Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen ajándékot vegyek az 50 éves anyukámnak? Valami emlékezetes ajándéknak? fórum

Milyen ajándékot vegyek az 50 éves anyukámnak? Valami emlékezetes ajándéknak? (tudásbázis kérdés)

1 2
2012. júl. 10. 05:56

1 jó nyaralás anyukáddal, és + fotózkodás 1 szép csokor virággal kettesben.


DE az ajándék adását nagyon befolyásolják a körülmények, igények, és rengeteg más is.

30. locsi
2012. júl. 8. 10:27
Tavaly voltam 50 éves.A két lányom közösen arany fülbevalót vettek.Nem kell óriási összegre gondolni,nagyon meghatódtam,meglepetés volt.
29. menta76 (válaszként erre: 25. - 88888888)
2012. júl. 7. 14:32
Szia! A férjemét békéscsabán készítették, de minden megyében csinálnak ilyet. Ha szeretnéd, küldhetek róla képet e-mailben.
28. bfbfdbbd29 (válaszként erre: 26. - Elbb)
2012. júl. 7. 11:48
Nagyon jó ötlet!
27. abeni (válaszként erre: 25. - 88888888)
2012. júl. 7. 11:21

Én is ezt akartam ajánlani.

Sajnos ahol én tudom - Országos Széchenyi Könyvtár - aug 21.-éig szünetel a megrendelés felvétel, de érdemes a helyi könyvtárban, vagy a megyei könyvtárban is utánajárni, hátha ott is készítenek hasonló dolgokat.

26. elbb
2012. júl. 7. 09:12
Mi idén Anyukám 60. szülinapjára egy medált csináltattunk, amire a három felnőtt gyermeke képét gravíroztattuk. :)
25. 88888888 (válaszként erre: 24. - Menta76)
2012. júl. 7. 08:37
Szia, ez melyik könyvtárban volt? köszi
2012. júl. 7. 08:33
Az én férjem most volt 40 éves és a barátaitól kapott egy ötletes ajándékot. A megyei könyvtárban csináltattak egy Születésnapi kiadványt. A 3-as méretben, keményborítással bekötve és arannyal belegravírozva, hogy Születésnapi kiadvány. Belül a születése napján megjelent újság található. Nagyon érdekes, hogy mi történt az országban és a világban azon a napon amikor születet. Az első oldalon még az újszülött képe van az újságban és oda van írva, hogy x y gyermekeként a mai napon megszületet ekkor meg ekkor, ennyi kilóval és centivel. Tényleg szép és különleges! Ja és a lapok is már tiszta barnák :-)
2012. júl. 7. 08:24
Én annó 50 szál vörös rózsát vettem neki...
2012. júl. 7. 06:47
Egy dvd-t vágnék össze, az elmúlt 50 év képeiből, kezdve az ő gyermekkorától a házasságig, gyermekek, esetleg unokák. Valami szép zenei aláfestéssel... a végére egy képet egy welness hotellel. Együtt megnéznénk, sírni fog majd, de nagyon örülni fog. A végén értetlenül néz a hotel képére... aztán átadnék egy pár napos üdülési utalványt.
21. honeywald (válaszként erre: 20. - Viaszvirág)
2012. júl. 7. 05:14
ez nagyon jó!!! én anyukám is 50 lesz, és imád ilyeneket csinélni, most pl szappanfőzés a projekt...juj de jo ötlet!!!! köszönöm
2012. júl. 7. 04:55

Megmondom, hogy én mit kaptam a lányomtól most a 61. szülinapomra. befizetett a Szamos Marcipán-hoz trüffel golyó készítésre. Nagyon jó volt, sokat megtudtam a csokoládéról (amit nem is gondoltam volna) és amit készítettünk, azt elhozhattuk.

Neten keress rá.


Azt mondta a lányom, hogy: anya, hát mit vehettem volna neked, ami neked még nincs? Hát, igen, ebben a korban az embernek már nincs szüksége (szerintem) újabb tárgyakra. Élményekre viszont igen. Ez nekem élmény volt.

19. tigrisné (válaszként erre: 5. - MichyGold)
2012. júl. 7. 03:51
Én egy nagyon szép márkás karórát vettem neki 50. Szülinapjára. Azt szerettem volna ha olyat kap amit a 7köznapokban is tud hordani és csak az övé. Kb. Hasonló ezres értékben mint a kora:-)
18. MichyGold (válaszként erre: 17. - 9b10f3d7ff)
2012. júl. 7. 01:00
Áhh nem ezt anya már elintézte vagy egy hónappal ezelőtt szal megvan minden a batalonon csak jóidő legyen de köszi azért :)
17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 16. - MichyGold)
2012. júl. 7. 00:55
Biztos jó lesz. Ha esetleg Budapestiek vagytok,tudok egy kisebb katamaránt, amit nem túl drágán baráti társaságok, családok bérelhetnek ki, Lemegy Bajáig is, aludni is lehet rajta.
16. MichyGold (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2012. júl. 7. 00:47
Meglesz :) Balcsira megyünk nyaralni szal közös program kilőve..de rózsát..és kinyomtatok meg lefénymásolok újságokat meg cikkeket könyveket abból az évből amikor születtett..Megveszem neki a kedvenc tortáját és valószínüleg sütök neki valamit :D remélem nem gyújtom fel a házat ( nem tudok főzni) valamit még veszek neki, talán új teló vagy ruhákat..esetleg egy ékszer amiben a kis családról van benne kép elég sok öteletem lett meg látom mi lesz belőle :) köszönöm még1x mindneki :)
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - Gagababi)
2012. júl. 7. 00:44
Mivel ő már idősebb és lehet vannak mozgásszervi problémái is, neki tudnám ajánlani a TENS készüléket (az orvosit) és szintén vérnyomásmérőt, vércukor mérőt, hogy tudja ellenőrizni az értékeit, ha nincs is problémája. Egy fürdő,színház, opera bérletet, ha vannak unokák azoknak a kézlenyomatát, agyagba,sógyurmába, vagy papírlapra egymásra helyezve ízlésesen, amit esetleg keretbe is lehetne foglalni. Ha van kézügyességetek akkor, van a fesd magad porcelán kerámia, valaki kifesti lehet az unoka is, ráégetik a festéket, és a nagyi abból kortyolhatja a teáját kávéját, vagy amit éppen készítetek neki.
2012. júl. 7. 00:35
Az én anyukám 60 lesz, és hasonló dilemmában vagyok..
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - MichyGold)
2012. júl. 7. 00:33
Ha lesz időd, majd írd meg, végül mi lett, és hogyan sikerült a meglepetés :)
2012. júl. 7. 00:33
Nos én 50 vagyok és a legjobban a közös programoknak örülök mint pl:közös nyaralás, közös utazás, együtt töltött idő.Sajnos egyre kevesebb jut a gyermekeimből időhiány miatt.
2012. júl. 7. 00:29
Jaj nagyon köszönöm szépen az ötleteket :) télleg nagyon jók ezek :) köszönöm szépen :)
2012. júl. 7. 00:25

Nagyon nehéz így ötletet adni, nem ismerjük az ízlését, érdeklődési körét. Abban szinte biztos vagyok amit a lányától kap, annak nagyon fog örülni.

Pár ötlet. Kényeztető masszázsra befizetni.

Egy jó könyv, és abba egy szép köszöntőt írni, vagy mellékelni hozzá. Amire írsz, arra adj egy rúzsos puszit az aláírásod mellé :)

Esetleg, ha vágyik egy házi kedvencre, akkor egy kis állatkát. Egy jó telefont. Ha van valami hobbija, akkor ahhoz valami márkásabb kelléket. Egy szép festményt, ha jól értelmezem nem egy országban éltek, akkor onnan valami jellegzetes tájról. Olyan ruhát amire vágyik, de ő nem venné meg magának. Készíts, vagy készíttess egy DVD-t. Az ő kedvenc zenéjével és esetleg az életét végig követve sorrendben fotókkal,a nagy eseményekkel az életében, a végére tenném amikor megszülettél és a karjában tart.:)

A lényeg legyen egy olyan apróság, mire ha ránéz jussál eszébe róla. pl. én nem vagyok odáig a kristályokért, de az érdekes szép csészékért, bögrékért igen, és én nagyon örülök egy darabnak is, ami egyedi. Szívesen iszom a kávémat belőle.

Vagy toll mániás vagyok,annak is örülök.

Valahogy arra törekedj, hogy legyél Te is benne egy kicsit.

Lehet amit felsoroltam neki nem jelent semmit, hiszen nem ismerem :) Esetleg , ha már nem jó a vérnyomása, cukros valami jó mérőt ezekből.

Szerezzetek még egymásnak sok-sok szép élményt és örömöt!!!

2012. júl. 7. 00:18
Igen,valami közös élmény kellene!Van olyan hely,ahová mindig is vágyott:színház,vidámpark,aqua park,különleges étterem,hajókás a ....(nem tudom van-e ot víz),egy "átváltoztatjuk"program(én ennek örülnék),meglepetés buli régi barátnőkkel,családtagokkal,kirándulás-utazás olyan helyre ahová csak kívánkozott,vagy épp járt már de kiskorában és érdekelné a változás.
2012. júl. 7. 00:13

Az én anyám egy jó könyvnek mindig nagyon örül. Sok jó könyvnek pedig méginkább! :)


Közös program? A közös élményeknél kevés emlékezetesebb dolog van! :)

2012. júl. 6. 23:53
valami olyat, amire régóta vágyik. pl utazás vagy ékszer gravírozva?
2012. júl. 6. 23:52
vázák nem jók :S utazni fgunk másik városba..összetörne repülőn..
5. MichyGold (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2012. júl. 6. 23:51
fogalmam sincs :S eddigi szülinapokra mindig megvettem amit szeretett volna..de mostanra kifogytam az ötletekből..pénz annyira nem gázos..végülis csak egyszer lesz 50 az ember :)
4. d5e2b6b4be (válaszként erre: 1. - MichyGold)
2012. júl. 6. 23:46

Valami olyan dolgot esetleg,akár kerámia tárgyat is,amire nyomtathatsz rólad,családodról képeket.

Nálunk volt ilyen órában.Falióra,rajta családi fotók.az ember csak rápillant,és máris örömet érez.

2012. júl. 6. 23:40

Kristály tálat (vagy valami mást) belegravírozva az "50"-et.

Egy porcelán tárgyat, amire ráteszik a te-és családod fotóját.

2012. júl. 6. 23:25

Szerinted minek örülne,nincs ötleted?


Milyen értékben?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook