Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha kiderül, hogy valakinek rossz lett a májfunkció eredménye terhesen, mit lehet tenni, hogy ne legyen baj? fórum

Ha kiderül, hogy valakinek rossz lett a májfunkció eredménye terhesen, mit lehet tenni, hogy ne legyen baj? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 3. 16:44
A hormon változás okozza. Szülés után minden értéked helyre fog állni.
2008. dec. 22. 19:36
Nyugi,ha olyan nagy lenne a probléma,akkor a doki nem 2 hét múlva hívna vissza,hanem azonnal kórházba küldene.Ppiiccii-nek igaza van.Terhesség alatt a hormonháztartás rengeteg dolgot fel tud borítani a szervezetben.
2008. dec. 22. 19:19

Drága emberek!

Nagyon köszönöm a megnyugtató szavakat,fellélegeztem,jól esett nagyon!!!

Köszönettel:Darányi Ivett.

Remélem úgy lesz ahogy mondták,mondtátok és megszületik a kicsikém,és velem se lesz semmi baj,és szülés után vissza áll minden a régi rend szerint!!!

Köszönet még egyszer!!Tisztelettel!!!

nagyon doldog,egészségben gazdag ,áldott ünnepeket kívánok mindenkinek!!!!!!!

2008. dec. 22. 19:06

Lehet, hogy semmi baj nincs, hiszen a hormonháztartás felborulásával egyes szervek működése is nagyban változhat.

Ennek ellenére én zsír és fűszerszegény diétát javasolnék és egy hónap múlva újabb májfunkciós vizsgálatot.


Üdv: Pici

3. blueberry (válaszként erre: 1. - 17dfdcec7d)
2008. dec. 22. 18:42
szio, probalj meg nem idegeskedni! Nalam a huszadik het kornyeken voltak elrettento maj-ertek adatok mindket terhessegemnel, de visszaalltak a szules utan. Az orvosom anniyt mondott, h a terhesseg soha nem latott dolgokat tud produklani, ha nem-terhesen is fennallnak a problemak, akkor szabad csak beavatkozni... - eddig nem kellett, pedig a masodik lanyomat is mar lassan 3 eve megszultem! :)
2. h.editke (válaszként erre: 1. - 17dfdcec7d)
2008. dec. 22. 18:19
Szerintem nem lesz semmi baj.Megszületik a baba, egy kis diéta és helyreáll minden a régi rendnek megfelelően.
2008. dec. 22. 18:12

Ha kiderűl,h valakinek rossz lett a májfunkció eredménye terhesen,mit lehet tenni,h ne legyen baj?

35.hétben vagyok ma lett meg az eredményem,az egyik 2x olyan magas mint lennie kéne,egy hét múlva kell vissza mennem a dokimhoz,addig nem lesz baj?és a magzatnak lehet baja?vagy mit csináljak,h felserkentsem a májam,h tudja a mérgeket megszűrni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook