Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tennél, ha kiderülne, daganatod van? fórum

Mit tennél, ha kiderülne, daganatod van? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 11. 09:24
egyébként úgy tudom, hogy a non-hodgkin lymphoma okozhat tüneteket a gégénél, csontvelőben, vérben és a gyomor- béltraktusban is, de nem azt írta, hogy neki az van, hanem valami hasonló! és egyébként, ha már levette a papírjait (mert azt írja) nem tudta volna ide másolni, mi az a "hasonló"? én már tényleg nem értem...
186. fbb53e1d99 (válaszként erre: 185. - 9379ff445f)
2009. dec. 11. 09:13
:)
2009. dec. 11. 09:12
visszaolvastam a hozzászólásokat, csúcs ez a nő!!!
2009. dec. 11. 07:00
Lehet, h én vagyok a hülye? Nem gégerákról írtál, Mari??????
2009. dec. 11. 01:38

Sziasztok!

Végig olvastam ezt a fórumot is. Én egyáltalán nem csodálkozom, hogy felmerült a kétely Oláhnéval D.M.A. kapcsolatban.

Én is megkérdeztem tőle egy másik fórumon, hogyan tud ennyit a gép előtt ülni a családja és a beteg gyereke mellett? Ráadásul ő maga is nagyon beteg. Azt válaszolta: "mert".

Ha megnézzük az időpontokat, gyakorlatilag - kevés idő kivételével - majdnem egész nap itt ül. (Nem számít hogy nappal, vagy éjszaka van.)


Ráadásul a másik fórumon azt mondta, hogy dolgozott segédápolóként. Hol? Hogyan??? Gondolom segédápoló sem lehet akárki, valami alapvető képzettségének csak kellene lennie hozzá. Nem??? (Ehhez nem értek!)


Végülis azt el lehet hinni, hogy szegény. Az, hogy miket irt szavazáskor - szerintem - nem sokat jelent. Lehet, hogy csak a számára szimpatikus válaszokra kattintott egyet.


Annyit tényleg megtehetne, hogy bepötyögi a betegségét. Az egészségügyis hozzászólók legalább egy kicsit képben lennének a bajait illetően. (Mert ha már nekik is gyanús....)


Jó éjszakát mindenkinek!

2009. dec. 10. 23:31
köszönöm és énis megyek aludni jo éjszakát mindenkinek.
2009. dec. 10. 23:15

Sajnos nagyon keményen kell küzdenünk. Neked élned kell a gyerekeidnek szükségük van rád!

Most megyek aludj jól, mondenkinek jó éjszakát kívánok.

2009. dec. 10. 23:04
nagyon szépen köszönöm most már megint elsirtam magam mert tényleg igaz csak az érzi át a helyzetet aki bene van.és megyek az oldalotokra.és sokszor a biztatás ad eröt az embernek meg a szeretet,meg hogy imádkoznak az emberért mint a világ egyik legjobb családja barbi és családja mert ha ö nem let volna már se én se a gyerekeim nem élnének mert már ott voltak a dolgok a kezembe de ö reményt adot mert nagyon jo ember.
2009. dec. 10. 22:55

Sajnálom,hogy ennyi mindenen kell keresztűl menned:-( a hányás valószínűleg a kemótól van.Hány kemót adott és eddig mennyit kaptál?Eddig mit állapított meg az orvos?Mire adja a kemót? Sugarat nem kapsz? Olvasd el a naplóm elejét és gyere közénk a "rákos vagyok nem leprás" fórumra . Ott kiírhatod magadból a fájdalmaidat és ha nem mást de lelki segítséget biztosan kapsz a betegtársaktól. Sajnos anyagilag nekünk is sokba vannak a kezelések és az orvos,bár én mostanában nem is tudok adni nekik mert az én párom is most lett munkanélküli:-(

Jó szót viszont mindig mindenki kap. Ez alanyi jogon jár már nekünk:-))

2009. dec. 10. 22:47
voltam de most agyi ctére megyek.amugy csontvelöt is nézik de még csak most mert gerincvizet meg hasonlokat csináltak.az emlöimet is nézik folyamatosan mert volt bene egy kis csomo és vetek belöle szövet mintát hát nem jo érzés.bocsánat de majd holnap fojtatjuk marika jo éjszakát mindenkinek és az ur áldását.
2009. dec. 10. 22:28

miért? Eddig még nem volt CT vizsgálat? Az érdekes.

Most akkor sima tű biopszián voltál csak, vagy Jamshidi-n, vagy sternum punkción? Melyik volt?

2009. dec. 10. 22:25
már most nem olyan sok ,most ujbol vettek mintákat hogy hogy ál stagnál javul vagy roszabodnak a dolgok.
2009. dec. 10. 22:23
volt vastagbél tükrözésem de nem kivánom senkinek,meg volt sima gyomor tükrözösem is.meg a vizeletemet is volt hogy egy napig gyüjtenem kellet,mostanában volt megint és anak várjuk az eredményét meg a vérvételnek .meg vetek mintát megint tüvel a nyaki nyirok csomobol,meg leszegy pár vizsgálatom még de félek nagyon tölük .mert már anyit szurkáltak akor még a méhemet is feltöltötek hogy nem aludtam csak kába voltam.és mindent halotam.majd mennem kell vizsgálatra mert anyira fáj a fejem hogy sokat hányok.és ctén-megnézik mittöl van .
2009. dec. 10. 21:48
Jmshidi biopsziával, vagy sternum punkcióval vettek mintát?
2009. dec. 10. 21:47

Marika! Nem értem miért csak most vettek mintát. Akkor mire kapod a kemoterápiát?

A vörös vérsejtek alacsony száma nem feltétlen leukémia.Ezt már megállapították?

2009. dec. 10. 21:35
hasonlo.de már a csontjaim is fájnak. meg rossz a vérképem sokal több a fehér mint a vörös .meg most jövö héten jön meg pár eredményem amire még várni kell ,de ha meglesz szivesen megirom.de kérlek beneteket ne bántsatok,mert egy jo szo sokat segit.
2009. dec. 10. 21:18
non- Hodgkin lymphomád van?
2009. dec. 10. 21:10
elnézést de nekem is van családom és gondok.
2009. dec. 10. 21:09
levetem a papirjaimat ha kell még a vérképem eredményét is megadom ha kell. amugy agresziv NON-forma most voltam ugye ma egy olyan vizsgálaton hogy fogták egy tüvel mintát vetek ugye milyen jo,meg a vörös vértes számom alacsony nagyon,remélem tudják hogy anak leukémea neve.
2009. dec. 10. 21:09
akkor senki nem tud segíteni?
2009. dec. 10. 20:55

Gyerekek, azért az, hogy a szavazásokon ki mit válaszol, sztem nem kellene ennyire mérvadónak lennie. Azt válaszolta, h tegezi az anyóst, apóst? Lehet, h amikor még éltek, tegezte őket. Azt írta, az enyósa a pici gyerek születése után pár nappal halt meg. Azaz kb. 2 éve. Hát, ha nem volt a válaszok között olyan lehetőség, h tegeztem. Így én is szoktam választ adni. Multidejű opció nincs, hát adok jelen idejűt. Ahogy feltételes módban sem lehet válaszolni. Lehet, amikor még dolgozott, otthonról vitte az ebédet... Stb.

Ha valaki adni szeretne neki, először informálja le a gyöngyösi jegyzőnél!

Mondjuk a latin szöveg bemásolására én is kíváncsi lennék! Azt én is várom...

166. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 164. - Zsuzska..)
2009. dec. 10. 20:20

azért kérdeztem mert bármilyen furán hangzik nekem 12 éves korom óta volt.

mindig kijött és felszívódott ne kérdezd hányszor mert nem számoltam de mikor a nagyobbik gyereket megszültem utána is kijött és elmentem,hogy műtsenek meg.

laperoszkópos műtét volt reggel még ott volt a ciszta a műtétkor már nem találta a doki még az a szerencse,hogy 3 egy centis vágásom volt ami már nem látszik.

2009. dec. 10. 20:15
de ha gondolod megkérdezem neked tutira holnap!
164. Zsuzska.. (válaszként erre: 161. - 4dedc2d5fa)
2009. dec. 10. 20:15
Az egyik ismimnek volt cisztája..most nemrég volt kontrollon és azt mondta nagy örömmel, hogy felszívódott neki mind a 3..és ő sem szedett rá semmiféle gyógyszert!!
163. 9379ff445f (válaszként erre: 162. - Varga.nora)
2009. dec. 10. 20:08
vagyis nem beszél... :-)
162. varga.nora (válaszként erre: 160. - 9379ff445f)
2009. dec. 10. 20:02
ÉN is azért olvasgatom a fórumot!!! Ha igaz,akkor nem tudom, hogy miért nem jelentkezik. Így csak maga ellen beszél szerintem
161. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 158. - Zsuzska..)
2009. dec. 10. 19:56

nem.

úgytudom a mióma más.

csak kiváncsi lettem volna,hogy a petefészek ciszta eltünik magától gyógyszerek nélkül csak úgy?

vagy csak lappang?

160. 9379ff445f (válaszként erre: 151. - Varga.nora)
2009. dec. 10. 19:55
nem jelentkezik, pedig én is arra várok!
2009. dec. 10. 19:54
csak mert ex anyósomnak az volt..
158. Zsuzska.. (válaszként erre: 157. - 4dedc2d5fa)
2009. dec. 10. 19:54
azt mondják másnéven miómának?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook