Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit vegyek neki? fórum

Mit vegyek neki? (beszélgetős fórum)


21. Fiatal nő (válaszként erre: 16. - Christyn.a)
2009. nov. 21. 18:54

Na tessék. Ezekből már ki lehet indulni. Ha van kocsija, akkor abba valami jópofát, kreatívat. Millió meg egy különböző autómárkás cuccot lehet kapni például.

Ha nincs kocsija, csak szeretne, akkor pl. biztos örülne egy autómodellnek. Pl. ha szereti a Forma-1-et... Én neten láttam eredeti F-1-es kocsi modelleket, nagyon szépek. 5.000 volt. Az még nem is drága. Vagy rengeteg Forma-1-es, vagy más autós ereklyét be lehet szerezni, sokszor potom pénzekért...

Vagy számítógép. Csináltass egyedi egérpadot, vagy keress valami számítógépgurunak való ötletes ajándékot. Az ajándékboltok tele vannak ilyesmikkel...

Kár, hogy pl. nem édesszájú, mert akkor pl. el lehetett volna lőni a csoki CD-t, amin mondjuk egy közös képetek van... (mert ilyet is tudnak a cukrászok) Stb... :-)

2009. nov. 21. 03:10

....de szép ezek a táskák emberek. De jó lenne egy ilyen táskám.

[link]

2009. nov. 21. 00:46

szerintem ne vegyél parfümöt, az túl elcsépelt (bocsi, ez csak az én véleményem)

én valami kreatívat csinálnék, jó a sütés is, nem kell túlzásba vinni szerintem az ár szempontjából. :)

a közös fotós dolgok szerintem mindig nyerők :)

2009. nov. 20. 23:35
...bár írtad,hogy nem édesszájú, de szerintem mindenkinek van legalább 1 olyan kedvenc édessége,aminek nem tud ellenállni, s ha meg te magad készíted, biztosan nem is fog...no meg egy kis tejszínhab is csodákra képes:)
2009. nov. 20. 23:32
Én tavaly vettem neki az autójának megfelelő márkajelzésű kulcstartót, s gravíroztattam bele...nagyon örült neki.Egyébként egy saját készítésű gyertyafényes vacsora a kedvenc desszertjével nagyon nyerő lehet...szerintem ennél több nem is kell.
2009. nov. 20. 15:56
autók, számítógép.:) de ezekhez amit tudott, már megvett, és én sajnos nem értek egyikhez sem.:D :)
15. Fiatal nő (válaszként erre: 14. - Mészi82)
2009. nov. 20. 15:54
Igen, de én ezzel a hozzászólással másra céloztam. Például arra, hogy elárulja, mi az a drága hobbi. Úgy egyszerűbb lenne valami kreatív ajándékot kitalálni. :-)
14. mészi82 (válaszként erre: 13. - Fiatal nő)
2009. nov. 20. 15:52
Tuti hogy van... éppen ehhez kérte a segítségünket..
13. Fiatal nő (válaszként erre: 8. - Christyn.a)
2009. nov. 20. 15:43
Több 10 ezer forintok? És? Légy kreatív. Ahhoz kapcsolódó ajándékot kell találni, ami sokkal olcsóbb. :-))) Biztosan van. :-)
2009. nov. 20. 15:29
Amit én karácsonyra veszek a férjemnek egy HoKata festmény reprodukció, amiből azt lehet kiolvasni, hogy szeretlek. És egy másik, amiből azt lehet kiolvasni, hogy: Élj úgy, hogy minden nap számít. Ezek így, hogy nem "eredetik", hanem reprodukciók, nem drágák, de szinte egyáltalán nem lehet megkülönböztetni őket az eredetitől. Meg nem is az a lényeg...
11. christyn.a (válaszként erre: 9. - Bosika)
2009. nov. 20. 15:27
miért lenne rövid? :) egyébként meg nem a hossza, hanem a tartalma számít.:) és a miénk elég tartalmas félév volt.:)
2009. nov. 20. 15:27
Bármilyen apróságot személyes ajándékká tud tenni a gravírozás, már ha az anyaga megengedi. Gravíroztattam már üvegpohárra, golyóstollra, öngyújtóra. Egy frappáns szöveg, vagy csak 1 szó, netán évszám...
9. bosika (válaszként erre: 1. - Christyn.a)
2009. nov. 20. 15:25
Teljesen mindegy mit veszel neki, ez az idő még oly rövid volt...
2009. nov. 20. 15:25
persze, tudom mi a gyengéi, de azok mind több 10 ezer forintok. nekem sajnos nincs önálló keresetem, így nem tudom neki megvenni. :) a medálos ötlet nagyon jó, de max a szobájában porosodna... :( azt mondja, az igazi férfi csak 1 karikagyűrűt hord, semmi más ékszert.:) de szülinapjára már sikerűlt becsempésznem a kocsijába egy fél szivet.:)
2009. nov. 20. 15:16

Tudom,hogy közhely,de pl:medál,amit ketté lehet szedni...(én találtam tök jó kis medálokat anno,amik nem szimpla szivet ábrázoltak)

De nem fontos,hogy medál legyen csak valami,aminek a másik fele nála van,hogy mindig rád emlékezzen.

2009. nov. 20. 15:14

Kicsit szomorú, hogy fél év alatt nem sikerült kipuhatolni a gyengéit...

Én mindenképpen valami olyannal lepném meg, amit szeret. Biztos van valami hobbija, vagy különös kedvence.

2009. nov. 20. 14:50
ismerosom evfordulora vett pl nyakkendo tut (mar annak, aki oltozik is igy) vagy puzzlet sajat kepbol. En egyszer adtam egy bogret, a kedvenc focicsapatat ratetettem, vagy sutok, fozok vmit.
2009. nov. 20. 14:48
Egy stílusos képkeretet)asztalit a saját fotótokkal. Nem túl drága, de gondolom nem is ez a cél. Inkább az alkalomnak megfelelő és hozzátok kapcsolódik.
2009. nov. 20. 14:43
suthetsz neki valamit ami nem edes :)
2009. nov. 20. 14:43
egy jo illatatu parfum valami szép felso vagy ing(ha iges:D),valamilyen tusfurdo csomag...meg ilyesmik én ilyeneket szoktam venni a páromnak...
2009. nov. 20. 14:40
A barátommal lassan már fél éve együtt leszünk, és szeretném valamivel meglepni. Viszont ötletem sincs, mi lehetne az ajándéka. gondoltam arra, hogy sütök neki valamit, de nem édesszájú. tudom, hogy nehéz így, hogy nem ismeritek, de valakinek valami ötlet, bármit szívesen fogadok. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook