Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit vegyek az 50. szülinapjára anyukámnak? fórum

Mit vegyek az 50. szülinapjára anyukámnak? (beszélgetős fórum)

24. 9cdee6bb70 (válaszként erre: 3. - Little)
2009. okt. 9. 20:23

Mégis csak ezt vettem anyumnak szülinapjára!

Nagyon örült neki!!

Még egyszer nagyon köszönöm az ötletet!

23. misz (válaszként erre: 22. - Ae0bfddd7a)
2009. szept. 30. 22:28
Annyira sajnálom!
2009. szept. 21. 18:49
Én sajnos már csak virágot tudok neki vinni...a temetőbe.
2009. szept. 13. 10:35

Az a gond, hogy anyumnak tériszonya van, lehet csak azzal törődne, hogy végre földre érjen:D És nem az élménnyel!

Arra gondoltam csinálok neki egy "könyvet", amibe fényképek történetek vannak rólunk, amit ha elolvas akkor jó kedve lesz tőle:)

Meg emlék is persze!

20. judy47
2009. szept. 12. 13:02
Nekem az még az eszembe jutott,hogy ha szeret repülni fizesd be egy városnézési repülésre.Borsos az ára az igaz.Vagy ejtöernyözni.
2009. szept. 11. 23:38
egy konyhai kötőt, amire ráfotózzáka gyerekeket.. unokákat..
2009. szept. 11. 18:24

Köszi mindenkinek!

Tegnap azt kérdeztem tőle, hogy konkrét ajándékot szeretne vagy emléket? És azt mondta mindenképpen emléket!

Szóval nagyon tetszik az oszk honlapján található ajándék! Tényleg elég húzós az ára, ha igényesebb akar lenni, mármint beköttetni, de hát egyszer 50 éves az anyum:)

És csinálok neki egy gyümölcstortát az a kedvence:)

Remélem tetszeni fog neki minden:)

17. judy47
2009. szept. 11. 17:23
Én egy fényképesbögrét csináltatnék neki és még egy meglepi partit.Ez felejthetetlen emlék szerintem.
16. 021a029148 (válaszként erre: 3. - Little)
2009. szept. 11. 09:01

Megnéztem az oszk honlapján. Elég bénán van megfogalmazva... Nekem tetszik az ötlet, de azt hiszem, személyesen fogom megnézni, meg megérdeklődni.

Viszont elég húzós az ár, ha igényesebb kivitelben kéri az ember, nem?

2009. szept. 10. 20:39

Szerintem derítsd ki hogy mi tetszene neki legjobban. Nem úgy értem hogy pontosan rákérdezel.Anyukám! Mit szeretnél szülinapodra?:)

Hanem te kezdjélle be egy beszélgetésbe hogy te minek örülnél a legjobban, Például csak úgy az életedben. És akkor rákérdeznél hogy ő mit szeretne. Biztosan a gyermekei egészségét, hogy éljenek egy boldog élete stb....Ha mindezt már elmesélte..Talán van egy titkos vágya..És lehet hogy megfizethető is.

Az én anyukámnak már nagyon szeretett volna egy svarosky ékszert. Úgy hogy meg is kapta. Írtam neki egy hosszú levelet, hogy mi nekem ö..Mit jelent számomra, milyen érzések fűznek hozzá....

Az a levél már 8 éve áll az éjjeli szekrényen egy borítékban. A nyakláncot soha nem veszi ki a nyakából. Azóta a kapcsolatunk sokkal intimebb lett..

14. 9cdee6bb70 (válaszként erre: 3. - Little)
2009. szept. 10. 19:28

Nagyon szuper ez az ötlet!

Köszi még egyszer!!

2009. szept. 10. 19:22

Köszönöm szépen az ötleteket!

A honlapokat is meglesem:)

2009. szept. 10. 19:04
Bár az 50 év nem kor, de az ember ilyenkor boldogan pihenné ki a napi lótifutit, ezért én magam nagyon örülnék egy relax fotelnak. Csak nagy lakás, meg sok pénz kell hozzá.
2009. szept. 10. 19:03

Mi a kolléganőnknek csináltunk meglepi bulit. Ahányan voltunk annyi 50-es feliratú szülinapi lufit fújattunk és benne mindenki egy-egy jókívánsága volt.

Nem szereti az édes süteményeket és csináltattunk neki egy 2 kg-os füstölt sajtot. Erre szúrtuk rá a gyertyákat. Csináltunk egy pezsgőre külön címkét erre az alkalomra, készítettünk egy pergament amire különböző vicces mondások voltak írva, hogy miért is jó 50 évesnek lenni.

A lánya elcsalta otthonról, addig mi feldíszítettük a lakást, mindenki vitt valami kaját, sütit és az volt a "menü". Mikor megjöttek, elkezdtük énekelni az "Ugye mi jóbarátok vagyunk" című slágert, és szép sorban odaballagtunk hozzá egy szál sárga rózsával. (ez a kedvenc virága)- lett is egy szép kis csokor a végére. Nagyon meghatódott, szép szülinap volt.

2009. szept. 10. 18:55
Ha szereti kipakolni a fotókat, akkor a digitális képkeret is kedves lehet.
2009. szept. 10. 18:47
Mi öcsémmel egy kinyitható szívalakú aranymedált vettünk...az üvegcsék mögé lehetett berakni fényképeket mind a 2 oldalra, ugyh beleraktuk a vigyori fejünket:) Nagyon örült neki! Nagymamától /anyukájától meg megkapta a hozzá való aranyláncot...
8. ejmi
2009. szept. 10. 18:46
Mi is meglepetés partit szerveztünk,meghívtuk a rokokonat és a barátait, nagyon örült, 50-es feliratú lufikat is kapott, és egy nagyon kényelmes TV-néző fotelt vettünk, lábtartósat.
7. Bettyg (válaszként erre: 1. - 9cdee6bb70)
2009. szept. 10. 18:43

Én sem tudtam semmi frappáns ajándékot kitalálni anyumnak, így egy meglepetés bulit szerveztünk neki tavaly az 50.-re...

Egy partikellékes áruházból nagyon klassz 50. szülinapos kitűzőt, tányért, poharat, lampiont stb. rendeltünk, ez még nagyobbat dobott az egészen.

Persze a legjobb azt volt látni, amikor mint egy kisgyerek rácsodálkozott a társaságra...;)

nagyon jól sikerült...azt hiszem....:)

6. little (válaszként erre: 5. - Heppi)
2009. szept. 10. 18:41
Jaj, tényleg ez is jó, ilyet is kaptam.
5. Heppi (válaszként erre: 1. - 9cdee6bb70)
2009. szept. 10. 18:37
Én a férjem 50.születésnapjára összeszedtem az összes fellelhető fényképet,kiválogattuk a jelentős eseményeket tartalmazókat , beszkenneltük és egy diavetítést csináltunk belőle. Nagyon megható volt. Most egy DVD-n van az élete:-)
4. c20c593f1c (válaszként erre: 1. - 9cdee6bb70)
2009. szept. 10. 18:33
Én is októberben leszek 50 éves. Én valószínűleg egy Párizsba szóló repülőjegyet kapok a gyerekektől. A fiam Franciaországban lakik, hozzá fogok vele elutazni.
2009. szept. 10. 18:31

Én idén voltam 30 éves és anyukám egy olyan ajándékkal lepett meg, hogy 1979-es általa választott újságok voltak egy szép dossziéba elhelyezve, arról a napról, amikor születtem. A levéltárból lehet ilyet rendelni, több variációból választva. Plusz kaptam hozzá 1979-es cd-t is, amin az akkor sikernóták hallhatók. Szerintem egy ilyen kerek évfordulóra ez remek ajándék. Itt többet megtudsz:


[link]


[link] szines/sz_nyit.html


[link] dvd

2009. szept. 10. 18:23
Én most (ugyan nem az 50-re..) de egy aranymedált viszek neki amiben a fényképem van. Lehet kicsit egoistának tűnik, de nagyon szeretjük egymást:-) és tudom, ennek örülni fog, mert mindig vele leszek.
2009. szept. 10. 18:22

Most októberbe lesz anyum 50 éves!

Egy személyes ajándékkal szeretném meglepni, de most nem jönnek az ötletek!

Ha valakinek van valami jó ötlete, akkor csak nyugodtan ossza meg velem:)

Jó honlap cím is:)

Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook