Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tudtok arról,hogy meg akarják szüntetni a szoc.polt? fórum

Mit tudtok arról,hogy meg akarják szüntetni a szoc.polt? (tudásbázis kérdés)


1 2
6. eva1229 (válaszként erre: 6. - Juniperus)
2007. jan. 22. 19:23
Hát elég szemét húzás a bank részéről. Nálunk egyébként is nagyon segítőkészek voltak, úgy látszik ezt is bankja válogatja.
5. eva1229 (válaszként erre: 3. - Juniperus)
2007. jan. 21. 11:55
Mi megkérdeztük előre hogy jár a szocpol, és így szerencsére megkaptuk. Mi is felvettük előre. Nem csak a szobaszám számít, hanem még a költségvetés sem mindegy hogy mennyi. Ha a nappali konyha egybe van azt mondták 60 nm egy szoba. A szoba meg ha 12 nm alatti akkor félszoba felette egy szoba. De egyébként olyat is lehet, hogy egy testvért, vagy egy szülőt beírtok veletek költözőnek és máris lehet tobb szobátok! Nektek ezt nem ajánlották fel??????????
2007. jan. 21. 00:09

Ha ezt meg merik tenni, adok én nekik! :)


Még mi se vettük ki.... Pont az a baj, hogy építkezéshez, új lakáshoz pénz is kéne... Használtból meg nagyon nehéz jót kifogni, s mellesleg az se olcsó.:(

3. win
2007. jan. 15. 11:10

Én erről még nem hallottam-eddig, de már ezen sem lepődnék meg! Úgyis az a véleményem róla, hogy egy nagy rakás kaki, mert totál diszkriminatív!

Tavaly elejétől végignyálaztama jogszabályt és nem találtam olyan megoldást, ahova mi a leendő gyerekünkkel, a nem új házunkkal belefértünk volna bármilyen formában is! Nem igazán értettem, hogy énb mitől vagyok rosszabb, mint az, aki új lakást/házat vesz/épít?! Mivel azok ugye megkapják úgy is a lóvét előre, hogy bevállalják pl. a két gyerkőcöt 8 éven belül.

2007. jan. 15. 10:53
ahány helyt megkérdeztem ,mindenhol azt mondták hogy nem kell félni mert ez nem fog bekövetkezni
2007. jan. 15. 10:26
Mit tudtok arról,hogy meg akarják szüntetni a szoc.polt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook