Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerkőcöm most tér át a HA-s tápszerről a normálra. Milyet vegyek neki? fórum

Gyerkőcöm most tér át a HA-s tápszerről a normálra. Milyet vegyek neki? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 16. 17:42
Már egy jó ideje Babylove-ot használunk. Harmad áron van, mint a Beba, és nagoyn bírja a gyerek:-)
11. pemete
2008. dec. 16. 13:16
Mi kipróbáltuk a milupát, a nestlét, de egyik sem vált be, mindenk nagyon rossz íze volt! Úgyhogy már másfél hónapja sima tejet iszik a Drágám.
10. ALLICS
2008. dec. 16. 13:12
Mi Mildibét ettünk.
2008. szept. 13. 20:49
Az én fiamma lett 10hónapos. Mi már egy hónapja Milupa Milumilt isszuk.
2008. szept. 13. 16:13
Lehetséges, hogy a nem HA-s tápszerektől híg a szklete? Volt itthon minta (Milupa, Hipp), és midnegyiktől hígat kakilt, de nagoyn. Vettem enki végül Beba-t, úgy nézett ki, ettől nem lesz baja, de amit korareggel megevett, délutánra azért csak hígat produkált belőle... Nálatok nem volt ilyen probléma?
7. 1eb84e4bad (válaszként erre: 2. - Kathlee)
2008. szept. 13. 16:11
Eddig Beba-t evett. Azt mondta a védőn, hogy nyugodtan ehet már nem HA-t, mivel nem volt ilyen jellegű probléma a családban.
2008. szept. 12. 13:53
Szerintem is ugyanazt a márkát válazd de én a gyerekorvossal konzultálnék.
2008. szept. 12. 13:06

Hú most nézem hogy te a tápot kérdeztzed, én meg félreolvastam!

Bocsi, mi még HA tápot eszünk, de már csak pár hétig mi is:)

2008. szept. 12. 12:56
Az én kisfiam is Milupa Milumil Ha tápszert evett majdnem 1 éves koráig.(nekem azt mondták ez a legjobb). Utána babatejre váltottam de abból már több fajtát is kipróbáltam, hogy változatosabb legyen, meg kiméljem a pénztárcámat:) A hipp 3-at nagyon szereti.
2008. szept. 12. 12:22

Az én kislányom Milupa Ha pépet evett, és amikor már lehetett neki másmilyet is adni, és megunta a vanilia ízt, akkor én ugyanúgy milupát vettem.

Van egy csomó féle gyümölcsös, nekünk az nagyon bevált, még most is szereti, bár már ritkábban eszi, mert mostanában a sajtos stangli a nyerő uzsira:)

2008. szept. 12. 12:16
Miért tér ét a simára? Eddig milyet evett? Mert szerintem annak a márkának kéne a simáját venni.
2008. szept. 12. 12:14
Gyerkőcöm most tér át a HA-s tápszerről a normálra. Milyet vegyek neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook