, hogy milyen lelki oka van, asszem harag vagy elfojtás, nem tudom pontosan.
2014. ápr. 11. 23:13
Nekem fog.gátlótól volt. Véletlen derült ki, mikor nagyon nem akartam gyógyulni egy influenzából... Szerencsére miután abbahagytam a tabit, tényleg gyorsan, néhány hónap alatt regenerálódott.
2014. ápr. 5. 14:24
Minél többet kutatok a neten annál idegesebb vagyok :( hepatitis stb... mondjuk egyikre sincs tünetem nem vagyok sárga van étvágyam nem vagyok lázas stb..
2014. ápr. 5. 13:18
13 évig szedtem fog .gátlot de azt már 4 hónapja abba hagytam és a számok nőnek.. ez a baj! elöször nekem is ezt mondták hogy ettöl van csak akkor kapkodták a fejüket amikor abba hagytam a fog.gátlot és a számok nőttek. más gyógyszert nem szedek ..a véreredményemben minden tökéletes kivéve ezt a 3 számot!
2014. ápr. 5. 12:21

Nekem ennél magasabbak voltak, de ismert volt az ok, hogy gyógyszertől. Nem nagyon hittem a doktornőnek, hogy milyen gyorsan regenerálódik a máj, de igaza lett: amint azt elhagytam, 3 hónap múlva már tökéletes értékeim lettek.

Szóval ne aggódj, ha megvan az ok, és meg lehet szüntetni, nagy valószínűséggel hamar helyreáll a rend. .-)

2014. ápr. 5. 12:09
Lehet túl sok a vasad! A vastúlterhelődés is okozhat májfunkció érték magasodást.
2. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 1. - Mandarin 85)
2014. ápr. 5. 11:26
Szedsz valami gyógyszert, ami ilyen hatással van a májadra?
2014. ápr. 5. 11:05
Sziasztok! 28 éves nő vagyok! soha nem iszok alkohol nem dohányzom és mégis magas májfunkcioim vannak.Got 87 ,GPT 88 , GGT 152mindegyik majdnem a 3 szorosa a megengedettnél .már 3 szor voltam voltam vérvételen és a számok csak emelkednek .. ultrahangon is voltam semmit sem találtak. most küldtek el virus és immunulogia tesztre de csak 3 hét mulva lesz eredmény !! valaki volt már hasonló helyzetben ? légyszi írjon valaki eléggé meg vagyok ijedve!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook