Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szkleroterápia-visszér injekció után mikor tűnnek el a visszerek? fórum

Szkleroterápia-visszér injekció után mikor tűnnek el a visszerek? (tudásbázis kérdés)


2019. ápr. 3. 07:42
...és ráadásul nem vastag visszerek, sok vèkony hajszàlèr
5. juli3939 (válaszként erre: 3. - Csicsi25)
2019. ápr. 2. 21:32

4 napja van rajta a kötés, fürdéskor levettem, és a hajszàlerek-visszerek nagyrésze ott van. Esetleg annyit látok, hogy a színűk most nem lila, hanem piros. Felhívtam, Azt mondta majd fokozatosan felszívódik. De régen mikor voltam, akkor azonnal eltűnt. Vagy lehet ő valami gyengébb anyagot használt?

Magán doki, és kifizettem 50 ezret, kb. a semmiért. :(

Ezért nem szeretnèk újra vissza menni.

2019. ápr. 2. 12:17

Nekem is volt szkleroterápia, de nekem rendes visszérre, nem a "pókhálósra". Egy hétig folyamatosan rajta kellett lennie, aztán még 2 hétig csak esténként. Nekem nem látszott semmi nyoma. Picit néha érzékeny, ha nagyon erőltetem.

Nekem Dr. Bihari Imre csinálta.

2019. ápr. 2. 08:50
Szia! Gondolom, kezelés után be lett fáslizva a lábad. Mennyi ideig volt rajta? Mert egyik dokimnál 3 napig kellett rajtahagyni, másiknál 2 óra hosszat. Ez utóbbi nem lett szép, még több év után is "foltos" a lábam, vissza kell majd mennem a másik dokihoz. Amúgy a lilaság el fog múlni jópár hét után, aztán látod a végeredményt. Az első dokim szépen csinálta, nála nem lilult a lábam és a 3 nap után már nem látszottak a visszereim. Orvosod nem mondta, hogy vissza kell menni? Van, amikor nem elég egyetlen kezelés.
2019. ápr. 2. 07:43
3 napja történt a kezelés
2019. ápr. 1. 21:22
Sziasztok! Sok-sok kis visszerem van, pókhálószerűek. Voltam visszér injekciózáson, de nem látok változást. 5 éve mikor voltam, úgy emlékszem azonnal felszívódtak. Most a szúrások nyomai ronda lilák, azonkívül más nem változott. Vagy majd hetek múlva tűnnek el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook