Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha elmulasztottad volna az igaz szerelmet, de most visszakaphatnád? fórum

Mit tennél, ha elmulasztottad volna az igaz szerelmet, de most visszakaphatnád? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. jan. 21. 09:24
ha már van párja....s nekem is..-az én felfogásom szerint szép emlék.semmikép nem ronditanék bele az életébe,és a sajátomat sem tenném kockára.....
2008. jan. 21. 09:20
Nálam/unk megtörtént pont ez a helyzet! Lett is a kapcsolatunkból egy nagyon szép lányom, aki ma már párkapcsolatban él, és idén lesz az esküvője is! Legalább 20 évet arra vártam, hogy valósak legyenek a megbeszélt álmaink, de sajna elsodródott mindkettőnk másfelé. Sokáig tartottuk a távkapcsit, de mást nem tehettünk. Én még mindig hajlandó lennék vele új életre, de mi is történhetett azóta? Ő volt számomra az ideális, nagy Ő! 5 évet éltünk együtt, a nap 24 órájában. A munkahelyünk is ua volt. Egy rossz szó nem hangzozz el az idő alatt egyikünk szájából sem. Maga volt a csoda kettőnk számára. Ma már nem tudom mi van vele, ő sem tud többet rólam. Mi lenne ha összejönnénk és akarnánk is? Mi a garancia arra, hogy megint minden olyan tökéletes lenne?!!! Jó lenne tudni.
2008. jan. 21. 09:09
Car ügy.Ha gyerek is van akkor TABU az illető.
2008. jan. 21. 09:07
Arra lennék kíváncsi, hogy ha találkoztatok valakivel,akivel teljesen egy hullámhosszon voltatok és egymásba is szerettetek, de mégis elsodródtatok egymás mellől, és most hosszú idő után megint egymásra leltetek,mit tennétek? Persze a helyzet nem egyszerű,mert mindketten mással házasodtatok össze.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook