Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy a párom ne érezze úgy, megfullad mellettem? fórum

Mit tegyek, hogy a párom ne érezze úgy, megfullad mellettem? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit tegyek, hogy a párom ne érezze úgy, megfullad mellettem?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
78. GabryELLA18 (válaszként erre: 77. - C95c921ae7)
2009. okt. 28. 14:36
Igen..De nem lehet tudni ők,hogy élnek a"hétköznapokban"a lányt zavarhatja az is,hogy a srác iszik-nem is keveset.Vagy Csajozik.Esetleg a haverjai olyanok,hogy beleviszik a rossz dolgokba.Embere válogatja.Szeretem akkor is ha "rosszfiú" Sajnos ilyen a szerelem. :)
77. c95c921ae7 (válaszként erre: 74. - GabryELLA18)
2009. okt. 28. 14:31
De tényleg nem olyan nagy dolog ez hidd el. Persze lehet, hogy változik az ember gondolkodása. De a szerelem fokmérője nem az, hogy egymás nélkül soha semmit. Az egy idő után árt a kapcsolatnak. Én már féjhez mentem, van gyerkőc is. Megbízok a páromban..ha olykor(mondjuk nem gyakran) felhívja egy haverja, hogy menjenek el este , üljenek be valahová egy sörre, dumálni egyet. Ő ha hezitál, én küldöm. Kell neki is a kikapcsolódás. Persze együtt többet megyünk(mozi, színház, akármi), de külön is néha. Én is voltam már csajbulin-nélküle. Ő otthon vigyázott a gyerkőcökre, mert a barátnőm szülinapja volt(szintén házas)és szeretett volna egyet bowlingozni velünk, dumcsizni..stb. Nincs ebben semmi rossz. Bízni kell egymásban, hosszútávon csak így működik. És nem kell mindenáron megváltoztatni a másikat. Én most így gondolom:)
76. GabryELLA18 (válaszként erre: 75. - 8e38f5ea70)
2009. okt. 28. 14:29

23éves létemre (sajnos)jóval több dolgot kellett megélnem mint sok 30-40évesnek.

Az a baj,hogy bár nem volt rövid a lány története,nem tudhatja senki mit él át valójában a lány.Csak ha esetleg volt már hasonló cipőben....

75. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 71. - GabryELLA18)
2009. okt. 28. 14:26

Szia!


Nézd! Egy nő nem attól nő hány éves és hogyan néz ki. És a férfi sem attól férfi, mekkora háta, válla van és mekkora muszklija van. Az odafent dől el, nyaktól felfelé. A külső szemlélő pedig a megnyilvánulások alapján ítél, illetve skatulyáz be egy embert.

Ha kinyitnék egy férfi magazint teles-tele lenne nagyon csinos (főleg meztelen) nőkkel. Biológiailag nőkkel, de sokan közülük mégsem azok.


A tetteink határoznak meg.

74. GabryELLA18 (válaszként erre: 73. - C95c921ae7)
2009. okt. 28. 14:23
Tudom,hogy nem a külsőmre..Elnézést a hevességem miatt.Csak tudom mit élhet át a lány... És tudom mennyire tud fájni mikor szeretsz valakit de bánt a viselkedésével.talán úgy,hogy Ő fel sem fogja mit tesz velem. :(
73. c95c921ae7 (válaszként erre: 71. - GabryELLA18)
2009. okt. 28. 14:19

Nem a külsődre mondtam, hogy nem nőies. Mindegy hogy néz ki az ember, ha a viselkedése..a gondolkodása nem azt erősíti. Ha tizenéves lennél még érthetőbb lenne..ha nem vagy az elnézést(a nevedből gondoltam)akkor meg csak..érdekes.


Nem kell úgy felháborodni..egyszer még örülnél is ha valaki "letizenévesezne":D

72. Farika (válaszként erre: 70. - 263d7f38d1)
2009. okt. 28. 14:11

Tehát Te tudtál egyszerűen pontot tenni!

és az is kiütközik, hogy mi emberek mennyire mások vagyunk, Te így lépsz, ő úgy, és hogy ki döntött helyesen??????............. talán valamikor kiderül.

Te biztosan tudod, erre viszont nem mindenki képes!

Én tudlak ezért tisztelni!

71. GabryELLA18 (válaszként erre: 65. - C95c921ae7)
2009. okt. 28. 14:08
NEM VAGYOK MÁR TIZENÉVES!!!!!! IGEN VOLT.ÉVEKIG MENYASSZONY VOLTAM!CSAK HOSSZÚ KAPCSOLATAIM VOLTAK.... AMÚGY MEGLEHET NÉZNI MENNYIRE VAGYOK NŐIES! :D MIELÖTT LETIZENÉVESEZEL VALAKIT,LEGALÁBB A KORÁT NÉZZD MEG!
2009. okt. 28. 14:05

Itt ütközik ki valójában hogy egy 20 éves fiú és egy 20 éves lány között mekkora különbség van felfogásban.

Egy ilyen kapcsolat ami már 16-17 évesen kezdődik és a fiatalkor éveit végigkíséri, eleve halálra van ítélve, teljesen felesleges ennyi ideig együtt lenni ahelyett hogy szórakoznának és kiélnék magukat. Késő lesz ha majd már család és gyerek mellett jön elő belőlük ez a hiány!

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, velem sokkal bántóbb dolgot is művelt az illető, mégsem éreztem azt, hogy én olyan szörnyen meg lettem alázva! Tudtam hogy ő ilyen és neki élni kell, ezért otthagytam, ennyi.

69. Farika (válaszként erre: 67. - 8e38f5ea70)
2009. okt. 28. 14:03
Hú...... ez ütős volt! De JÓ!
68. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 65. - C95c921ae7)
2009. okt. 28. 13:45

Köszönöm a kritikát. Számomra különösen sokat ér, hiszen a hozzászólásomat a hölgyek személyes sértésnek vették. A mit csináltam volna én akkor erre utal...


Osztom a véleményedet!

67. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 56. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 28. 13:42

Kedves BRED!


Úgy látom képtelen vagy az empátiára, képtelen vagy észrevenni, hogy nem felnőttekről van szó. Ez nem párkapcsolat! Ők járnak! De nem élnek párkapcsolatban, mert ahhoz még éretlenek. És az egész, amit a lány leírt, emiatt van. És idézek tőled: "Akkor meg miért nem tudtok, ti fiúk, férfi módra, korrektül viselkedni?"

Feltettél egy kérdést, de benne van a válasz. Azért viselkedett így, mert fiú és nem férfi. Az érési folyamat későbbi szakaszában válik csak férfivé. Semmi abnormális nincsen abban, ahogyan viselkedett. Csúnya és megalázó dolog volt, de semmi szín alatt nem deviáns. Egy fiú aki próbálgatja szárnyait. Jahhh. És a nő is. Csak tudod az érzelmi intelligencia ebben a korban a nőknél sokkal fejlettebb. Az egész történet szerintem teljesen átlagos.


De úgy látom, hogy itt a kedves hölgyek személyes sértésnek vették a fiú viselkedését. De hölgyeim. Önök NŐK ő meg még csak egy FIÚ. Nem hiszem hogy olyan nehéz lenne ezt felfogni.


Még egy idézet:"Ez a lány kétségbeesett és saját magát "marcangolja" mert azt hiszi, hogy szeretetével megfojtja a fiúját. Egy természetes reakcióért okolja önmagát. Mint már írtam, a pofon lehet, hogy erős volt, de ki tudja, mire ez a fiú kitámolygott, lehet, hogy csak a pofon térítette észhez"


Nem természetes reakció senkit sem pofon vágni. Ha itt valaki szubjektív, az ön kedves hölgyem.


De beszéljünk egy picit alpárian, hátha úgy világosabb.


A fiú jó nagy tuskó volt.

Erre a lány pofon vágta mindenki előtt. Jó nagy tuskóság volt.


Lealacsonyodott ugyanarra a szintre. Egyik kutya másik eb. Egyik sem jobb a Deákné vásznánál stb....


Felesleges a hibást keresni hiszen ott vannak ők ketten. A fiú és a lány. Ennyi. És kérem ne várják el a fiútól, hogy férfiként viselkedjen, hiszen még nem az. És a nőtől sem, hogy nőként, hiszen ő sem az.


És a discóban, egyetemi, főiskolai klubokban mulató ittas fiatalok igen csekély része végzi 30 éves korára a kocsmában. Általában rendes emberek lesznek belőlük akikkel nap, mint nap találkozhattok. Valószínűleg már gyerekük és feleségük is van. De ha nem hiszed, nézz be egy egyetemi klubba. Na de mindegy, mert ez nem tartozik már ide, ahogyan az sem, hogy ki kit csal meg és hogy a férfiak milyen szemetek. El kell mindenkit keserítenem. Ez csak sztereotípia. A statisztikai felmérések szerint sokkal több nő csalja meg az urát, mint fordítva. Ezek csak számok. Szóval nem kell a saját negatív tapasztalatainkat belemagyarázni. Miért hiszi egy nő, hogy szemetek a férfiak? Mert már viselkedtek vele így. De hogy lehet, hogy van sok nő, aki nem hiszi ezt? Mert őket még nem érte csalódás, és itt nyithatnánk egy új topikot és sokat lehetne fórumozni erről.

66. c95c921ae7 (válaszként erre: 54. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 28. 13:33
Ebben a korban nem a barátok jönnek-mennek-azok sokszor évek óta megvannak. Inkább jellemző a kapcsolatokra a jövés menés. Azt meg ne várjátok már lányok, hogy ne legyenek haverok, mert csaj van a láthatáron.
65. c95c921ae7 (válaszként erre: 63. - GabryELLA18)
2009. okt. 28. 13:29

Húú, ilyenek a mai tizenévesek? Kissé ijesztő..nem mondom.


A szerelem nem azt jelenti, hogy mindent együtt kell csinálni. A haverjaival miért kéne úgy találkoznia, hogy ott a barátnője. Neked nincs olyan , hogy a barátnőiddel akarsz lenni pasik nélkül? Nekik is lehet, sőt kell hogy legyen. A verekedés meg elég primitív dolog, saját magad is megalázod vele. "Földig verem"?-jó kis nőies beszólás, gratula. Volt már 2 hónapnál hosszabb kapcsolatod?

2009. okt. 28. 13:03
Azért vagyok együtt valakivel-azért lesz a párom,mert Szeretek vele lenni.Szeretek vele,sétálni,beszélgetni,bulizni stb.. Ha nem szeretek vele szórakozni járni(is),akkor nem szeretem,nem a párom,csak úgy van.Meg ha kell "valamire"akkor jó ha van...Ha szeretem a nőt azért szeretem mert jó vele lenni...Nem kell kizárni a haverokat sem.Lehet ezt összevonva is,együtt kapcsolódni ki.
63. GabryELLA18 (válaszként erre: 35. - C95c921ae7)
2009. okt. 28. 12:57
Nehogy még neki álljon feljebb!!!! Elfelejtette,hogy megbeszélte a párjával,hogy találkoznak... :S Undorító!Ha valakit szeretek nem felejtem el,nem fontosabb a pia sem a haverok!Én nem megpofoztam volna.Én a földig verem és megalázom olyan szinten ahogy Ő tette velem!
62. e8e68503db (válaszként erre: 51. - Kirani)
2009. okt. 28. 12:49
Köszönöm szépen :-)
61. ab4b6bc17d (válaszként erre: 55. - 8e38f5ea70)
2009. okt. 28. 12:44
Néztem, miért gondolod, hogy magamra vettem. Nem tettem. Lehet kicsit vehemensen, de csak a véleményemet írtam le :)
60. correct (válaszként erre: 49. - 6f773a273c)
2009. okt. 28. 12:12
Na igen. Ha bemmennék, azonnal ki is fordulnék. Szerintem intelligencia kérdése, hogy kit mi vonz.
59. ab4b6bc17d (válaszként erre: 58. - Chrissy28)
2009. okt. 28. 11:47
Ja, én is néztem, hogy lassan vérre menő viták folynak, de a cikk írója sehol :) Igen, reméljük a legjobbakat! Vagy ráébredt bizonyos dolgokra, amik eddig elkerülték a figyelmét, vagy ad még egy-két esélyt a "kapcsolatuknak", hátha megkomolyodik végre ez a fiú.
2009. okt. 28. 11:44

Ha megnezitek Sweetann adatlapjat, o mar okt 20-a ota nem jelentkezett be. A cikk kesobbb lett valoszinuleg publikalva.

Remeljuk hogy minden rendben a cikk irojaval, es azota mar tisztazodott es megoldodott a szituacio.

57. ab4b6bc17d (válaszként erre: 55. - 8e38f5ea70)
2009. okt. 28. 11:41

Ha te is visszaolvasol... talán lejön, hogy ez a fiú nem 1x-2x botlott már meg, hanem rendszeresen a barátnője nélkül megy el szórakozni. Persze ez szerinted normális, hiszen te is "fiúból" vagy. A nők üljenek otthon, kötögessenek, meg főzzenek finomakat, stb. addig a hapsijaik meg élik az életüket... az sem baj, ha félrelépnek, mert a nők úgyis megbocsátanak.

Hálisten azért nem mindannyiunkat lehet kihasználni. Főleg hálisten, hogy köztetek is vannak azért korrekt, rendes fiúk. Ugyan nem sokan büszkélkedhetnek a FÉRFI jelzővel, de azért akad ilyen :)

56. ab4b6bc17d (válaszként erre: 55. - 8e38f5ea70)
2009. okt. 28. 11:33

Kedves Leonito!


Nem elítélendő, ha valaki discoba megy. Az azonban már igen, ha párkapcsolatban él és mégis egyedül megy el, ráadásul lerészegedik. Persze, nem az első és nem is az utolsó, sajnos ilyen a magyar ifjúság mentalitása. Pia és még ki tudja milyen szerek nélkül a legtöbben nem érzik jól magukat... hát ezt sosem fogom megérteni (mellesleg leszögezem, én soha nem voltam részeg :) alkohol nélkül is remekül el lehet lenni akár egy discoban is.


Ez a lány kétségbeesett és saját magát "marcangolja" mert azt hiszi, hogy szeretetével megfojtja a fiúját. Egy természetes reakcióért okolja önmagát. Mint már írtam, a pofon lehet, hogy erős volt, de ki tudja, mire ez a fiú kitámolygott, lehet, hogy csak a pofon térítette észhez :) ilyenkor persze, nem lehet velük értelmesen beszélni, mégsem tekintem normálisnak (amúgy sem), de főleg úgy nem, hogy aki már párkapcsolatban él, annak miért kell a haveri körrel bulizni, jól lerészegedni (ebben az állapotban ki tudja, miket csinálni) és mindennek a következményeként... egyre inkább kizárni az életéből a lányt, akit állítólag szeret? Mondhatjuk, hogy fiatalság, bolondság... de az ilyennek minek van tartós kapcsolata??? Lehet, hogy már téleg csak a lány ragaszkodik hozzá. Akkor meg miért nem tudtok, ti fiúk, férfi módra, korrektül viselkedni?

55. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 54. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 28. 11:21

Kedves BREDAMAZON !


Az nem kérdés, hogy bekattant-e, mert megtette. Hidd el, vannak olyan lányok, akik nem ütötték volna pofon, mert egyszerűen más a habitusuk. Ők még nagyon fiatalok és előfordulhat ilyesmi náluk és nem is ritkán. Én nem mondtam, hogy nem hibásak. Nem mentegettem senkit. Nem tudom miért veszed magadra. Abszolút pártatlan vagyok. A lány segítséget kért és mutattam neki egy utat. Melyik fiatal nem volt még bulizni és nem volt részeg? Biztosan te is voltál, csak az ember hajlamos ezt elfelejteni. Ez a lány nem azért írta ezt a levelet, hogy támogassad, hogy IGEN, MICSODA SZEMÉT VOLT, IGAZAD VAN, ILYET NEM TEHET VELED stb...


Ha elolvasod azért írta, mert szereti ezt a fiút és nem szeretné elveszíteni. És mert ő egyszer megbotlott nem kéne kötél általi halálra ítélni. Biztos nem csinál minden nap ilyet, mert a lány akkor nem szeretné. Kérlek vedd észre a fától az erdőt. És ha van konstruktív ötleted az ügyben, konkrét tanácsod, amivel segíthetnél neki, akkor írd le, mert Ő, a lány ezt kérte, segítségért fordult ide és nem azért, hogy a fiút, vagy esetleg őt vad idegenek elítéljék, ítélkezzenek felette. Azt hagyjuk meg a bíróságnak és segítsünk, ha lehet. Én tanácsot adtam, legjobb tudásom és tapasztalataim alapján. Azért, mert ő ezt kérte.


Javaslom olvassad el újra a cikket, hogy mit és miért írták.

És ha tudsz segíts, mert az jó dolog. Segíteni.

54. ab4b6bc17d (válaszként erre: 44. - Genlips)
2009. okt. 28. 11:04
Nehogy már még mentegesd, mert lerészegedett! Mintha ez olyan normális dolog lenne! Lehet, hogy a pofon erős volt, de ha ez a fiú szereti a barátnőjét, nem a barátokat (akik jönnek-mennek és még ki tudja kik?) választja többszöri kérésre is! Nem hiszem, hogy bármelyikőtök is, nem kattanna be, ha a bariját így látná!
53. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 48. - 6f773a273c)
2009. okt. 28. 09:16

Kedves minous!


Fogalmam sincsen, hogy 18 éves korodra honnan tettél szert ekkora élettapasztalatra, de csak gratulálni tudok hozzá.

A fanyar stílusból, ahogyan és amit írsz, gondolom már ilyen korán jól pofon üthetett az élet. Annyira szubjektív vagy, hogy szinte már vak. Szerintem nem jó dolog úgy tanácsot osztogatni valakinek, hogy teljesen elvakult vagy. Inkább írhatnál egy cikket, hogy miért vagy ilyen.

Idézek tőled"tökéletesen egyetértek!18 vagyok, és utálom a bulikat. soha nem is megyek. nem lehet általánosítani, a barátnőim se szeretik pl a sok hülye discot, de van persez aki szereti. emberfüggő:)"

Jó nagy ellentmondás egy mondatban. A disco hülye, rossz. Azért az, mert nem jársz. De persze szerethető is. Akkor meg jó?


Figyelj. Mikor járjon egy fiú szórakozni? 30 évesen? 50? Vagy esetleg 16-23 évesen? Szerinted mikor? Vagy netán soha?


Képzeld, a fiatalok szórakozni, bulizni járnak, akkor is, ha van barátnőjük, akkor is, ha nincsen. És csak nagyon sajnálni tudom, hogy te nem mész, mert majd később megbánod, hogy nem élted ki magad. Gondolom ezzel így 18 évesen teljesen tisztában vagy, és persze azzal is, mint ahogy kifejtetted a fiú tehet mindenről. Jól megbánthatott téged valaki.


Szerintem amit ez a lány leírt, az egy teljesen átlagos eset ebben a korban. Valószínűleg nem lesz belőle házasság, mert a felelősség vállaláshoz nő kell és férfi. Itt pedig egy lány és egy fiú van. Meg tudják beszélni. Illetve meg tudnák. Ha a lány nem azt várja, hogy térden csússzon előtte a srác és a srác sem lesz sértve, mert ország világ előtt felpofozták. Megalázásból 1-1. Abszolút döntetlen. Ha a kedves hölgy nem ragadtatja el magát, akkor érvelhetett volna ezzel. Kedves sweetann.

Több dolgot tudok tanácsolni. Egy ennyi idős srácot ne láncolj magadhoz, mert el fog menekülni. De beszéljétek meg, mit szeretnétek. És az előző eset nem kirívó. Nem durva. Ebben a korban előfordul. Van miért bocsánatot kérnetek egymástól. Annyit azért még hozzá tennék, hogy te is a barátnőddel mentél szórakozni és az a srác nem tehet róla, hogy a barátnődnek haza kellett mennie. Nem helyes, hogy tett a fejedre, de haverokkal volt, ivott. Biztos nem érezte át e helyzet súlyát. Te meg pont az ellenkezőjét csináltad. Ő is biztosan belátja, hogy hibázott, ha megbeszélitek. De akkor és ott egy részeg sráctól ilyet ne várj. És még pofon is ütötted. Legalább annyira megaláztad, mint ő téged. Nincsen értelme ultimátumot adni. Le kell ülni megbeszélni. De nem úgy, hogy te kezdted, vagy ő kezdte. Kérjetek szépen bocsánatot egymástól. Pont ilyen egyszerű. Utána adhatsz neki teret, vagy meg beszélhetitek, hogyan tovább. Ha ezt nem teszitek meg, akkor már nincsen jövője a kapcsolatnak. Csak rajtatok áll. Rajtatok és nem rajtad, vagy nem őrajta.


Az olyan véleményeket pedig próbáld figyelmen kívül hagyni, akik pálcát törnek és egyértelműen téged okolnak, vagy egyértelműen a barátodat. Van egy jó öreg mondás: mindig kettőn áll a vásár. És ez most is igaz.


Sok sikert!

52. ab4b6bc17d (válaszként erre: 42. - 81e5170311)
2009. okt. 28. 07:45

Tökéletesen egyetértek!


Aki még nem élte ki magát, annak tényleg az a legjobb, ha kiéli magát, mielőtt belemegy egy felelősségteljes kapcsolatba. Sweetanne, mint általában az ilyen korú lányok, már képes erre, viszont a fiúja... nem lehet férfinak nevezni szerintem. Még éretlen. A lány részéről mélyebbek az érzelmek.

Tök igaz, hogy ha egy kapcsolatban a felek külön mennek szórakozni, ráadásul éjjel, az már nyílt kapcsolatnak számít. Én úgy gondolom, ha az ember szereti a párját, akkor szeret vele együtt lenni, együtt bulizni, sétálni, akármit csinálni. Már miért fojtanák meg egymást??? Hiszen az iskolában, a munkahelyen, esetlegesen ha még nem élnek együtt, akkor külön vannak. Az embernek örülnie kell minden percnek, amit a kedvesével tölthet.

Sweetanne esetében nincs szó arról, amit szegény a kérdésében megfogalmazott. Egyszerűen csak bizonytalan lett önmagában, a végén még neki lesz lelkiismeretfurdalása, amiért a párja mással bulizik!

51. Kirani (válaszként erre: 46. - E8e68503db)
2009. okt. 27. 22:51

Azért írtam a második mondatban, hogy gondolkodásmód kérdése is, nemcsak koré :-).

(Én 17 évesen csöppentem az első komoly kapcsolatomba, és 4 évig semmi gond nem volt, mert szerelmesek voltunk egymásba, és semmi más nem számított. Mindketten komoly gondolkodásúak és felelősségteljesek voltunk, nagyrészt a hozott családi hátterünk miatt. Mai tapasztalatommal már bele sem vágnék, mert így utólag látom, hogy első pillantban halálra volt ítélve a kapcsolatunk). Őszintén kívánok sok boldogságot Neked és a párodnak!


Előttem is többen írták már, hogy a pofon kissé túlreagált volt, ezzel teljesen egyetértek. Egy ennyi idős fiú pedig természetes, hogy a haverokkal sok időt töltsön, arányaiban talán többet, mint amennyit tíz év múlva. Ebből úgy tűnik, hogy különbözőek az igényeik egy kapcsolatban. Vagyis a közös kapcsolatra nem látok sok reményt, mindketten kissé éretlenek még. Nem koron múlik, persze, legalábbis nagyrészt, de tény, hogy huszonéveink elejére kevesen tudunk kilépni az önző árnyékból, és bizalommal, szeretettel, megértéssel közelíteni a msáik felé. Akkor a szerelem a döntő, ami tényleg sokszor elvakít. Nem akarok vitatkozni Veled, nehogy úgy vedd, mert, ahogy írtam is, ennyi idősen én is így gondolkodtam.

50. 6f773a273c (válaszként erre: 44. - Genlips)
2009. okt. 27. 22:18

talán nem kéne részegnek lenni,és akkor tudná hol van,nem?:P

akkor meg tudnák beszélni,és pofon sem lenne...lehet,hogy túlzás volt tényleg,de nem elítélendő bűn.szerintem pont a pasi kezdte azzal,hogy megbeszéltek valamit,nem jelent meg,hanem helyette elment a haverjaival,ahol részgre itta magát,nem reagált a barátnője hívásaira.na ez az előzmény.szóval nem a lány kezdte a balhét,vagyis azt igen,de szerintem tök jogosan,ha pofont nem is,de egy jó nagy beolvasást megérdemel egy ilyen érzéketlen valaki!

49. 6f773a273c (válaszként erre: 26. - Correct)
2009. okt. 27. 22:08
tökéletesen egyetértek!18 vagyok,és utálom a bulikat.soha nem is megyek.nem lehet általánosítani,a barátnőim se szeretik pl a sok hülye discot,de van persez aki szereti.emberfüggő:)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook