Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tennél, ha kiderülne, daganatod van? fórum

Mit tennél, ha kiderülne, daganatod van? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 9. 22:30
köszönöm megkeresem öket.csak tudják hirtelen kellene élelmiszer mert már anyira nincs semink a kezelések miatt hogy lassan nem tudok mit adni a gyerekeknek az ajándékrol nem is beszélve,de még kezelésre is kéne menni de az is pénz lene,és már csak tiz ezer ft van mert már voltam egyszer .nemrég .és sajnos minden tartalékunkat elviszi.még fára ,se telik,de nem baj mad eszünk valamit.
2009. dec. 9. 22:25
én 35 éves vagyok és amint irtam elégé küzdö szelem ,és csak olyanok érzik át a helyzetünket aki hasonlo cipöben jár.köszönöm kedves szavait.
2009. dec. 9. 22:13
nagyon szépen megköszönénk,mert nekünk minden nagyon jol jönminden nagyon jol jön. nagyon hálás lenék érte.marika.
2009. dec. 9. 21:34
együtt érzek veled és hogy tudd menyire,sajnos én is daganatos vagyok ,sajnos nálam is van áttét,és tudom mi az ha nem törődnek veled az orvosok tisztelet a kivételnek!!Mert én sem tudom tömni őket pénzel.Ahogy leveledből kivettem még elég fiatal lehetsz és ott az öt gyermek,nekem négy van de ők már felnőttek.Nekem a lányom azt szokta mondani anyukám"POZITÍV-gondolkodás,próbáld meg neked sikerülnie kell gyermekeidért is szorítokneked!!
2009. dec. 9. 21:15
Szia!En is sok erot es kitartast kivanok neked!Olvastam,hogy sok-sok penz elmegy a kezelesre,es 5 gyermeked van.Nekem vannak gyerek jatekaim (pluss stb) ha gondolod es nem veszed sertesnek a gyerekek lehet orulnenek nekik.Mindjart itt a karacsony,addig oda is erne az ,,ajandek,,!
2009. dec. 9. 21:09
Örülök, hogy meg van, jó éjszakát!
2009. dec. 9. 21:02
nagyon szépen köszönöm és ha itt lenének mindenkit anyira átölelném és letzérdelve kérném a joisten áldását mindanyiotokra,na most zokogok mert el se hitem menyi jo ember van aki eröt ad .és a ti segitségetekell harcolni fogok csak támogasatok a meszibböl is.mert ez egy oriási erö.köszönöm mindenkinek
2009. dec. 9. 20:58
elnézést tényleg ittvan de kezdek elfáradni ,még egyszer bocsánat nagyon kedves és aranyos.
2009. dec. 9. 20:58
nem adnám fel soha és keresném a megoldást mert mindig van megoldás.fogadd el mihamarabb és tegyél ellene,orvosi kezelés ,életmódváltás és pozitív gondolkodás.HARCRA FEL TE VAGY AZ ERŐSEBB NE HAGYD HOGY LEGYŐZZENEK!!!!MI ITT VAGYUNK VELED.
2009. dec. 9. 20:53
Az elküldött leveleimben benn van, így biztos, hogy elment.
2009. dec. 9. 20:48
nem tudom nekem irt mert én nem kaptam semi levelet .marika
2009. dec. 9. 20:47

Ne add fel sosem!

Nekem 34 évesen derült ki hogy daganatom van:(

ráadásul a számban..

2 év alatt 6 alkalommal műtöttek...kaptam sugárkezelést és meggyógyultam!!

Sosem szabad feladni, fiatal vagy még!

2009. dec. 9. 20:35

nézd meg ezeket!

[link]

[link]

2009. dec. 9. 20:33
nincs senkink se mert a szüleink már meghalta anyosom a kislány születésére 5 napal az az év csak a roszat hozta meg egy gyönyörü ajándékot,képzeljétek a kislányom a turi vezetöjötöl kap egy nagy babát ingyen karácsonyra mert én nem tudom megveni neki.ez olyan csodálatos és nemes dolog.
2009. dec. 9. 20:31
Szia! Az öcsém 23 évesen majdnem belehalt, de nem adta fel, most kisbabát vár a párjával. Ő soha nem gondolt a legrosszabbra, csak azt tudta elképzelni, hogy meg fog gyógyulni, és nagyon bízott a kezelőorvosaiban. Kitartás és bizalom a legfontosabb szerintem.
2009. dec. 9. 20:29
képzeljétek kértem segitséget vagyis élelmiszert meg tisztálkodási szert a kérés felajálás oldalon de lecigányoztak nem szo szerint de érteni lehetett,meg nem fogták fel ha élni akarok menyi pénzbe kerül és nem marad ezekre mert a gyogyszer az utazás a korházak sokat elvisznek,én csak a gyerekeknek kértem .na de tavaj 3 -szor voltam inteziv osztályon de a joisten megsegitet ,és még birom magam nagy küzdelmek árán.
21. Marott (válaszként erre: 18. - Minerva223)
2009. dec. 9. 20:27
De jó lenne, ha soha többé nem találkoznánk ilyen tartalmú fórumon. Írtam a lánynak privibe, hogy hol talál meg minket, én akkor sajnos nem találtam rátok!
2009. dec. 9. 20:26

Minden esetre azt szeretném neked üzenni, hogy semmiképp ne add fel. A családod mindenképp melletted van és ez rengeteg erőt ad.

Fel a fejjel.

Már vettek ki belőllem is daganatot / az igaz jó indulatú volt /,de már kétszer egymásután.

Tudom ez nem vigasz.

Mégegyszer, ne add fel.

2009. dec. 9. 20:23
a legkisebb lányom 19 honapos amikor terhes voltam vele nagyon rosz volt a vérképem de nem mondták meg mitöl van ,csak mikor elmentem az orvoshoz vagyis vitt a,legdrágáb férj a világon mert ugy be dagatam hogy alig kaptam levegöt ez tavaly karácsony elött derült ki gondoljátok mit éreztem és mit éreztünk a férjemel.a gyerekek elöt vidám vagyok ha nem is érzem jol magam.
2009. dec. 9. 20:20
Nagyon sajnálom,hogy most már te is közénk tartozol:-(Még nagyon fiatal vagy de ez a dög sajnos nem válogat. Azért még ne ess kétségbe ! Keress másik orvost. Élvezd az életet a gyerekeiddel. Vond el a figyelmed a betegségedről és sétáljatok,kiránduljatok.Mesélj nekik, játsz velük,szóval érezd jól magad.Mielőbbi gyógyulást és hosszú boldog életet kívánok.
2009. dec. 9. 20:20

Tudod, ez nagyon nehéz lehet így elsőre.

Keresztmamám huszonévesen lett rákos, de olyan, ami abban az időben még ritkaságnak számított, főleg ennyire fiatalon.

Megműtötték, kiraktak mindent, amitől soha többé nem lehetett gyereke és férjhez sem ment, mert tudta, egy férfi általában gyerekrajondó és emiatt nem kívánt tönkretenni két életet.

Szóval mikor a műtét után magához tért, elhatározta, meggyógyul!!!!!

És meggyógyult, mert az orvosok szerint is, minden betegség fele gyógyszer, fele az illető akaratereje,


tehát, ne hagyd el magad, fel a fejjel és már csak a gyerekek miatt is fontos, hogy akarj meggyógyulni :))


szívesen segítünk, csak fordulj az itteniekhez bizalommal és szeretettel mindenkihez :)

2009. dec. 9. 20:14

ha vannak gyerekeid, adjon erőt a tudat, hogy értük élned kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most épp a harg stádiumában vagy. Van még néhány, de a reményt soha ne add fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. dec. 9. 20:13

:( Nem tudom, melyik nevedet használod. Mária?


Gyerekeid mennyi idősek? Közel van a családod? Barátok?


A net nagyszerű dolog. Biztosan keresnék egy olyan közösséget, ahol hasonló problémával küzdenek emberek. Nagyon fontos, hogy olyanokkal állj kapcsolatban, akik meghallgatnak, megértenek, de ha csak nyavajgás és önsajnálat van egy ilyen társaságban, akkor nem érdemes csatlakozni.

Egymás között gyorsan terjednek mindig az információk, biztos hamarabb találnál megfelelő hozzáállású kezelőorvost is.


Barátok és rokonok is biztosan segíteni fognak mindenben, amiben csak tudnak.

2009. dec. 9. 20:11

Milyen kezelést, kezeléseket kapsz a betegségedre?


Az ember eleinte nem akarja felfogni, majd elkeseredett a végén dühös lesz. Aztán lassan belenyugszik és próbálja elhitetni magával meggyógyul. Hála Istennek egyre többen meggyógyulnak. Gondolj arra neked még van mit tenni az életben és arra, hogy meg fogsz gyógyulni.

2009. dec. 9. 20:08
Amit irnak a hozza szolo tarsak bekell tartani,ha van akarat erod az elethez csinald.Anyukamnak nagyon nagy ereje volt csak nem mondta el hol van a hiba/tudta csak elhallgata/ amikor belestem ugyan abba acsaliba jottem ra mi okozta a sok betegseget.Sajnos nekem nincs akarat erom,nem tudom felfogniebben az eletben mi a szep es miert erdemes elni?ez csak az en felfogasom nehogy igy gondolkoz TE mert biztosan vannak szep dolgok csak eppen engem kerult el vagy nem vettem eszre ez pedig BAJ
2009. dec. 9. 20:06
meglepõdnék, sírnék, összetörnék, DE ez csak az elsõ reakció. Megbeszélném a családommal, próbálnék harcolni, hogy leküzdjem, de mégis bennem lenne a tudat, hogy meghalhatok, emiatt minden nap minden pillanatában kimutatnám, hogy mennyire szeretem a páromat, családomat. Próbálnám kiélvezni minden napomat, nem lustálkodnék, nem veszekednék, viszont mennék kirándulni, sétálni, szórakozni...
2009. dec. 9. 20:03

Először sírnék egy hatalmasat, aztán dühöngenék egy nagyot.

Végül leülnék, és megbeszélném azokkal a továbbiakat, akikre ez rátartozik. Ugyanis minden támogatásra és segítségre szükséged van.

Ami a legfontosabb: koncentrálj a gyógyulásra!

Az orvosok már nagyon sok mindenre képesek, amikről pár éve még nem is álmodhattunk.


Írod, hogy nem törődik veled az orvosod. Ez sajnos nem meglepő manapság.

Ismerősök segítségével biztosan fogsz olyan orvost találni, aki valóban gyógyítani akar, és nem nyerészkedni mások nyomorán. Közöttük is vannak nagyszerű Emberek.

2009. dec. 9. 19:57
Sajnos az élet ilyen, de sok erővel amit a családodtól és barátoktól kaphatsz és persze sok élni akarással fel lehet épülni. KITARTÁS!
2009. dec. 9. 19:57
probbálom öszeszedni magam és kitartani mert van 5 gyermekem és átétes már a csontjaim is fájnak. elöször a nyakamban volt de késén veték észre ,és sez csak azért mert nem tudtam pénzt adni és nem törötek ugy velem.mert igy is minden nap harcolok hogy a gyerekeknek legyen mit enije.
2009. dec. 9. 19:56

nem adnám fel és természetes gyógymódok felé fordulnék.

cikkeket olvasnék azokról a növényekről, amelyeknek igazolták daganatellenes hatását és életmódot váltanék, mert amiatt alakult ki a daganatom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook