Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy ne görcsöljek rá a szex-re? fórum

Mit tegyek, hogy ne görcsöljek rá a szex-re? (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. you_lost_me (válaszként erre: 7. - Timmy0520)
2012. dec. 19. 18:17

Félek, hogy mivel nem vagyok jó az ágyban, el fog hagyni. Tudom, ha szeret, nem teszi, de fontos egy kapcsolatban a szex, és nem fog rám várni éveket, hogy "tökéletes" legyek benne.

Szeretnék neki örömet szerezni, helyette csak ő próbál nekem és ez annyira zavaró!

2012. dec. 19. 18:17
"Azt gondoltam, hogy nagyon fájni fog, kínszenvedés lesz az egész"...ezt miből,miért gondoltad?Akkor meg kellett volna várni esetleg,amíg nem félsz és őrülten kívánod,akarod ezt az egészet.....
2012. dec. 19. 18:16
Köszönöm! :)
7. Timmy0520 (válaszként erre: 3. - You_lost_me)
2012. dec. 19. 18:14
Mitol felsz? Mi tortenhet szerinted?
2012. dec. 19. 18:10

Az előjáték erre való. Fedezétek fel egymás testét.


Lehet egy hangulatos este, halk zene, forralt bor, és masszázs, aztán jöhet a többi.


Nyugi, az elején én is ilyen voltam. Kellett egy rövid idő, amíg fel mertem "engedni" :)

5. 342402de6d (válaszként erre: 3. - You_lost_me)
2012. dec. 19. 18:09
Majd idővel mersz,ne légy türelmetlen:)
2012. dec. 19. 18:09
Minden kapcsolatban idő. mire összecsiszolódik két ember, ne várj első pár alkalomra eget rengető orgazmust, ahhoz meg kell ismened a saját tested, és egymásét is. Légy türelmes! :)
3. you_lost_me (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2012. dec. 19. 18:08
Tudom, de annyiból áll a szex, hogy fekszek, mint egy fadarab. Szeretnék váloztatni, de félek. Nem merek egyszerűen csinálni semmit. A barátom kényeztet, meg mindig a kedvemben jár, én is szeretnék az övébe, de egyszerűen nem merek.
2. 342402de6d (válaszként erre: 1. - You_lost_me)
2012. dec. 19. 18:06
Miért kellene egyből simán menni mindennek??Most kezdted az egészet,ezt is tanulni kell,megérni rá....
2012. dec. 19. 18:05

Egy hónapja van barátom, és múlt héten lefeküdtem vele. Nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást, és nem csak mondja, ki is mutatja.

Az első alkalom (vele vesztettem el a szüzességem) nem volt kellemes, de azt sem mondanám rá, hogy rossz volt. Figyelt rám, ha valami nem tetszett, abbahagyta, le a kalappal előtte. Azt gondoltam, hogy nagyon fájni fog, kínszenvedés lesz az egész, de elmondhatom, hogy jó élményeim vannak, és nem bántam meg, hogy VÁRTAM ENNYI IDEIG (20 éves vagyok)!

Azóta párszor már szeretkeztünk, azt hittem, jobb lesz, mint az első, de tévedtem. Rosszabb. Nem élvezem.

Nem vagyok túl felszabadult, nem merek. Vannak elképzeléseim, van fantáziám, de mikor oda kerül a sor, addigra a bátorságomnak annyi. Lehet, hogy azért nem élvezem, mert túlságosan rágörcsölök?

A barátomnak nem mondtam ezeket, nem is fogom, nekem jelenleg az az elsődleges, hogy neki jó legyen, mert nagyon szeretem, és becsülöm, hogy várt rám ennyi ideig!

Mit tegyek, hogy felszabadult legyek a szex-ben?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook