Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől függ, hogy stimu alatt ki milyen adagban kapja a gyógyszereket? fórum

Mitől függ, hogy stimu alatt ki milyen adagban kapja a gyógyszereket? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 16. 22:31

Hát ez attól is függ,h mi a doki célja.Az enyémnek az,h legyen kb 5 tüsző és akkor nagyobb eséllyel lesz baba,de van,aki 1 tüszővel is megelégszik.

Mindenki másképpen stimulálható amúgy,ezt én is a héten tudtam meg.Lehet,h az,akinek van pé-je,az rosszabbul stimulálható,mint az,akinek nem volt 3 hónapja.Van ilyen.No meg persze más is lehet,amit mi nem tudunk.:-)

7. b4c06bc553 (válaszként erre: 6. - Dd874e511d)
2012. febr. 16. 19:03

Azt gondolom, hogy az orvos érti. :)

Nem lehet esetleg a testsúlynak, az anyagcsere zavarainak, egyéb betegségeknek is befolyása a gyógyszeradagra? Szerintem minden ilyent figyelembe kell venniük, ezért lehet más-más adag.

2012. febr. 16. 17:50

Értelek, csak azt nem, hogy van itt olyan akinek van spontán is pé-je és mégis két ampulla merionalt kap egyszerre, és van olyan is akinek sose volt és az meg csak egyet.

Ki érti ezt.

2012. febr. 16. 12:51

Egy vicc jutott eszembe:


Egy fodrász feltalálta a hajvágó robotot. A riporter kérdezi tőle, hogy hát mégis, hogy sikerült megoldania azt, hogy ez a robot bárkinek levágja a haját? Hiszen az embereknek különböző fejformájuk van!

- Eleinte! - volt a feltaláló válasza.


***

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy minden ember más. Nem lehet egyforma adagot adni, ezért is van egy csoport, akik azzal foglalkoznak hogy személyre szabják a kezelést. Hogy neked mikor mekkora adagra van szükséged és milyen sorrendben kapd.

2012. febr. 16. 12:14
closti merional
2012. febr. 15. 23:51

Szia

Szerintem orvos függő is,kinek melyik gyogyi szimpatikus.De a páciens stimulálhatóságától is függ,ezt látja a doki a hormonlaborból.


Az én dokim mindig,szinte mindenkinek ugyanazt a gyógyszert (szurit) írja fel,másik doki meg másik gyogyival van így.:-)


Én ezeket kaptam:closti,gonal-f,ovitrelle és crinone.


Te?

2012. febr. 10. 12:09

Olvastam több helyen, hogy a closti az állandó adag 5 napig a 3. naptól, de a szuri az változó egy csomó helyen. Van aki 6.8.10. nap kapja a closti mellett, van aki 3.tól már szurit., van aki egész ampullát, van aki felet.


Mitől függ??? Vagy csak orvosa válogatja kinek mi vált be?

2012. febr. 10. 12:08
Mitől függ, hogy stimu alatt ki ilyen adagban kapja a gyógyszereket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook