Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tudhat egy olyan nő... fórum

Mit tudhat egy olyan nő... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
94. gribedli*** (válaszként erre: 89. - F3000dc5ef)
2013. dec. 28. 14:00
Vagy az volt sokaig, de a masik is valtozik es akkor mar nem az lesz aki illik hozza. Vannak elmenyek, amik megvaltoztatnak belul (egy baleset, egy akarmi). Ha a masik nem valtozott ugyanolyan iranyban (marpedig nem kotelessege), akkor az egyetlen mod az, hogy kilep.
93. f3000dc5ef (válaszként erre: 92. - 27c72ee00a)
2013. dec. 28. 13:58
Az lehet csak igazán!!!! :D
92. 27c72ee00a (válaszként erre: 89. - F3000dc5ef)
2013. dec. 28. 13:57
Lehet sehallselát az, aki szeret és viszontszeretik?
91. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Gribedli***)
2013. dec. 28. 13:56

Gondolom a pasas megkapja tole, amitol boldog es minden igenyet kielegiti.

Jol van lakatva minden ertelemben (testi, lelki).


Vannak emberek, akik idovel, ahogy ernek, sokan jobbak lesznek dolgokban (mig mas esetleg megoregszik es csak rosszabb- keseredik, nehezebb, rugalmatlanabb lesz), ok azok, akik kepesek ilyenre. A korral no a vonzerejuk, kiteljesednek, ezert egy idosebb no siman kiuthet egy fiatalabbat akar a helyerol.

Gondolj bele, mennyivel vagy bolcsebb, erettebb, tapasztaltabb, mint 10-15 eve?

Egy 40-50 eves no sokkal fifikasabb, mint egy 20-30 eves, az evek sokat szamitanak.

Megfigyelesem szerint az ilyen nok elotte vagy nem eltek hazassagban, vagy elvaltak, megozvegyultek, de mindenesetre volt idejuk kialakitani egy olyan eletszemleletet, amitol ok ilyenek, vagyis volt idejuk magukra. Akinek van ideje magara, csak az tud sokaig viragozni.

Ha csak a csaladnak, munkajanak el, nincs kulonallo onmaga, az gyorsan leviragzik.

90. gribedli*** (válaszként erre: 87. - 27c72ee00a)
2013. dec. 28. 13:55

Szerintem ilyen sok ev utan az is megy aki mindent megkapott csak megunta, hogy mindig ugyanattol. Lehet, hogy kevesebb kapok-ert is atmegy a szomszedba:)


Persze, nyilvan haldoklott az ovek, de nem regota. Es ha biztos alapokon lett volna, lett volna ott tobb egyutt toltott ev is, elhiszem. Az uj is kiallta az ido probajat, szoval jol valasztott most is:)

89. f3000dc5ef (válaszként erre: 87. - 27c72ee00a)
2013. dec. 28. 13:49
Szerintem nem. Ha mégis, akkor akitől megy, az ha a feje tetejére áll se tudja megadni amit a másik vár. Mert ő nem az akit a másik szeret. Mint mondtam, a szerelem sehallselátdömötör.
88. f3000dc5ef (válaszként erre: 83. - Gribedli***)
2013. dec. 28. 13:48
A szerelem meg vak. Meg süket. Teljesen fogyatékos. Ez van :DDDD Valóban.
87. 27c72ee00a (válaszként erre: 83. - Gribedli***)
2013. dec. 28. 13:43

Grib! Csak az megy, aki nem kap meg valamit!

(Ugye nem kell mondanom, hogy nem análra, meg ilyesmikre gondolok?)

2013. dec. 28. 13:43

Ja, es akkor meg mindig nem tudtuk meg, hogy mit tudhat...


De a cimet csak azert valasztottam igy mert vicces volt a barbika topikcime es ez olyan jol passzolt:DDD

85. b486c9cf7d (válaszként erre: 42. - Elbb)
2013. dec. 28. 13:42

Ugyanez volt a felallas Charles es Diana hazassagaban, bar ott talan 14 evvel volt Camilla idosebb Diananal (Karoly 13-al).

Nem minden a fiatalsag es szepseg.

84. gribedli*** (válaszként erre: 81. - F3000dc5ef)
2013. dec. 28. 13:41
Milyen szep happy end! Vagy happy szex!:))))
83. gribedli*** (válaszként erre: 79. - Krisz42)
2013. dec. 28. 13:37

Jo, ebbe nem szeretnek belemenni mert mindenki kezdi kielezni az egeszet mintha az ex felesege valamit nem adott volna meg neki, nem igy van, vele is egyutt volt 12 evet, es akkor hagyta ott mikor mar 6-7 eves volt a gyerek. Mivel egesz ido alatt, amig vele volt, akkor is mar ostromoltak a nok, mondom, hogy egy nagyon jo pasi, szoval nem semmi kovetelmenyek voltak az asszony fele ha meg akarta tartani de vegulis 12 ev is szep, ugy gondolom, valamennyire sikerult neki, hiszen sokan mar 1-2 eves gyerekkel is valnak.


Szo mint szo, rengetegen ostromoltak a pasast es azota is nagyon kikapos lenne, nyilvan az 50-es no valamiert elvitte a fonyeremenyt, ennyi. Neki is van mar gyereke, o is elvalt, addig addig jart utana, ameddig a tobbiek nem, vagy a masik lehetoseg, hogy annyira de annyira szerelem volt elso latasra, hogy a tobbi jelentkezo egyertelmuen kiesett. Most, 8 ev kb amiota egyutt lehetnek (fogalmam sincs, mennyi volt ebbol a susmus resze, ezert mondom kb 8 ev), es egy ideje, talan 1 eve koltoztek ossze.


Ezalatt az ido alatt senki nem ferhetett hozza, szoval nekem az jon le, hogy ez szerelem. De nem akarom lekicsinyleni a feleseget sem mert tudom, hogy vele is nagy volt a szerelem, mindenki tudja, ok egy nagyon szep par voltak es nemcsak kivulrol. Persze, a mostani novel is egy szep par, a pasit ugy ismerem, hogy nala nincs kompromisszum, nincs hazugsag, szoval amig egyutt volt az exxel, addig szerette is, punktum, nem arrol volt szo, hogy kivul szep, belul rohad.

2013. dec. 28. 13:08
Sokat!
81. f3000dc5ef (válaszként erre: 1. - Gribedli***)
2013. dec. 28. 12:54

Én is ismerek ilyet. A fiatal csinos feleségét és három gyönyörű lányát hagyta el egy idősebb, szerintem egyáltalán nem szép nő miatt. Legalább 10 éve. És azóta is együtt vannak.

Igaz a csajnak meg van pár éve egy olyan pasija..de olyan :DDDD Aki magasan veri a exférjet :D és kb. 15 évvel fiatalabb a csajnál :DDDD


Tehát :DDDD a kor csak egy dolog :DDD

80. Briell14 (válaszként erre: 79. - Krisz42)
2013. dec. 28. 12:50
Elgondolkodtam azon, hogy van e jelentősége a korkülönbségnek. Végül is minden ellen- és mellett is lehet érvelni. :) Tehát: nincs. :DDDD
2013. dec. 28. 12:45
Én is öt évvel vagyok idősebb a fèrjemnél:)Mondjuk nem 50 voltam,mikor megismerkedtünk,de nem is húszonéves.Szeretre,ha valakinek már több élettapasztalata volt.Ő is sok dolgon keresztülment és ahogy végigveszem az életünk,egy fiatalabb nő nem nagyon tudta volna se megértetni,se ráhangolódni,se ennek tükrében együttélni.Sok dolgot elfogad az ember,de nem mindegy,h mire hogy vâlaszol èrzelmileg,mennyit tapasztalt,nem elég azt mondani megértem,inkább át kell èrezni,de legfőképpen tudni kell,érezni,h mire mi a visszajelzés,értékelés.Ha valaki teljes kapcsolatra vágyik,akkor nem mindegy,ki az,aki èrzelmi szinten ott van,ahol ő,néha tudásban is.Ismerek valakit,most 20éves,de attól független,h megvan benne a fiatalok lazasága,poênkodása,ezen felül nagyon èretten használta fel azt a tudást,amit megszerzett.Pont írtam egy fórumon,h az életvitelünkre kellene odafigyelni,h ne legyünk elhízva.Na ez a srác már most tisztában van azzal hogy kell táplálkozni,mozogni,nem iszik alkoholt,stb.,közben pedig éppen olyan lökött tud lenni,mint a többi fiatal.Elgondolkoztam rajta,h találni fog-e megfelelő társat a korosztályában.
78. a0c1361e44 (válaszként erre: 77. - Gribedli***)
2013. dec. 28. 09:50

Én is így gondolom:)

Mindig írom, hogy nem vagyok szép, csak helyes, nem vagyok már tökéletes alakú, de még mindig elég csinos vagyok, és vannak testrészeim, amik már nem az igaziak, már semmi nem olyan szép rajtam minden, mint volt, de még mindig szebb, mint sokaknak pl. a hajam, fogam, bőröm, stb. A koromból letagadhatok legtöbbek szerint kb. 15 évet, de nem teszem, mert jobban szeretem, ha azt mondják: jól tartja magát 46 évesen, és nem azt gondolják, hogy mennyire lelakott már 30 évesen:))))

Nem tudom meddig tudom fenntartani ezt az állapotomat, csak bízom benne, hogy sokáig, de sajnos ismerek olyan nőt, aki szinte hónapok alatt leépült. Remélem nálam marad a fokozatosság.


Igen, én is jobban utálom, ha valaki álszerényen azt mondja, hogy nem vagyok szép, nem vagyok, csinos és nem tudok semmit, közben meg semmi igazság alapja nincs, csak azt akarja, hogy mások dicsérgessék.

77. gribedli*** (válaszként erre: 74. - A0c1361e44)
2013. dec. 28. 09:36

Akinek van mire, az legyen mar buszke, nem?:)


Legalabbis en mindig ezt szoktam mondani. Mindenki maga tudja, mire buszke, de az alszerenyseg rosszabb mint az onfenyezes, mert az alszerenyseg hazugsag, az onfenyezes meg csak az igazsag vagy max az igazsag megtoldasa:D

76. a0c1361e44 (válaszként erre: 75. - Briell14)
2013. dec. 28. 09:11
Igyekszem:))))
75. Briell14 (válaszként erre: 74. - A0c1361e44)
2013. dec. 28. 09:09
Ne foglalkozz vele! Mindenhol sok az irigy! :(
74. a0c1361e44 (válaszként erre: 72. - Gribedli***)
2013. dec. 28. 09:06
Itt a hoxán sokaktól az önfényezés miatt:)))))
73. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Gribedli***)
2013. dec. 28. 09:04
nem mindegy...? egymast kerestek,most egyutt boldogok. Latatlanban mondani barmit ugy h nem ismerjuk oket,nem ismerjuk a hatteret,a korulmenyeket, nem lehet.
72. gribedli*** (válaszként erre: 67. - A0c1361e44)
2013. dec. 28. 08:55
Kitol kapsz?:)
71. gribedli*** (válaszként erre: 43. - Kriszta773)
2013. dec. 28. 08:54

Szerintem a tolvajbecsulet (ami mindennek az alapja) egyaltalan nem korfuggo, en ugy latom, hogy kenyelmesebb azt hinni, hogy egy fiatal csak szexre kell vagy egy oreg csak szexre kell vagy egy gazdag csak penzert kell stb. Pedig ez nem igaz, egy 20 eves is lehet nagyon tudatos, erett no, egy idosebb is lehet egy gyerek.


Ha jol megnezzuk, a kulonbozo topikokban mindig csak megy a karogas: ha egy idosebb tesz meg mindent a facijaert, akkor az a baj, ha egy fiatal, akkor az a baj, ha szexel jol, akkor tuti azt mondjak, hogy a szex nem eleg, ha jo lelki kapcs van, akkor tuti azt mondjak, hogy a szex nelkul sehova sem mesz es igy tovabb...


Nincsenek szabalyok, a feltetel nelkuli szeretet olyan, hogy egyreszt te magad mindent meg fogsz tenni mindig a masikert, masreszt neki barhogy jo leszel de mindig biztatni fog, hogy a maximumot kihozd magadbol minden teren. Kotve hiszem, hogy egy szereto ferj hagyja, hogy a felesege elhizzon, megcsunyuljon, ne szexeljen vele, idegbetegge valjon. Nem azert mert felszines az ilyen pasi hanem azert mert egyikuknek sem jo az, ha valaki elhagyja magat testileg, lelkileg

70. gribedli*** (válaszként erre: 56. - Mazsinka)
2013. dec. 28. 08:37

Mint irtam az elejen, a no nagyon csinos, magas, vekony, szoke. Latszik rajta, hogy nem fiatal, az arcan, de az osszes tobbi csinos. De a feleseg is csinos volt, most is az.


Mondjuk egyetertek abban, hogy mindenre ra lehet unni, sot, otthagyhatta volna egy csunyabbert is vagy dagadtabbert. Nem hiszem, hogy amikor valaki szerelmes, zavarja, hogy a felesege magaval van elfoglalva (fodrasz, mukorom, stb), hiszen ebben az esetben egy masik tok ugyanolyanert hagyta ott (mukorom, szoli, fodrasz stb.). Annyi, hogy ez a no gazdag, de a masikkal sem eheztek, amugy az egesz dolog szerintem tulmutat az anyagiakon, a kulsosegeken, mindenen.

69. c6cc1a938e (válaszként erre: 46. - Jhade)
2013. dec. 27. 22:08
Nincs ideális.Csak szerelem van.A jegyekre meg ne adj.Csak arra,amit megismertél a másikból.
68. ina87
2013. dec. 27. 21:44
Sokat tesz a gazdaság.sajnos manapság a pénz dukál.na persze vannak kivételek
67. a0c1361e44 (válaszként erre: 66. - 1b26a5f006)
2013. dec. 27. 21:42

Ha én ilyet írok, akkor rögtön kapok érte.

De persze teljesen egyet értek veled:))))

66. 1b26a5f006 (válaszként erre: 63. - Nina1978)
2013. dec. 27. 20:46
Csatlakozom a magam 46 évével: senki se hiszi el, hogy ennyi vagyok: általában 35-nek néznek (vagy még annyinak se) Manapság a legtöbb 35 feletti nő sokkal jobban tartja magát, mint régen, és mint némely fiatal. (kivételek persze mindig vannak)
65. kriszta773 (válaszként erre: 64. - 408020f45e)
2013. dec. 27. 20:04

elég szomorú ilyet olvasni egy nőtől, mert manapság a nők is megállják a helyüket rendesen a munka világában. nem egyedi eset, hogy egy nő jól keres, megteremt magának mindent, nem kell ahhoz 50 évesnek sem lenni. az átlag nők már 30-on felül se sokat foglalkoznak magukkal, de nem ez lenne a természetes, hanem hogy egy nő mindig is jól akarjon kinézni nőként, jól érezze magát a bőrében :)

furcsa így látatlanban elítélni egy férfit, hogy biztos nyűg neki a gyerek, és a pénz felé húz, mikor könnyen lehet, hogy egyszerűen rossz volt a házassága, beleszeretett egy másik nőbe, nem félrejárt, hanem elvált és újranősült. lehet, hogy mintaapa azóta is :) persze vannak pasik, akik pénzes nőket keresnek, de nem jellemző rájuk, hogy előtte családot alapítsanak, és 10-20 évig ellegyenek gazdag jelölt nélkül :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook