Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Takarékpénztáraknál kedvezőbb forinthitelek lehetnek hitelkiváltásra! Tudtok esetleg valami konkrét infót? fórum

Takarékpénztáraknál kedvezőbb forinthitelek lehetnek hitelkiváltásra! Tudtok esetleg valami konkrét infót? (tudásbázis kérdés)


8. f3ce852bda (válaszként erre: 6. - XHoneyX)
2013. aug. 20. 19:14
Melyik takaréknál van jobb? takarékszövetkezetekre gondolsz?
7. f3ce852bda (válaszként erre: 1. - Lehoagi)
2013. aug. 20. 19:13
Fogalomzavar... Takarékpénztárakat említesz... Mire gondolsz ? Országos Takarékpénztár??? Lakástakarékpénztár? Ezek a takarékpénztárak, nem?
2013. aug. 20. 18:55

menni összeg érdekelne?

csak jobb van takaréknál...

5. 432d0af620 (válaszként erre: 4. - Lehoagi)
2011. okt. 9. 18:13
de a te hiteled, körülményeid, stb...más mint másoké, nem lehet tudni h amit valaki megkapott azt te is ugyanolyan feltételekkel kapod-e meg, vagy megkapod-e egyáltalán, ezért kell bebattyogni a takarékba
2011. okt. 9. 16:06

nem felesleges kérdés, mivel tényleg arról van szó, hogy a sok trükkölős banktól a takpénztárak korrekt ajánlatokkal próbálják az ügyfeleket elcsábitani. Már alig várom, hogy elcsábitsanak egy korrekt ft hitel ajánlattal!!!

csak arra lettem voltam ily módon kiváncsi, hogy valaki próbált már konkrét lépéseket és sikerrel is járt!!!!

3. b4c06bc553 (válaszként erre: 2. - 432d0af620)
2011. okt. 9. 11:34

Voltam bankban, halvány gőzük sincs még semmiről, mivel naponta változtatják a rendeleteket! :(

Lényege az volt, hogy akinek pénze volt, az gyorsan kiváltotta, aztán most jön a tökölés, mert amit kitaláltak, az csak saját maguknak volt jó! :(

2011. okt. 8. 23:01
konkrét infót a pénzintézet tud adni, senki nem tudja mennyi a hiteled, mennyi lenne 180-as árfolyammal, megadják-e Neked, és sorolhatom...ergo: a kérdés felesleges, nem lehet a kérdésedre érdemleges választ adni, mi legalábbis nem tudunk, majd a bankba ha bemész holnap és megkérdezed tőlük.
2011. okt. 8. 22:12
Takarékpénztáraknál kedvezőbb forinthitelek lehetnek hitelkiváltásra!!!!! Tudtok esetleg valami konkrét infót!?!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook