Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Remény, hogy itt kint sikerülhet... fórum

Remény, hogy itt kint sikerülhet... (beszélgetős fórum)


13. k_nm
2014. jan. 28. 07:26
Abban nem tudok segiteni, hogy konkretan hogy zajlik a beavatkozas, mert en csak kivulallokent hallgattam, kolleganom sajnos hasonlo cipelloben jar, mint te, de neki hormonalisan van megborulva minden...amit o meselt, hogy eloszor mindenkepp termeszetes uton probaltak meg, aztan a hormonjait probaltak atcseszni es most jott el az a pillanat, amikor a lombikot elkezdik. A penzrol is beszelt, de nem akarok hulyeseget mondani, mennyit mondott, sokat minden esetre, ok ezert hazasodnak ossze a parjaval, hogy igy a biztosito tobber fizet. De az orvos mindent el fog errol mondani, eleg tajekozottam sajnos ebben a temaban. A munkaltatonak meg szerintem nem is feltetlenul kell mondanod, hogy probalkoztok, maximum, ha beindul a program, jo, ha beszelsz vele, hogy hianyozni fogsz tobbszor. Akkorra mar jocskan lejar a probaidod, nyilvan mashogy fog o is hozzaallni. Melyik reszen laktok?
2014. jan. 25. 16:54
valaki tudna segíteni,hogy itt hogy zajlik a beavatkozás konkrétan?
2014. jan. 24. 19:40
ez így van,rendes fönökeim vannak,csak nem lesz gond
2014. jan. 24. 19:39
Hát, lehet, hogy ott még működik az őszinteség előnye.
9. nagymoni79 (válaszként erre: 8. - 66429b468f)
2014. jan. 24. 19:37
igen ez kéne tenni,de nem tudom mit fog rá reagálni....
2014. jan. 24. 19:14
Netalán a munkáltatót kérdezni?
7. nagymoni79 (válaszként erre: 3. - D2d5bb5db4)
2014. jan. 24. 19:05
5 hónapja vagyok ezen a munkahelyen,igen még próbaidős vagyok....de 2 éves folyamatos munkaviszonyom van...
6. nagymoni79 (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2014. jan. 24. 19:01
igen pontossan erről...
2014. jan. 24. 19:01
Igen így van ahogy írtad kint vagyunk 2 éve már és most jött el az alkalom,hogy minden renbe van itt kint,csak tartok hogy itt mi is lesz.....valaki tud tanácsot adni?
4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - D2d5bb5db4)
2014. jan. 24. 18:58
A németországi lombikkezelések lehetőségeiről érdeklődik
3. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 2. - 66429b468f)
2014. jan. 24. 18:57

Nem baj, majd kialakul. Csak figyeljünk.


Szerintem itthon nem esett teherbe, most, hogy kimentek lehet sikerül, most pedig fél, hogy mit szól a munkaadó, mivel nemrég dolgozik ott . Nem?

2014. jan. 24. 18:44
Egy kicsit zavaros :(
2014. jan. 24. 18:40

dvözlök mindenkit...

Németországba élünk tapasztalatunk még nincs sajnos e téren még sajnos már van egy idöpontom de csak egy hónap múlva,addig meg izgulok,hogy itt kint mi is lesz...mit tanácsol majd az orvos. valaki tudna segiteni nekem nagyon megköszönném.férjemmel szeretnénk kisbabát,de sajnos nekem volt egy műtétem és kivették az eggyik oldalt a petefészkemet és a petevezetékemet a másik oldalt megmaradt a petefészkem,de ott pedig lecsonkitották a petevezetéket, a méhem egézséges,már 6 éve volt a mütétem,igen az orvosok mondták,hogy spontén terhes nem lehetek és igen nem is lettem sajnos,maradt a beültetés.... sajna. Kiköltöztünk németbe itt még nehezebb lesz,de remélem sikerül...aki itt van kint németbe és hasonlóan van mint én kérem ossza meg tapasztalatát,véleményét,minden infót szívesen várok.

Jelenleg dolgozok és tartok mit mond majd a munkáltató itt,mi a teendő ilyen esetben.

Magyaroszágon sajnos nem volt rá alkalom,de remélem most mint testileg lelkileg fel vagyunk készülve,hogy sikerüljön.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook