Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A legjobb barátom 30 éves, mit vegyek neki ami emlékezetes? fórum

A legjobb barátom 30 éves, mit vegyek neki ami emlékezetes? (tudásbázis kérdés)

18. mzsu1 (válaszként erre: 14. - Mzsu1)
2009. okt. 13. 11:50

Válaszolok saját kérdésemre, annak fényében, hogy szeptember 10-én betöltötte a 30-at.

Párizsba nem, de Londonba kiengedtem egy Manchester meccsre, nagy élmény volt. Sajnos én nem mentem, mert pici a lánykánk, de tavasszal vagy nyáron együtt repülünk ha összejön!

2009. jún. 4. 19:31

testvérem 40. szülinapjára összegyűjtöttem az összes fényképét, fontos emlékeket pl. ballagási meghívó, katonai relikviák, lefényképeztem, és csináltam zenés összeállítást, több mint egy órás DVD lett belőle. Abszolút egyedi, rengeteg idő, és pénzbe sem kerül..


azóta több ismerősöm "rendelt" tőlem ilyet a szerettének, a nyáron egy 50 éves szülinapi meglepit kell készítenem.


vagy süss tortát, s egy közös fényképeteket csináltasd meg ostyának és azt tedd rá.

2009. jún. 4. 19:27

Ja, és a párom kapott egy lapot, amre 45 db. négylevelű lóhere van ragasztva. De elég nehezen gyűlt össze, sok idő, sok türelem.


A barátnőm a férjének egy CD-t csinált, minden barát ajánlott egy számot hozzá és írt két sort, hogy miért azt, amit.


Nem tudom,h mennyit száns rá, van egy cég, akik olyan ajándékkupont árusítanak, hogy 40-50 féle programra is beváltható ezek kb. 6000 - többszázezerig. Éttermi kuponok, welness kuponok, élménykuponok, mi ajándékoztunk így a lányunk szülinapjára egyet, ami szabadon választhatóan beváltható volt quadozásra, lovaglásra, repülésre, vitorlázásra, golfozásra, motorcsónakázásra és még nagyon sok mindenre az tizennégyezer körül van. A programok között van egy és kétszemélyes is, az időpont is választható, egy éven belül.


Aki kéri a címet elküldöm privátban, nem tudom, mi minősül reklámnak...

2009. jún. 4. 19:19
Meglepi szülinapi parti? Én a 45.-re csináltam, irtó nagy sikere volt. Az egyik családtag elhívta vmilyen ürüggyel két óra hosszára, ennyi idő volt a vendégek érkezésére, a díszítésre, autók elrejtésére és a hidegtál elkészítésére, megterítésre. A vendégeket megkértem, hogy hozzanak ezt-azt hozzá. Torta helyett egy egész alumínium cukrásztálcára való krémest kapott, amit a cukrász házhoz hopzott az ő nevére, becsöngetett és úgy adta át, hogy benne volt egy tüzijáték: mindig azt mondta, bárcsak egyszer egy egész tálca krémese lenne... Két nap alatt fogyott el, zóta nem mond ilyet :))
14. mzsu1
2009. máj. 19. 15:00
Az én férjem is idén lesz 30, de Párizs most nem jön össze, több okból sem!Vacsora minden képpen, és még kellene valami, nem feltétlenül drága dolog...! Én is várom az ötleteket!
2008. nov. 20. 19:07
én a barátnőmnek- szintén 30 éves lett-gravíroztattam egy zsebtükröt sweet 30. felirattal.
12. mohonc
2008. nov. 20. 17:54

Egy fekete pólót, aminek a hátára ráírod hipóval (amitől kifehéredik), hogy: "LESZ EZ MÉG ÍGY SE"

:)

11. h.editke (válaszként erre: 2. - Panna77)
2008. nov. 20. 17:50
Mindez nagyon szép és jó, de pénz is kell hozzá.
10. Magdi8
2008. júl. 18. 23:12
Egy szép tollat, belegravíroztatni valamit.
2008. jún. 25. 14:05
Amennyiben tényleg annyira jóban vagytok, Te ismered a legjobban az énjét, mindenesetre nagyon vigyázz, nehogy félreérthetővé váljon a dolog, mert egy esetleges féltékenységi cirkusz sok mindent tönkretehet, kapcsolatot, barátságot egyaránt. Ja és ehhez még Párizsba sem kell menni. Azt tudnám javasolni, hogy legyen egyszerű kis figyelmesség, amilyet csak Te tudsz adni senki más és ő azt fogja értékelni, hogy ezt igenis Tőled kapta...
2008. jún. 25. 13:38
Ha szereti a bort: Egy boros üvegbe belefújatod a "30"-as számot és feltöltöd a kedvenc borával az üveget. Az üvegbe pedig belegravíroztatod, hogy milyen alkalmora és kitől. Vagy ha nem gravíroztatod, akkor egyedi cimke is megteszi.
7. be52089f0e (válaszként erre: 2. - Panna77)
2008. jún. 25. 13:36

Ez aztán a meglepi!!!

Ügyes vagy!

6. panna77 (válaszként erre: 3. - 5a5c6c6a02)
2008. jún. 25. 13:22
Jaj, bocs! Azt nem láttam, hogy legjobb... Azt hittem a pasidról beszélsz. :-)))
5. f933a1b1fa (válaszként erre: 3. - 5a5c6c6a02)
2008. jún. 25. 12:55
Az a kérdés, mit értesz az alatt, hogy legjobb barát...
2008. jún. 25. 07:52

Lehet csináltatni fényképes tárgyakat! Talán egy közös(esetleg hármasban közös) :) képpel lehetne valami emléket csináltatni

És esetleg mellé egy vacsorameghívás :)

2008. jún. 24. 23:29

szia!


jó ötlet de kinyirna a baratnoje ha elvinném kettesben párizsba! :)

2008. jún. 24. 23:27

Szia!


Én a férjem 30. szülinapjára elvittem Párizsba. Az egész meglepetés volt. Felhívtam a főnökét, szabit vettem ki, összepakoltam mindenét és bementem érte az irodába, bekötöttem a szemét és irány a reptér.

A reptéren a kezébe adtam egy fotómontázst, ami a kedvenc képeiből volt összerakva és középen volt a Eiffel torony. :-) Ja, a reptéren azért levettem a kendőt a szeméről... :-) A mai napig emlegeti.

2008. jún. 24. 23:23
Segítség!A legjobb barátom 30 éves, mit vegyek neki ami emlékezetes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook