Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehetnék? Szeretem őt! fórum

Mit tehetnék? Szeretem őt! (beszélgetős fórum)


1 2 3
38. katuska8 (válaszként erre: 32. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 26. 09:03
én is azt gondolom, hogy ez lehet a baj, de ha szeret akkor egy idő után már nem fogja érdekelni, mert nem fogja bírni nélkülem.
37. CsillagTM (válaszként erre: 36. - Ananászok)
2012. jan. 25. 22:58
én használtam a "szívatás"-szót, ami mindössze azt takarta, h ne csorgassa utána a nyálát (csúnyán mondva) és ne keresse a tekintetét. ennyi...ettől nem lesz baja :) még az is lehet (bár nem hiszem), h ez hozza majd meg a nagy áttörést :D
2012. jan. 25. 22:38

Van egy könnyed bája ennek a cikknek,és még egyfajta álmodozó naivitás is van benned.egész más oldalról közelitenék.nem szabad elfelejteni,szerintem ez neked is adottságod,hogy tudnod kell,mindég a nő választ.most lehet még nem tul hihető amit irok,de pár év és ráérzel az izére,hogy ez tényleg igy van.csak mondom,hogy ezt mi férfiak nagyon élvezzük.a kapcsolat ott dől el, te mit szeretnél,mivel ha te azzal a gondolattal forgatod magad,hogy flörtöt szeretnél,akkor azok a fiuk fogják megérezni,akik csak flörtben gondolkoznak még.hozzád képest, több évet éltem,mint te,annyit mondhatok,szinte az első rátekintésből,az első szavakbol,és itt még a testiségről nem is beszéltem,meglehet érezni,hogy a nagy Ő-rőlvagy csak kis ő-ről szol a discoláz.Még valami,a nő egymaga cak fél nő, ugyanigy a férfi is, csak fél férfi.Megtalálni a másikfeled,az roppantnehéz,de létezik.abbol viszont egy van,egyetlen egy.a legjobb volna,most megtalálni,ameddig még nem kötötted magad,hétköznapi szokásoknak engedve,már bennevagyok a korban és társai szlogeneknek engedve.ha őt megtalálod,azt ő is érezni fogja,és semmi nem fogja utatokat állni.a meglepetés még ugy is bekövetkezhet,hogy a valódi,az igazi,mamár házas,és lehet pont gyermeket vár,az is megeshet ,hogy nem 21 éves,hiszen gondolom nem náladnál fiatalabban gondolkozol .valaki lejebb szivatásra,és megleckéztetésre biztat.meglehet probálni.hozadéka nem lesz,és könnyen neked okoz majd több könnyet.az emberi szó mindég célravezetőbb.nyilt titok,hogy mi férfiak alap programunkban nem egy nőben gondolkozunk.a jelenlegi srác,az egy halott dolog,nem azt mondom,hogy nem lesz belöle semmi,de nem most

az egyetlen másikfeled re rátalálás nagyon leegyszerüsitene mindent.ezt kivánom neked, 47 évesen, férfiként.

35. Ailen Zia (válaszként erre: 7. - Omaja)
2012. jan. 25. 22:22

Jól mondod, annyi idő már bőven elég lett volna a kezdeményezésre. A srác nem gondolja komolyan...

Tipikus, sok ilyet láttam már. Olyan is volt aki csak szájhősködött, hogy majd így meg úgy... Na mondom hiszem ha látom! Utána látványosan mellőzésbe kezdett. Én már nem lepődöm meg az ilyenen.

34. CsillagTM (válaszként erre: 25. - Katuska8)
2012. jan. 25. 22:03

te szereted, az érződik, már csak az "álmodozás-faktor" miatt is (mivel nem volt csak az a csók, ezért köríthetsz bármilyen romantikus sztorit, h mi lehetne/lesz:)).


amúgy tényleg nem is értem, h merülhet fel benned komolyan, h szeret ez a pasi...ahhoz elég nagyfiú volt, h lesmároljon az első nap, de ahhoz félénk, h ennyi hónap alatt bármit is lépjen?!...(a szemezés nem lépés, max. 14 évesen, bocsi :D)

33. CsillagTM (válaszként erre: 24. - Katuska8)
2012. jan. 25. 22:00

hát, kb. 99%-ot adok annak, h igazam van :) nem azért, mert ennyire király vagyok, hanem mert van tapasztalatom a téren :)


sztem azért nem kezdeményezett eddig a pasi, mert te a "problémás" kategóriába esel. aki szűz, ráadásul emiatt nehezebben kapható, az nem kell az ilyen casanováknak, mivel a szex után (ami az ő szemszögéből valszeg nem is lenne túl jó, hiszen neki -komoly érzelmek híján- csak a lepedőakrobatika számít) te kötődnél hozzá, akarnál tőle kapcsolatot, folytatást, bármit (akármit is mondasz előtte:)).

neki ez nem éri meg, gondold el:

- több meló

- játszani a türelmes, érző lelket

- felejthető szex

- utána "rinya", akaszkodás


bocsi, de a barátaim túlnyomó része fiú, így tényleg eléggé ismerem a működésüket :D

32. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 22. - Katuska8)
2012. jan. 25. 18:11
Elképzelhető, hogy azért, mert szűz vagy, kicsit visszariadt. Lehet, hogy úgy gondolja, vagy komolyan vesz téged, vagy sehogy.
31. katuska8 (válaszként erre: 28. - Omaja)
2012. jan. 25. 17:08
Tudom, hogy nem akartál megbántani. Kicsit hevesebb lesz a természetem ha ilyen témáról van szó, mert tisztában vagyok vele, hogy nagyon sokan az én korosztályomból azt gondolják, hogy szerelmesek, de 2 hétnél tovább nem tartanak. Úgy érzem, hogy én ebben a témában érettebben gondolkodok, bár lehet a kérdéseimből és a válaszaimból nem látszik, de az érzéseimmel tisztában vagyok. Ezelőtt még csak egyszer voltam szerelmes de az őszinte volt és kitartottam végig a fiú mellett, még akkor is ha ő másfelé kacsintgatott.
2012. jan. 25. 17:03

Ezt nem lehet tudni sajna....

Mondjuk az biztos hogy azért járj nyitott szemmel nehogy elszalassz mást.

29. katuska8 (válaszként erre: 27. - Ágio8405)
2012. jan. 25. 17:01
Én is így gondolom. És lehet, hogy akkor még az lett volna, hogy 2 hét múlva lelép, de most már úgy érzem, hogy komolyabban venné.
28. omaja (válaszként erre: 25. - Katuska8)
2012. jan. 25. 16:59

nem akartalak megbántani. és nem nézem le a korodat...ez a legszebb szakasza az életednek! épp ezért nem érdemes olyan pasira pazarolni, aki más csajt szed fel, miután veled csókolózott..

kívánok neked minden jót! :)

2012. jan. 25. 16:56
Lehet hogy akkor attol ijedt meg hogy szüz vagy vagy nem tudok másra gondolni. Ha csak megdugni akarna azt már akkor megtette volna. Bár lehet hogy nem akarja hogy Ö legyen neked az elsö mert esetleg ö még nem akar komoly kapcsolatot és nem akar megbántani hogy lefekszetek és Te nagyon komolyan evszed Öt aztán 2 hét mulva lelép mert épp szorakozos, csajozos korszakát éli.
26. katuska8 (válaszként erre: 23. - E16fe97baf)
2012. jan. 25. 16:51
:)
25. katuska8 (válaszként erre: 21. - Omaja)
2012. jan. 25. 16:50
Szerintem egy fellángolás nem tart 8 hónapig, és én tudom, hogy mikor vagyok szerelmes és mikor van fellángolás. Lehet, hogy 18 évesen még fiatal vagyok de ezt már meg tudom különböztetni.
24. katuska8 (válaszként erre: 18. - CsillagTM)
2012. jan. 25. 16:48
Lehet, hogy igazad van, csak nehéz elfogadni.
23. e16fe97baf (válaszként erre: 17. - Katuska8)
2012. jan. 25. 16:48
megértelek..."fiatalság bolondság"...sőt irigyellek is érte :D
22. katuska8 (válaszként erre: 16. - Ágio8405)
2012. jan. 25. 16:47

Az a csók nem egy csók volt, hanem egy este alatt nagyon sok! Először nem engedtem neki, mert nem akartam könnyen kapható lenni, de aztán már én sem bírtam magammal és életem legjobb csókjai voltak azok. Kimentünk a szórakozóhelyről, hogy tudjunk beszélgetni. Kézen fogva sétáltunk, még a kabátját is oda adta nekem.:) Együtt voltunk, amíg én haza nem mentem.

Neten utána nap beszéltünk, hogy jó volt az este, és én akkor mondtam el neki, hogy szűz vagyok. Meglepődött, de jó viszony volt köztünk mikor befejeztük a beszélgetést. Majd a másik alkalommal, az kb 1 hónap múlva volt kérdezte, hogy hogy vagyok, mi van velem..meg nem tudom még de általános dolgokról volt szó, és ő írt rám.

Én ugyanúgy a szemébe szoktam nézni és sokat nézem őt, nem szoktam elkapni a tekintetem, tehát ha nem hülye, akkor gondolhatja, hogy tetszik nekem.

21. omaja (válaszként erre: 19. - Katuska8)
2012. jan. 25. 16:43
katuska kedves! majd rájössz egyszer, hogy ez a lángolás nagyon messze van az igazi szerelemtől...
20. katuska8 (válaszként erre: 15. - 4ce39e37cc)
2012. jan. 25. 16:40
Én is azt kívánom, hogy igazad legyen! :) Most nem azért, mert te mondtad, de van, hogy én is azt, érzem, hogy szerelmes belém.
19. katuska8 (válaszként erre: 14. - Omaja)
2012. jan. 25. 16:36
Mindig is ilyen voltam, hogy valakit még akkor is szeretek ha talán már a remény is meghalt, és amíg nem kapok egy képzeletbeli pofont tőle, addig szeretni is fogom.
18. CsillagTM (válaszként erre: 10. - Katuska8)
2012. jan. 25. 16:33

reméltem, h fiatal vagy nagyon, és tényleg :)


ez a pasi csak szédít, legyezgeti veled a hiúságát, és max. a végén meg akar húzni. ennyire egyszerű és egyértelmű, bocsi...


én a te helyedben megszívatnám, és legközelebb nem keresném a tekintetét meg nem olvadnék tőle. mondjuk nekem eleve be se jönne egy ilyen szempillahuszár :D


bocsi, nem téged akarlak bántani, a nálad 2 évvel idősebb hugimnak ugyanezt mondanám, őszintén, jótanácsként. hidd el, ha lesz majd több tapasztalatod, te is rájössz majd, mi a különbség az ilyenek, és a valóban téged szerető, becsületes srácok között.

17. katuska8 (válaszként erre: 13. - E16fe97baf)
2012. jan. 25. 16:32

"A szerelem elvakít,az érzés megbolondít."

Én minden lehetőségre gondolok, még ha hülyeség akkor is.

2012. jan. 25. 16:32
Sajnos ezeken azok a helyzetek amire senki nem tud neked válaszolni és senki sem érti. Legfeljebb Ö de lehet Ö sem.... Mi volt anno azután a csok után? kész mindenki ment a saját utjára? neten miket beszéltetek? nem lehet hogy Ö azt hiszi hogy Te nem akarsz töle semmit? A nök szertetik játszani az elérhetetlent és van olyan pasi aki ettöl megijed és nem mert probálkozni utána. Más magyarázat nem lehet a helyzetre...
15. 4ce39e37cc (válaszként erre: 11. - Katuska8)
2012. jan. 25. 16:32

Jòl ismerem a màsik nemet, szerintem szerelmes belèd.

Legyen igazam :-)

14. omaja (válaszként erre: 12. - Katuska8)
2012. jan. 25. 16:30
megértelek...de ha egy ideig nem lép, nem is fog...ha neki más kellett és nem te, akkor mit akarsz még tőle?? hiába szereted, ha ez csak egyoldalú...el fog múlni...azért vonz, mert elérhetetlennek érzed
13. e16fe97baf (válaszként erre: 10. - Katuska8)
2012. jan. 25. 16:28

...hogy az örök elérhetetlen almeno - t idézzem...

"A nő olyan, mint a Google.

- Még be sem fejezed a mondatot, már találgat!" :D

12. katuska8 (válaszként erre: 7. - Omaja)
2012. jan. 25. 16:19
Hagynám is ha nem lennék őrülten szerelmes belé! :/
11. katuska8 (válaszként erre: 9. - 4ce39e37cc)
2012. jan. 25. 16:17
Írtam neki névnapjára és szülinapjára is, hogy lássa, hogy gondolok rá. Arra már én is gondoltam, hogy ha találkozok vele valahol, akkor köszönök neki, biztos meglepné és kíváncsi lenne. Az utolsó két mondatodnak nagyon örülök, hogy így látod! :D
2012. jan. 25. 16:12

Az nem lehet, hogy azért nem lép, mert elmondtam neki még régen, hogy én szűz vagyok, és neki fontos egy kapcsolatban a szex, de olyannal, aki tudja mit kell tennie. Lehet, hogy lépne, de ez visszatartja?!

Most minimum 2 hétig biztos, hogy nem látom, mert most ment haza a fősuliról 2 hétre és 100 km-re lakik tőlem. Talán addigra még szakítanak is. Én nem szívesen zúznám szét a kapcsolatukat.

2012. jan. 25. 16:08

Mint boszi azt mondom, hogy keresd a fiù tàrsasàgàt, neten, egyèb helyeken, bulikban.

Apró dolgokkal kèrdezd meg, mint pl, nem tudod mondjuk hogy egy közössègi oldalon mit hogy kell csinàlni, de làttad ö is ott van nem segítene-e.

Nem kell ràmenösnek lenni, ha ismeröse vagy valahol neten, dobj egy "boldog nèvnapot", vagy egy "teljen szèdpen a napod" üzit.

pròbàald meg tudni hogy van a baràtnöjèvel, lehet màr szakítöban vannak, adj neki a szemezèsen kívül egy mosolyt, egy intèst mikor elmèsz a helyszínröl, egy "sziàt" dobj oda kedvesen ha talàlkozol vele az utcàn. Stb


Sok sikert, mert úgy làtom van kölztetek valami aminek ki kell bontakoznia.

Ha nagy belevalò sràc, de nem mer lèpni, elkèpzelhetö szerelmes belèd, olyankor nagyon fèlènkek lesznek.

Üdv :-)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook