Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy a párom ne érezze úgy, megfullad mellettem? fórum

Mit tegyek, hogy a párom ne érezze úgy, megfullad mellettem? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit tegyek, hogy a párom ne érezze úgy, megfullad mellettem?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
18. kingi7
2009. okt. 27. 11:15
Nem vagytok egymáshoz valók, nem a te társad...
2009. okt. 27. 10:54
Semmit. Ha a szerelem elmúlt, nincs mit tenni.
2009. okt. 27. 10:52
Ha már egyszer is így érzett melletted-akkor már semmit ne tegyél, hanem engedd el.
2009. okt. 27. 10:48

Valoban,ha 20 evesek vagytok mind2en es 3 eve eltek egyutt es ilyen problemak vannak kozottetek nem eri meg,hogy leadjal magadbol.

Hiszen egy 20 eves fiu,azt sem tudja meg,hogy mit akar.En a helyedben elengedem,de ugy,hogy vissza sem varom.

Azt hiszed,hogy nem talalsz jobbat nala?Ne felj en is megneztem a fotodat,VALTSAL!!!

14. 81e5170311 (válaszként erre: 13. - 116212323c)
2009. okt. 27. 10:44

Szia!

Nagyon szép minden,amit leirsz,de viszont a ferjed is szerez neked edes meglepiket.?

En az egyuttmukodest csak ugy tudom elkepzelni,ha a ferjem es en sem jarunk el,kulon szorakozni.

Hiszen,ha mind2en dolgozunk,gyerekeket nevelunk,keves ido jut igy is egymasra.

2009. okt. 27. 10:34

Szia...én elég lazán kezeltem világ életemben a pasikat...a jelenlegi párom is szabadon él mellettem természetesen hangsulyozom mellettem!!! de nem akadályozom semmiben, ezt egy kisebb közömbös hozzá állással és hatalmas szeretettel szerelemmel megfüszerezve kell elkébzelni...

Én elengedem egyedül bulizni vagy haverozni, de mindig amikor megérkezik munkából vagy a havertól édes meglepétesekkel várom, vagy gyertyafényes vacsival, vagy egy játékkal az ágyba de a lényeg hogy sose perlekedek vele...a kapcsolatunk remekül müködik annyira hogy jelenleg kezemben tarthatom 3hetes kislányomat akivel a párom ajándékozott meg...

Nem szabad megfullasztani a másikat, de ha a ti kapcsolatotok már ilyen szintre süllyedt azt enm fogod tudni felhozni, mert az kevés ha csak te akarod! Ugy érzem a párod már szabadulna...

közhelynek hangzik de fiatalok vagytok és hidd el találsz majd mást akivel okosabb leszel

akárhogy is lesz alakul én sok sikert kivánok!

2009. okt. 27. 10:30

Az hogy a másiknak és magunknak is adunk egy is szabadságot az szerintem nem korfüggő;)

Teljesen mindegy, hogy 17,20, vagy idősebbek vagyunk. De, ha közösen mentek szórakozni, akkor az ember tényleg joggal várja el, hogy akkor a szórakozás közös legyen. Viszont az, hogy időnként külön akarunk szórakozni az szerintem normális. Feltéve, ha tényleg tudjuk a határokat, és nem élünk vissza a másik bizalmával. Én inkább azt érzem, hogy félsz ha elengeded egyedül, akkor kikerül a "felügyeleted"alól, és esetleg olyat tesz amit nem szeretnél...

De vajon miért érzed ezt?!Talán azért mert te is érzed, hogy túlságosan rövid a "póráz", a párod meg már lazítana egy kicsit rajta... Engedd el a haverjaival, te is menj a barátnőiddel néha. Előbb utóbb úgyis kiderül, hogy miért akar néha egyedül szórakozni.

Ha meg azért, mert másfelé kacsingat akkor azt így is úgy is meg fogja tenni:(

11. Chrissy28 (válaszként erre: 6. - Chrissy28)
2009. okt. 27. 10:19
Az elottem szoloval szilvia86 reakciojara gondoltam.
10. Orsova
2009. okt. 27. 10:19

Kemény dió, tényleg! Szerintem is át kellene beszélnetek a dolgokat. Mondja el, mit érez, mi változott meg szerinte, hogy képzeli el a jövőt, stb.

Néha amúgy szerintem belefér külön is el menni bulizni, ő a haverjaival, te meg a csajokkal! Ha megvan köztetek a kölcsönös bizalom, akkor engedni kell a másikat hogy hadd járja a saját útját, egy kis szabadság kell a kapcsolatba! Nagyon jó a másikkal lenni, és tényleg rossz nélküle, de néha külön is kell lenni!

Ez a véleményem. :)

2009. okt. 27. 10:18

én is jártam már így az előző párommal. "Folytogattam" :( Ott is hagyott egy másik lányért...

A mostani kapcsolatomban meg visszakapom egy kicsit amit én csináltam.

8. Orsi86 (válaszként erre: 5. - 5fbb0bd9cd)
2009. okt. 27. 10:17
Nekem nem kéne vissza egy olyan férfi aki hónapokig "kalandozott"... Ha valaminek vége akkor tegyünk pontot a végére.
7. ab4b6bc17d (válaszként erre: 5. - 5fbb0bd9cd)
2009. okt. 27. 10:16
Már bocsi, de ez úgy jön ki, hogy addig ő várjon szépen otthon rá, foglalja le magát, amíg a "pasija" kiéli magát... sweetann meg addig éljen apáca életet.
2009. okt. 27. 10:16

Egyetertek az elottem szoloval. Szerintem is hagyjal neki idot (akarmilyen nehez is!!! es nagyon nehez, amikor az ember szerelmes) de ha hagysz neki idot es o keres, akkor szeret, ha nem keres, akkor pedig jobb ha nem futsz utana, mert csak egyre tobb megalaztatasnak teszed ki magad.

Probald meg magad elfoglalni, es lekotni valami massal (nehez, tudom). Es mondj te is neha nemet, hogy nem ersz ra mert mas dolgod van.

Lehet, hogy ettol majd o is eszbe kap.

Kitartast!!!!!

2009. okt. 27. 10:14

20 évesek vagytok, három éve együtt. Ezek szerint mindkettőtöknek ez az első komoly kapcsolata. Egy nőnél (nálad) könnyebben elképzelhető, hogy lecövekel az első szerelemnél egy életre. De egy srácnál szerintem érthető ha kalandozni szeretne egy kicsit. Tényleg hagynod kellene, hogy nagyobb mozgástere legyen, ismerjen meg sok mindent/mindenkit. Ha igazán összetartoztok, akkor vissza fogod őt kapni néhány hónap vagy év után sokkal tapasztaltabban és megértőbben.

Addig is tanulj, okosodj, keress hasznos életcélt, hogy büszke lehessen majd rád!

2009. okt. 27. 10:12

Szia!

Gondolom, te 2évvel ezelött is ilyen voltál. Ha neki eddig jó volt és csak most akar változtatni ott valami gond van. Lehet,hogy még túl fiatalnak érzi magát egy komoly kapcsolathoz. Hiszen mindenhol arról hallani,hogy "ki kell élni magunkat" . Ami szerintem butaság.

Én is 17voltam amikor megismetem egy fiút aki 5évvel idősebb volt. Mi is sokat veszekedtünk amíg le nem fektettük a "szabályokat" ami persze mindkettőnknek megfelel. 20évesen hozzá is mentem. Azóta is nagyon boldogan és hamarosan bővül is a család.

Szerintem csak egy megoldás van a problémádra a beszélgetés. Neked is engedned kell, de csak annyit ami nem okoz fájdalmat neked.

Remélem ,hogy megtudjátok oldani a felmerülő problémákat és megerősödik a kapcsolatotok tőle.

2009. okt. 27. 10:12

Szió. Hát, ez tényleg nehéz. Mondjuk nekem már az is furcsa, hogy ti külön mentek szórakozni. Az meg pláne nem tetszene, hogy a párom lerészegedik, mert ilyen állapotban csinálhat olyan dolgokat... amik már súrolják a megcsalás határát.

Ha jól emlékszem, azt írtad, három éve vagytok együtt. Még nagyon fiatal vagy. Nekem úgy tűnik, hogy meguntátok egymást, s talán te is inkább megszokásból ragaszkodsz hozzá, félsz talán, hogy magadra maradsz, ha szétmentek? Megnéztem a képedet - ne érts félre - szemrevaló lány vagy. Minden ujjadra akadna 10 pasi még! Lehet, hogy itt az ideje a váltásnak! Ne alázd meg magad többet, ha kellesz neki, ő fog keresni! Ne te fuss utána. Szerintem nem fojtod meg a magatartásoddal, mert ez nem normális, hogy egy párkapcsolatban folyamatosan mással (barátok, whiskis üveg) buliznak a felek.

Igen, minél jobban belegondolok, nekem is nagyon rosszul esne, ha a barátom másokkal szórakozna és komolyan elgondolkodnék a váltáson. Az új szerelem nem jön könnyen, de van a Földön olyan fiú, aki Veled akar lenni! És ez nem jelenti azt, hogy megfojtanátok egymást, de akit szeretek, azzal szeretek együtt lenni, nem pedig külön utakon járok.

2009. okt. 27. 10:11
20 évesen sehogy. Ekkor így működik hogy vagy az egyiknél v a másiknál elmúlik a dolog. a Pasik később is ilyenek ... de tapasztalatom alapján ha megunják a dolgot és nem biztosak magukban akkor már hiába futsz utánuk..az csak még jobbanelriasztja.. ha időt hagysz neki akkor agy ő keres meg és akkor szeret, vagy nem keres és akkor ennyi.
2009. okt. 27. 10:03
20 évesek vagyunk, három éve vagyunk együtt. Két évig minden rendben volt, azóta egyfolytában veszekszünk. Nekem ő a mindenem, nincs is szükségem másra, ha velem van, neki viszont szüksége van egyedüllétre, arra, hogy elmehessen ide-oda anélkül, hogy én rosszul érezzem magam. De ez olyan nehéz...

Ugrás a teljes írásra: Mit tegyek, hogy a párom ne érezze úgy, megfullad mellettem?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook