Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tudtok a zsír és ércsomókról, mivel lehetne visszaszorítani őket? fórum

Mit tudtok a zsír és ércsomókról, mivel lehetne visszaszorítani őket? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. okt. 18. 09:45
Hát aférjeméi annál sokkal mélyebben vannak,biztos hogy nem nyomhatóak ki,sőtnem is puhák..Lehet hogy más fajta:)
2009. okt. 17. 20:47
Nekem 4 zsircsomo van a hatamon. A borgyogyasz szerint letapadt faggyumirigy. Az egyiket kimutottek a sebeszeten, had ne mondjam milyen a helye. A masik 3at a ferjem minden heten egyszer kinyomja, igy tartjuk oket 'kordaba'. A sebesz is ezt ajanlotta.
21. knezsu (válaszként erre: 19. - 021a029148)
2009. okt. 17. 18:28
ez engem is érdekelne, mert barátomnak van a fején és a hátán is. a fején már cseresznyenagyságú...egyszer megműtötték, de visszanőtt...
2009. okt. 17. 17:54
Erre se válaszol senki sem,se az orvosi fórumokon,se a való életben.Egyszerűen fogalmuk sincs,azt hiszem...
2009. okt. 17. 16:26
Az a kérdés, hogy azt meg lehet-e akadályozni valahogy, hogy ne alakuljon ki újra meg újra.
2009. okt. 17. 16:17
Hát sajnos úgy néz ki tényleg ez van..
2009. okt. 17. 16:09
Az a baj, hogy ha kialakult, akkor visszacsinálni nem lehet, max. kiműtik.
2009. okt. 17. 16:05
Hát nálunk nem a kásadaganat az biztos,zsírdaganat váltva érdaganattal...
15. agis
2009. okt. 17. 10:15

Nem mindegy, hogy atherómáról van szó, vagy lipómáról....


Atheróma kásadaganat, lipóma zsírdaganat. Az atheróma a zsírmirigy kivezető csövének elzáródásával keletkezik, miközben a mirigy továbbra is termeli a faggyút, a lipóma pedig zsírsejtek tömörülése, mai nem okoz csak esztétikai porblémát.

2009. okt. 17. 09:55

A barátomnak is elég sok zsírdaganata van, fpleg a hátán. Van ami elég nagyra nőtt, és ki is műtötték. Tulajdonképpen jóindulatú daganatról van szó. Eleinte, mikor kicsi volt, kinyomtam neki, de hiába.

Ami érdekes, hogy az ő bőre olyan zsíros. Nem igazán kövér, jó húsban van, de neki a bőre alatt van sok a zsír, olyan kis szalonnás.

És ami időközben kiderült, iszonyat magas a vérzsír és a koleszterin értéke.

Talán nálatok is érdemes lenne ezt az összefüggést megnézni, mert komoly bajokat is jelölhet.

13. Őszi
2009. okt. 16. 20:59
Úgylátszik,ilyen ritkán megjelenő dolog ez...elég sokan vannak a Hoxán,és csak 3 embernek probléma ez..vagy,éppen azok nincsenek most itt,akiket érint a dolog..hátha majd..:)
2009. okt. 16. 20:47
Hát igen ,abban reménykedtem,hogy másoknak,más doki ,mást mondott...úgy néz ki nem jött be??!!
11. Őszi (válaszként erre: 10. - Kinni)
2009. okt. 16. 20:34
Ja,igen,azt én is így tudom..engem azok a bordó lencse szerű dolgok érdekelnének inkább..
10. kinni
2009. okt. 16. 20:32
Én úgy tudom a zsírcsomó a zsíranyagcsere zavara miatt alakul ki. Nekem is volt 2, az első már tizenöt éve, a másodikat az idén tavasszal műtötték. Nekem azt mondta az orvos, hogy csak műtéttel távolítható el, és aki hajlamos rá bármikor új nőhet.
2009. okt. 16. 20:32
Igen,hát nem sok..na,de ha ők sem tudják??Márpedig,azt veszem ki a szavadból,hogy halvány fogalmuk sincs...mint,megannyi dologról még:(( Csodálom,hogy nem fogták rá,hogy vírus:))))Az szokott a "megoldás"lenni mindenre:)))):((
2009. okt. 16. 20:31
én két hete voltam ezmiatt bőrgyógyásznál. hát le sem szart, inkább a pattanásaimra irt fel gyogyszert.
7. 2d5a00656a (válaszként erre: 5. - Őszi)
2009. okt. 16. 20:29
Hét mi mátr túljutottunk,de nem mondtak szinte semmit...azt se hogy mi miatt alakul ki,hogy lehet vele csinálni valamit...csak annyit hogyha zavar vetessük ki...ez elég kevés...
2009. okt. 16. 20:28
Ő is kivetetett 2 darabot,de a helye nem túl szép..azt mondta a sebész vetesse ki azokat amik zavarják...hát szegény úgy nézne ki mint aki átesett az üvegajtón...Nem azért mert túl hiú,és tényleg csak közelről látszik,de azért szar lehet,innen kívülről is...Te se tudsz róla többet??
2009. okt. 16. 20:28
Látom,csak a tanácstalanok gyűlnek itt:)))Én is növelem a számukat:))Nekem is van egy közeli fiú barátom,neki is jó sok ér?csomó van a hasán,mellkasán.ezek is kisebbek,nagyobbak.mondjuk a legnagyobb is csak akkora,mint egy fél borsó..ő még orvosig sem jutot el velük:((
4. J.K. Itza (válaszként erre: 2. - 2d5a00656a)
2009. okt. 16. 20:25
A 30-40 darab nagyon sok. Akkor én ne panaszkodjak. Nem lehet könnyű elviselni.
2009. okt. 16. 20:24
Erről én is szeretnék többet tudni. Nekem a fejemen alakulnak ki ilyenek. Egyet már kiműttettem, de még van 3. Szeretnék tőlük megszabadulni, de nincs rá garancia, hogy nem alakul ki több és egyre csak növögetnek.
2009. okt. 16. 20:13

Szeretném ,ha tudnék olyanokkal beszélni a fórumon ,akiknek van tapasztalatuk ezzel kapcsolatban.

Miért alakul ki,mivel tartható kordában,hogyan lehet kezelni??A férjemnek van vagy 30-40 darab kisebb nagyobb,és nagyon zavarja,de senki nem mond semmit ,csak azt hogy nem veszélyes....Valaki esetleg tud bővebbet?

2009. okt. 16. 20:11
Mit tudtok a zsír és ércsomókról, mivel lehetne visszaszorítani őket?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook