Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit vegyek az egy éves kisfiamnak szülinapjára? fórum

Mit vegyek az egy éves kisfiamnak szülinapjára? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. ápr. 6. 11:25
Sok-sok vidám fénykép készítését ajánlanám albumba kötve, hogy amikor majd évek múlva nézegeti, tudjon örülni annak, milyen sokan szerették őt kisgyermek korában.
3. Pen80 (válaszként erre: 1. - 5221355151)
2011. ápr. 6. 11:25
bébitaxit, kismotort
2011. ápr. 6. 11:24
ajto keretre felteheto fa hinta. mi gyerekunk nagyon birta.
2011. ápr. 6. 11:22

Sziasztok!

Május 20-án lesz egy éves a kisfiam. Tudom, hogy az még arrébb van, de már most elkezdtem gondolkodni rajta. Ha kitalálnék valamit, akkor szólnék a családnak, hogy azt ne vegyenek. Néhány dolog már kilőve: pl. akartam venni neki kockafaló vízilovat, de kapott egy kiskocsit meg egy dömpert, homokozót anyósom vesz neki, hintalovat megint kapni fog a nővéreméktől. Minden ötletemet lenyúlják. :-) Ruhácskákat fog kapni, valami játékot szeretnék venni neki hozzá. Nem egy egy helyben ülő típus, állandóan úton van. Gondoltam járás segítőre is, de rám szóltak, hogy addigra lehet, hogy már nem is kellesz neki. Hát nem tudom, nagyon szépen lépeget kapaszkodva, sétálni is szoktunk kézen fogva, ha vezetjük. Próbál magától felállni, nem tudom, hogy célszerű lenne-e akkor is. Olyat szeretnék neki, amivel sokáig tudna játszani. Minden ötletet szívesen fogadok és nagyon szépen megköszönök!


Heni

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook