Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől fájhat? Injekció után... fórum

Mitől fájhat? Injekció után... (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 24. 15:29

Lidocaint kaptam kb. 20 helyre a bokámba, pici szúrásokkal, és 2 tartós tűt a fülembe.

Lábam nemhogy kevésbé fájna, borzasztóan fáj, még a takaró érintésétől is, a járás meg még rosszabb. mint volt.

Ez normális?

Járt már így más is?

köszi

2012. jún. 27. 11:13
Ha nem jól találta el (nehéz beadni, bár ez téged nyilván nem vígasztal) felléphet izomgörcs, avagy injekciós tályog is lehet-ha a fertőtlenítés nem volt megfelelő. Ha nem vagy lázas, utóbbira nem gondolnék.Jobbulást!
6. Kakao1050 (válaszként erre: 1. - 788076344e)
2012. jún. 27. 11:09
Valószínűleg rosszul adhatták be!Igazság szerint azt sem mindegy,hogy mit kapsz.Én sajna elég gyakran kapok izomlazítót,görcsoldót a derekam miatt.Ezek közül van ami kevésbé fáj,de van olyan aminek a helye napikig is képes sajogni!Nem mindegy a szuri összetétele,oldószere!Az oljaos általában jobban fáj,és tovább is érezni a helyét!
2012. máj. 8. 00:02
Hű.. izomba adott injekció amúgy sem kellemes.. lehet, hogy még egy ideget is eltalált, azért is fáj. Türelem, borogatás, ha nem múlik egy héten belül, akkor doki...
2012. máj. 7. 23:47
Borogasd, ha nem múlik fordulj vele orvoshoz, nehogy valami komolyabb gondod adódjon belőle.
2012. máj. 7. 23:23
Igen, előfordul az ilyen. Borogatást kell rátenni.
2012. máj. 7. 23:22

én egyszer hányásra és lázra kaptam...már rég elfelejtettem volna hogy volt valami bajom...de a fenekem még mindig fájt kb 2hétig...

szarul adta be a doki...és sajnos ez elég gyakran megesek...

2012. máj. 7. 23:20
Kaptam 5 napja a fenekembe egy izomlazító injekciót. Már akkor nagyon fájt, de azóta csak jobban. Biztos nem adta be normálisan a nő. egy kis puklit érzek és, ha úgy ülök akkor nagyon fáj a bal hátsóm. De annyira, mintha most adnák be. Másnak volt ilyen fájdalma injekció után? (amit elvileg izomba kellett volna adni :( ) ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook