Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszér injekciózas utan megmaradt barna foltok ellen mit javasolnátok? fórum

Visszér injekciózas utan megmaradt barna foltok ellen mit javasolnátok? (beszélgetős fórum)


2012. nov. 27. 20:18
:))))
2012. nov. 27. 20:15
Köszönöm, erre nem is gondoltam, elmegyek egy bőrgyógyászhoz is, mert a dokimban mar nem bizom.
2012. nov. 27. 20:08
Még bőrgyógyászt is kérdezhetnél.Nekem az arcomon lévő "öregségi"foltra nagyon jó krémet ajánlott.Igaz évek óta kenem,és kell is mindig,de az nem gond.Alig látszik,idegen már észre sem veszi.Na de ennél más a kiváltó ok.Sokszor a bőrgyógyász ügyesebb ebben,mint a sebész.(van már ilyen tapasztalatom is)
2012. nov. 27. 19:49
:( ez nem jó hír....gondoltam arra is hogy valamilyen krém hátha segitene. De persze visszamegyek majd hozzá.
2012. nov. 27. 19:39

...hát igen:((

Nekem úgynevezett szépészeti műtétet csináltak,amikor felszini visszereket vettek ki.Mindenütt véraláfutásos foltok maradtak.100 éve.Épp nyár volt,azt mondta:most gyorsan menjek és süljek le!Jó tanács.De hát tudomásul kell venni,h senki nem tudja előre megmondani h az én (te)bőröd hogy fog viselkedni a beavatkozás után.

2012. nov. 27. 19:26
De ez rondabb mint az a par visszer volt :(
2012. nov. 27. 19:24
Kérdezd meg újra.De most azt is,hogy hogy lehet elmulasztani.Mert valószínűleg ez "mellékhatás",ami ott marad:((
2012. nov. 27. 18:53
Látta a doki, es azt mondta hogy majd felszivódik. De azóta már hónapok teltek el.
2012. nov. 27. 18:42
Korábban olvastam,h ez előfordulhat injekciózás után.És semmit nem írtak,h el lehetne mulasztani:(Kérdezd az orvost aki csinálta!
2. a78c2ff918 (válaszként erre: 1. - Aranyzita)
2012. nov. 27. 18:42
Én nem vagyok benne biztos,hogy a szúrás eredményei.Inkább intő jelek egy esetleges fekélyre.Én fásli vagy kompressziós harisnyát javasolnék.Vigyázz magadra!:/
2012. nov. 27. 18:34
Sajnos néhány szúrasnak nyomai maradtak, elég csúnya barna foltok, mar egy fél eve nem múlnak el. Ha ezt tudom, nem is kezeltettem volna. :( Mivel lehetne halványítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook