Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha "másodhegedűs" vagy egy kapcsolatban és mikor szakítani akar a másikkal, hogy veled legyen, a másik bejelenti, hogy terhes? fórum

Mit tennél, ha "másodhegedűs" vagy egy kapcsolatban és mikor szakítani akar a másikkal, hogy veled legyen, a másik bejelenti, hogy terhes? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. márc. 30. 21:21
en 2 eveig azt se tudtam hogy az vagyok
2009. márc. 30. 13:07

most latom, 1000 eves forum, aki a kerdest feltette,mar nem is tagja a hoxanak:)

no, jonapot))))

2009. márc. 30. 13:00

miert nem hagyta el mar korabban,ha teged szeret miert el massal,es te csak a masodik vagy???

te hogy birod ezt elviselni???

es semmi garancia, hogy veled nem csinalja ugyan ezt, hogy van egy 3.4.5....stb...

bocsi

45. tücsimücsi (válaszként erre: 44. - Mimmo33)
2009. márc. 30. 12:56

Ebben is van valami, igazad van...azért kéne hagynia a fenébe ezt a pasit.

Lehet egyikőjüket sem szereti igazán. Ki tudja..?

2009. márc. 30. 12:54
Arra semmi garancia, hogy a pasi mindig egy nő mellett marad.De ha miattam hagyná ott a terhes párját,elgondolkodnék azon, hogy vajon velem is megteszi e majd, mert jön egy másik akivel először megint csak a szex...
2009. márc. 30. 12:50

Ha igazán szeret Téged akkor otthagyná a csajt annak ellenére is hogy az terhes. Gondoskodna továbbra is a gyerekéről, ha a lány nem veteti el, és ennyi. AKKOR IS TÉGED VÁLASZTANA!!!

Figyi, mindenkinek egy élete van és az hülye aki feláldozza magát.

2009. márc. 30. 12:34
lehet hogy felkötném magam!!!
41. 3a92f8d690 (válaszként erre: 40. - 3a92f8d690)
2008. dec. 29. 13:20
a Boldogságot!!!
40. 3a92f8d690 (válaszként erre: 32. - Melindaeger)
2008. dec. 29. 13:20
húúúúúú ez durva ilyen van???? ?????hát az a film jutott eszembe A Jövőre veled ugyanitt!!!A férfi a gyávasága miatt nagy csapdába került........az a lényeg hogy te megtaláltad
39. évi75
2008. dec. 29. 13:13

Nem olvastam viisza, de a címre reagálnék. én is voltam ugy hogy megismerkedtem egy sráccal nagyon helyes, édes stb.. volt. Végül is annyiból korrekt volt, hogy elmondta van varátnője, de már nagyon nem működnek. Aztán egy idő után rájöttem hogy csak hiteget, huzza halassza a csajjal való szakításos dolgokat, most ez a baj, most azért nem lehet szakítani, most a csaj öngyilkossággal fenyegetőzik, stb.. Aztán szépen én megmondtam a srácnak, hogy hagyjuk egymást.

Nincs igy értelme, én meg nem leszek szerető.

kicsit fájt, de nagyon nem bántam meg a döntésemet.

2008. dec. 29. 11:56
Felejtős, de még a nevét is.
2008. dec. 29. 11:55
Hát a lányom harminc éves barátnője pont így járt. A gyerek már három éves, a pasija azóta is mondogatja, hogy majd elköltözik. /a lakás a nőjé/, de nem költözik. A lányom barátnője a karácsonyt az apukájával töltötte, mert a hapsi az élettársával és a kisfiával ünnepelt.
36. Cuczy
2008. dec. 29. 11:54

Sztem is függetlenítsd magad tőlük. :)

Érzelmileg nem lesz egyszerű, de megéri! Ismerkedj, add meg magadnak a lehetőséget, hogy megtaláld a valódi társad.

A pasi és az élettársa pedig majd megoldják a helyzetet ahogy tudják, akarják.

2008. dec. 29. 11:28
Hagynám a fenébe)))))))))))))
34. vénboszi (válaszként erre: 1. - 93bd71b4d2)
2008. dec. 28. 11:09
Khmmm....őszintén szólva...Pedig milyen igéretesnek indúlt a kapcsolatotok"nem??Mekkora nagy szerencse volt hogy még éppen idejében eldöntötte h elhagyja a 8 éves kapcsolatát és veled marad.Az a másik meg milyen görény nő hogy ennyire belerondított a csodálatos terveitekbe!!Háááát a helyedben én nem hegedűlnék nekik tovább,bizony hagynám azt a pasit,hadd boldogtalankodjon csak az előző kapcsolatában!Sőőőt!Ha nekem azzal indítana valaki hogy csak dugni akar velem.......!Nálam el lenne ásva.De nem a pasi a hibás ő csak kihasználta a lehetőséget,amit jóóól is tett!!!Szive szerint úgyis csak azt akarta tőled...
2008. nov. 11. 10:08

Marha nagy szerelem lehet, ha közben gyereket csinál egy másiknak.

Nem tudom, aki beszáll egy kapcsolatba harmadikként az soha nem gondolkozik?

Nem lenne gusztusom egy olyan emberhez, aki utánam hazamegy egy másik nő ágyába.

És nehogy szerelemről papoljatok.

2008. nov. 11. 09:51

Én gyakorlatilag így jártam, bár a sors még megfűszerezte egy kicsit. Diákkori szerelemként kezdődött, aztán a távolság, éretlenség, földrajzi távolság, stb. miatt átszelidült barátsággá. Évente egyszer találkoztunk, 8 éven keresztül. Közben mindketten éltük külön-külön az életünket. A 8. évben rádöbbentünk, hogy csak egymást kerestük másokban. Ebben az időben együtt élt egy lánnyal, esküvő kitűzve. A férfi lemondta az esküvőt, óriási családi botrány, de a lány lakásproblémára hivatkozva még maradt. Az eseményekre egy hétre kb. meghalt a lány édesapja, az édesapa halála után 2 héttel az édesanyja is. A lány teljesen egyedül maradt, a férfiember megsajnálta, vigasztalta, természetesen terhes lett a lány. Én ezt szó nélkül elfogadtam, hiszen soha nem kértem tőle, hogy mondja le az esküvőt, vagy hagyja el a lányt, ez teljesen az Ő döntése volt, mint ahogyan az is, hogy a nagy vigasztalás ilyen jól sikerült. Így tehát mégis lett esküvő, csak éppen nem velem. Megszületett a baba, de a kapcsolatuk továbbra is langyos maradt. A férfi 3 év múlva válni akart. A feleség megzsarolta, hogy akkor az ország másik végére költözik a közös gyerekkel, valamint akkor is, ha nem lesz második gyerek. Férfi gyenge (gyáva), így maradt, második gyerek érkezett. A házasságuk továbbra is álló víz, de a két gyerek gyönyörű.

Azóta én is megtaláltam a helyemet, családom van, akiket őszintén szeretek. A férfi azóta is tartja velem a kapcsolatot telefonon és e-mail-ben, de közel 10 éve nem találkoztunk személyesen és azt hiszem, már nem is fogunk soha és ez így van jól. Hogy ki az áldozat? Nehéz megmondani.

31. Ráhel
2008. nov. 11. 08:52
Nem értem az utóbb hozzászólókat.A lány 8 éve a fiú társa, minden rendben,szeretik egymást/legalábbis a lány így tudja, terhes lesz./az elején olvastuk, hogy nem kamu, hiszen orvosnál is volt./Akkor most miért ő a buta nő?Miért ő a hibás?Nem látjátok, hogy ő az áldozat?
30. 8da8a563b7 (válaszként erre: 28. - Vadcicus)
2008. nov. 5. 10:51
a nők meg olyanok, hogy bejelentik, hogy terhes... egyik sem jobb a másiknál.
29. d0860dee94 (válaszként erre: 21. - Elviracska)
2008. nov. 5. 10:28

azt fogja hazudni, hogy elvetélt...

majd következik a lelki terror és hogy ez a vetélés mennyire megviselte...

2008. nov. 5. 10:25
Nem vagyok benne biztos, hogy tényleg szeret téged. Ha a párját nem szerette volna,biztos nem lett volna vele. Sajnos a pasik ilyenek. Ha meg akarnak valakit szerezni, képesek bármit bevetni, hogy megszerezzenek maguknak. Rossz a házasság, nem szeretem már, stb...
27. 223cf40dc0 (válaszként erre: 25. - Elviracska)
2008. nov. 5. 10:22

tökéletesen egyet értek veled!! :))


de ez nem változtat a tényeken, hogy sokan kihasználják a gyerekkel járó felelősségérzetet a másikban és hány csőbe-húzott pasi létezik :( na, nem akarom védeni őket, mert azért nem igazán kell félteni a férfinépet sem :) de jelen esetben soha nem lehet tudni, hogy ez most igaz, vagy hamis :) hacsak nem gömbölyödik már, vagy nem hoz orvosi látleletet - és ha már háromszög, lehetne négyszög is, amikor a gyerek másé, de a lány mégis ennek a fiúnak a nyakába akarja varrni - fúúú elszaladt a fantáziám, de az élet sokszor produkál fura helyzeteket, tehát nem árt rendesen átlátni mielőtt megpróbálunk tanácsot adni :) én így gondolom :)

26. gyöngyszemü (válaszként erre: 20. - 8565183eb5)
2008. nov. 4. 20:41
A 6-os válasznál írta hogy a pasi látta a tesztet és volt orvosnál... tehát nem kamu!
25. Elviracska (válaszként erre: 23. - 223cf40dc0)
2008. nov. 4. 20:35

Hát aki ilyen fegyverrel probálkozik,az nagyon buta nő.

Sokkal jobban eltaszitja magától a párját amikor kiderűl az igazság...erre szokták mondani Előbb gondolkodjál ,és utánna cselekedjél!!!!!

2008. nov. 4. 20:26
Nekem nem kellene olyan pasi aki engem választana a másik helyett, főleg hamég terhes is a másik, mert lehet hogy most nagy a szerelem, deha ezt megtette azzal a nővel akit annó szeretet, mi a biztosíték hogy velem nem teszi majd meg!? Nem bíznék meg benne soha!!! :-(
23. 223cf40dc0 (válaszként erre: 21. - Elviracska)
2008. nov. 4. 20:21
tudod milyen sokan bevetik ezt a "fegyvert"???
22. erikpipi (válaszként erre: 20. - 8565183eb5)
2008. nov. 4. 20:05
Hát azt nem írta a lány, hogy a másik csaj tudna erről a kapcsolatról....
21. Elviracska (válaszként erre: 20. - 8565183eb5)
2008. nov. 4. 19:57

Hogy lehet egy kamu terhességgel megfogni egy férfit ???

Esetleg egy pár hónapra?A terhesség az egy folyamat ,viszonylag látszó dolog ,és ha már az 5-ödik hónap után is semmi has akkor majd mit mond?

Közli vicc volt?

Hülyeség ilyennel azért nem kamuzik ilyen esetben egy érett gondolkodású nő.

Kiderűl az igazzság akkor mit tesz?

20. 8565183eb5 (válaszként erre: 1. - 93bd71b4d2)
2008. nov. 4. 18:44
Szerintem kamu a terhesség csak így akarja megfogni magának a pasit. azt akarja hogy ne hagyja el. Vigye el egy idegen dokihoz és akkor kiderül hogy tényleg terhes-e mert így még jó pár hónapig titkolhatná az igazságot mire lebukna hogy nem is az...
19. 223cf40dc0 (válaszként erre: 1. - 93bd71b4d2)
2008. nov. 4. 18:43

ha úriember módjára akar véget vetni a történteknek - mivel modern korban élünk :DD nem kell elvennie a lányt feleségül, vagy a feleségével maradnia, de - nevére veszi a gyereket és fizeti a gyerektartást


nem ők lennének az első pár, ahol a gyerek szülei nem egy pár, külön vagy másokkal élők :)


és, ha nem akar azzal a lánnyal maradni, akkor csak önfeláldozásból ne tegye - viszont, ha kötelességének érzi, az más


én biztosan megkérdezném a kedvest, hogy akkor most ő végül mit is akar??!! én valószínűleg ettől függően döntenék - hacsak nem történne valami, ami megrontaná a gyomromat :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook