Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehetnék? Szeretem őt! fórum

Mit tehetnék? Szeretem őt! (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. Arianne113 (válaszként erre: 7. - Omaja)
2012. jan. 25. 16:07
na ez is nagyon igaz.
2012. jan. 25. 16:05
Hát nemtudom... ha ennyi ideje tetszel neki, és még mindig nem kezdeményez, hanem inkább egy másik csajt "újít be"...gondolkozz el rajta, komolyan akar-e tőled valamit, vagy csak flört a részéről. Ennyi idő alatt már léphetett volna ha akar. Sztem hagyd a fenébe.....
6. Arianne113 (válaszként erre: 3. - Katuska8)
2012. jan. 25. 16:04

Hát ez már nehezebb kérdés.

Viszont mi nem tudhatjuk rá a választ mert nem ismerünk se téged, se a srácot.


Mi nők gyakran képzelünk be dolgokat főleg ha valaki tetszik. Lehet nálad nem ez történt, ez esetben ha megint nem lesz barátnője, akkor beszélgess vele, abból még nem lehet baj. amíg van addig nem ajánlatos. rossz ezt leírni de sajnos amíg nője van csak te járnál rosszabbul.

2012. jan. 25. 16:03
Szerintem a csaj kiheverné azt az 1 hetet hamar. Én a helyedben kezdeményeznék. Még nem régtől vannak ők együtt, hogy lelkiismeret furdalásod legyen egy kapcsolat szétzúzásáért :)
2012. jan. 25. 16:02

Szia!

Én úgy gondolom a jelekből, hogy biztosan tetszel neki, de mivel van barátnője ezért nem lép, valószínű nem akarja a csajt megbántani, és ez természetes. Légy türelemmel vagy próbáld meg valahogy kideríteni, hogy lenne-e egyátalán mód valaha arra, hogy összegyertek! Mert, ha kiderül, hogy nem akkor felesleges gyötörnöd magad miatta!


Sok sikert! :)

2012. jan. 25. 16:01
És amikor nem volt nője? Kb 1 hete vannak együtt, de akkor mi van azzal a 8 hónappal, illetve 7-el mert volt még 1 barátnője 1 hónapig de akkor nem is láttuk egymást, mikor ők együtt voltak.
2012. jan. 25. 15:57
Nem vagy közömbös a srácnak, de mivel nője van ezért nem lép. Elég egyértelmű a téma.
2012. jan. 25. 15:49

Szerelmes vagyok 8 hónapja nagyon egy fiúba. 8 hónapja ismerkedtünk meg és csókolóztunk is, de én már előtte is láttam, amikor össze futottunk, hogy sokat néz engem. Viszont mióta csókolóztunk semmilyen kapcsolat sincs köztünk, nem is beszéltünk azóta személyesen, és neten is csak háromszor. Viszont amikor meglátjuk egymást buliban vagy csak az úton, akkor valóban megszűnik körülöttünk mindenki, és egymás szemébe nézünk hosszasan. Ő még akkor is engem néz ha beszélnek hozzá. Volt már olyan, hogy buliban lánnyal volt és amikor elfordult tőle táncolni akkor is engem nézett, és akkor barátnőm is megjegyezte, hogy ez már durva volt. Ez lenne az a különleges vonzalom két ember között? Abban már kezdek biztos lenni, hogy tetszek neki. Én félek odamenni hozzá, ő meg nem lép semmit, pedig nagyon bevállalós, nem okoz neki gondot odamenni egy lányhoz. Talán hozzám azért nem jön oda mert én más vagyok, máshogy tekint rám? Még ha mernék is lépni valamit, most akkor sem tehetném, mert barátnője van. Nagyon ritkán látjuk egymást, általában havonta egyszer. Tegnap láttuk egymást két hónap után először, egy sportcsarnokban és oda ültek, ahol mi voltunk, pedig még sok másik hely volt. Talán miattam ült oda?! Tegnap is néztük egymást, szembe állt velem, csak kn 5-10m volt közöttünk és láttam, hogy az egyik barátja is néz, de vajon miért? Nekem 2 dolog jutott eszembe. 1. Vagy azért nézett mert azt nézte, hogy kit néz annyira a fiú, aki tetszik. 2. Vagy azért nézett, mert a fiú, aki tetszik mondott neki rólam valamit.

Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett. Szeretném ha segítenétek és mindenre tudnátok választ adni, hogy mi a véleményetek.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook