Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit válaszolnátok ezekre a kérdésekre? fórum

Mit válaszolnátok ezekre a kérdésekre? (tudásbázis kérdés)

5. syria (válaszként erre: 4. - Gioiamia)
2017. jan. 30. 21:20
Szívesen. :) Mire jutottál?
2017. jan. 28. 11:21
Köszönöm szépen mindkettőtöknek a válaszokat. :-)
2017. jan. 28. 10:34

1. Szakmai fejlodesre lehetoseget,a hr-tol segitseget ha szükséges. Megfelelő belső kommunikációt. Stabil, hosszútávra történő tervezhetoseget


2. A felettesem legyen szakmilag felkészült, emebrileg is legyen a toppon. Ha problemam van, segit megoldast keresni, nem pedig leuvolti a fejem. Igazságos, kézben tartja a dolgokat, de emberként kezel


3.kollegak legyenek segítőkészek, egyuttmukodoek, a munkat érintő uj információkat osszak meg egymassal, rugalmasak


4. Csapat legyen valodi csapat. A kozos cel érdekében mindenki tegye meg a maximális tőle telhetőt. Ha valaki hianyzik es a munkáját pótolni kell akkor ne a szajhuzas Menjen hanem akar önkéntes alapon vállalkozás a feladatokra. Termeszetesen a legfontosabb az információáramlást meg hogy egmast segítsük a munkában.


5. Sajna nem tudok mi a pontos munkakör, ugyhogy amit én varnek el azt irom: Legyen változatos, elfogadhato/teljesitheto határidők legyenek megadva. Megbecsulve erezzem magam.


Hat nemtom.hirtelen ezek jutottak eszembe. Hatha van benne hasznalhato :)

2. syria (válaszként erre: 1. - Gioiamia)
2017. jan. 28. 09:44

- Mit várok el a munkahelytől?

Szakmai, erkölcsi, anyagi elismerést; hosszú távú foglalkoztatást.

- Mit várok el az irodavezetőtől?

Adja ki precízen és kérje számon a végrehajtott feladatokat.

- Mit várok el a kollégáktól?

Segítőkészséget, megértést, szolidaritást.

- Mit várok el a csapattól?

Igazi csapatmunkát.

- Mit várok a munkától?

Legyen változatos, a végrehajtáshoz bizonyos szintig kapjak önállóságot, szabad kezet.

2017. jan. 28. 09:30

Sziasztok!

Jövőhéten új munkahelyen (irodai munka) kezdek és kaptam egy kérdőívet amit ki kell töltenem.

-Mit várok el a munkahelytől?

-Mit várok el az irodavezetőtől?

-Mit várok el a kollégáktól?

-Mit várok el a csapattól?

-Mit várok a munkától?


Én nem vagyok jó fogalmazó és nem is kellett még ilyet kitöltenem segítenétek nekem ötletekkel, hogy mit írjak?


Előre is köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook