Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy a párom ne érezze úgy, megfullad mellettem? fórum

Mit tegyek, hogy a párom ne érezze úgy, megfullad mellettem? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit tegyek, hogy a párom ne érezze úgy, megfullad mellettem?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
48. 6f773a273c (válaszként erre: 8. - Orsi86)
2009. okt. 27. 22:00

teljesen egyetértek!ez a kalandozás maszlag dolog!ha csak erre vágyik egy 17 éves,az később is csak ezt akarja!ha meg ne,akkor most állapdjon meg,de ne kábitsa a csajt! utálom az ilyen pasikat!ha nem akar komoly kapcsolatot menjen ku**ázni!de ne értelmes fiatal lányokkal kezdjen,akiket megbánthat,és teljes depresszióba dönthet!komolyan az ilyen kalandozásra egy jó szó van:megcsalás.ha megcsal a pasid nem Te kellesz Neki.akár 17 éves,akár 25,akár 56.ugyanaz.ha nem nőtt be a feje lágya ne legyen párja.kalandozzon magában,de ne horgonyozzon le.ha egyszer hagyod a párod kalandozni,akkor szakíts is vele végleg,de ne fogadd vissza,ha már egyszer másokkal is kezdett!legyen már a nőknek büszkeségük!milyen világban élünk mi?!

a pasik kalandozgathatnak,a nők meg várjanak rájuk otthon az ebéddel? most mondnanék valami csúnyát,de nem teszem!mi ez már????

akkor a nő szépen menjen tovább!egyenlőre mi kéne hogy felülemelkedjünk az ilyen "pasikon"!(ezekre egy külön szót kéne kitalálni)még hogy kell neki a kalandozás!francokat!!!egyszerűen csak hülye és kész.na jó ilyen az életszemlélete,csajozni akar,de akkor ne ámítson egy lányt 3 éven át!ha tudta voln a,hogy ő ilyen kalandozgatós,hát legyen,de ne bántson meg mást!

bocsi,ezt nem Neked írtam,teljesen egyetértek Veled,ez csak úgy írtam,hogy kiírjam magamból:)

2009. okt. 27. 21:49
jesszus,ez nem kifogás,hogy megfullad melletted!a "megfulladás" dolog azt jelenti,hogy valaki nem engedi,hogy a pasija találkozzon a haverjaival,meg ilyenek,de itt szó sincs erről! tudnod kell,ő alázott meg Téged,nem Te követtél el hibát!miért ment be Nélküled abba a discóba??megmondta?meg kell beszéljétek,ez teljesen egyértelmű,de Te nehogy bocsánatot kérj bármiért is!legyen csak önbecsülésed!fiatal,szép,és okos lány vagy!10 ujjadra kapsz 1000 és 1 pasit,ha nem többet!nehogy már egy ilyen idióta miatt azt hidd ,hogy bármit hibáztál!(bocs,hogy idiótának hívtam,de feldúlt ez a dolog:))igenis,mindent jól tettél,és a helyedben már rég felrobbantam volna!neki kéne rosszul éreznie magát,és futnia Utánad!hagyd csak,hagy tegyen Érted valamit!ha nem tesz semmit,akkor meg hagyd a francba,ha Neki nem érsz meg ennyit,akkor nem éri meg!!!sok sikert Neked,és kitartást!tudom,hogy könnyű mondani,átérzem a helyzeted,de ha nem tesz Érted semmit,akkor nincs értelme folytatni,a kapcsolat egyoldalúvá válik,és nincs értelme.legyél sokat a barátnőiddel!
46. e8e68503db (válaszként erre: 38. - Kirani)
2009. okt. 27. 21:20

Szerintem ez nem feltétlenül kor kérdése.

Én 19 évesen jöttem össze a párommal több mint 3 éve együtt vagyunk és nagyon hasonlóan gondolkozunk pedig 8 év van köztünk.

Ez inkább azon múlik,hogy ki mennyire érett egy komoly kapcsolatra.

Sweetann úgy gondolom igen de a párja nem.

45. 81e5170311 (válaszként erre: 43. - C95c921ae7)
2009. okt. 27. 18:57

Tudom,hogy nem ferj es felesegrol van szo,de ok 3 eve egyuttelnek,hat ez mi,ha nem egy hazassagnak a masik formaja.tudom en konzervativ a godnolkodasom,de meg tul fiatalok,ahhoz,hogy mar megunjak egymast es kulon mennek el szorakozni.

A topicindito irta,hogy o jol erzi magat a parjaval es szereti,tehat a gond a parjaban van.Nagyon fiatal meg a parja,persze,hogy bulizni akar,de a lany talan mar komolyabb kapcsolatra vagyik,ezert kell neki valtani,aki tiszteletben tartja a szemelyiseget!

2009. okt. 27. 18:50

hogy mit csinálnék a helyedben?

nagyon szégyellném magam. a viselkedésed a pofon nélkül is túlreagált, de az, hogy még meg is ütöd... elvileg szereted, nem? akkor nem ütöd meg... akárhogy megaláz.

kicsit átgondolhattad volna a helyzetet, ugyanis részeg volt, ahogy leírtad, tehát nem igazán látta át ő sem a dolgokat. a kapcsolat szüneteltetését másnap kellett volna megbeszélni. én sem mentem volna utánad a fiú helyében a pofon után és elég csúnyákat gondoltam volna rólad, hogy így uralni akarsz engem... és jobb belátásra bírni vitatkozással, ütéssel egy olyan helyen, ahol elvileg jól kellene éreznem magam, mert ott vannak a haverok, meg a barátnő...

egy alapos, mély önvizsgálat nagyon jót tenne neked.


a kapcsolat szüneteltetésével nem mész semmire (tapasztalat), vagy legyen folyamatosan, vagy sem. ahol már szüneteltetésen gondolkodnak, szerintem az halott 1 kapcsolat a sok közül!!


"Ő alázott meg és én érzem magam bűnösnek most." na hát ez egy teljesen eltévedt gondolat, kilátszik belőle, milyen fiatal vagy és mennyire gyerekes még a gondolkodásmódod. te nyitottál pofonnal, amint megláttad. szerintem ez sokkal megalázóbb, mint ami veled történt és érezd magad bűnösnek a dolog miatt, mert te hibáztál olyat, amit a másik félnek át kell gondolnia és nem ő...


szerintem próbálj ki más kapcsolatot, mindig lehet jobbat találni. talán te is találsz olyat, aki jobban viseli a ragacsos természetedet (és neked sem kell meghasonlanod) és ő is nyitottabb vizekre evez...


sok sikert az újrakezdéshez!

43. c95c921ae7 (válaszként erre: 42. - 81e5170311)
2009. okt. 27. 17:54
Itt nem férj és feleségről van szó.Különben abban sem látnék kivetnivalót. A lány is külön bulizott a barátnőivel, csak ő hamarabb abbahagyta. Akkor mert neki pont akkor lett elege a többiekből, meg az egyedüllétből, a srác hagyjon csapot papot, és loholjon? Á..
42. 81e5170311 (válaszként erre: 40. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 27. 16:08

Igy van ez nem megy hosszu tavon!

Azert,mert most ez a trend,hogy mindenki iszik es kulon bulizik,ez meg nem jelenti azt,hogy nem kell jozanul gondolkodni.

Aki kulon akarja elni a bulijait az ne alkosson parkapcsolatot.

Vannak munkahelyi bulik is,ahol a parok kulon vannak.

En ugy gondolom,hogy nem a nonek kell csak megoldania es alkalmazkodnia egy parkapcsolatban.

OK. neha az ember beul a baratnoivel,vagy barataival egy kavera,vagy mindegy,hogy mire,DE,hogy ejszaka elmenni kulon szorakozni a ferj vagy feleseg nelkul,szamomra ez egy kicsit furcsa, es en egyaltalan nem erzem azt,hogy a ferjem vagy en megfojtanank egymast azzal,hogy egyutt megyunk el szorakozni.

Most maradnek tancolni a baratnoimmel,amikor annyi szep erzelmes zene van?Maradok oket atolelni?Hat nem tudom.

2009. okt. 27. 15:51
:) Fiatalság! Tizenpár év van köztünk az biztos, de látod nagyon megoszlanak a vélemények! Ahány ember annyi gondolkodásmód. Abban nincs semmi ha barátokkal akar elmenni egy kicsit ezért ne legyél dühös. A férjemmel 10 éve vagyunk együtt gyermekem is van, mégis néha elmegyünk egymás nélkül szórakozni. Tudod a barátnőm férje azt szokta mondani, hogy nem kell ahhoz elmenni bulizni, hogy megcsalják. Próbálj meg lazább lenni és bízni a másikban, mert ha folyamatosan kételkedünk az megöli a kapcsolatot.
40. ab4b6bc17d (válaszként erre: 26. - Correct)
2009. okt. 27. 14:16
Ugyan nem minden hétvégén, de jómagam is szerettem discoba járni! És alkohol nélkül is nagyon jól éreztem magam és nagyon jókat táncoltunk a barátnőimmel/barátokkal. Nincs azzal semmi baj. A probléma az, hogy ha egy társkapcsolatban a felek külön utakon járnak. Szerintem ez hosszú távon nem megy. Mint ahogy itt sem.
39. ab4b6bc17d (válaszként erre: 27. - Anita0027)
2009. okt. 27. 14:13

Mondjuk kérdés az, hogy miből áll ez a külön bulizás?

Az szép és jó, hogy az embernek vannak barátai és nem is baj, ha találkozik velük. Ha azonban többre becsüli őket, mint azt a személyt, akit állítólag szeret... nos, az előbb-utóbb megmérgezi, sőt, megöli a kapcsolatot.

Sweetanne azt írta, hogy utána ment a discoba, de a fiú nem jött ki hozzá. Lehet, hogy ezek a barátok is befolyásolták, hogy mi van, hagyod, hogy parancsolgasson neked, nehogy már egy lány.... ha a fiúnak fontos az a lány, nem hagyja magát lebeszélni róla! Meg egyébként is, minek kell ital ahhoz, hogy jólérezze magát? Arra nem gondol, hogy alkoholos befolyásoltság alatt hülyeséget csinál? Szerintem nem, mert ahhoz akarat kell, meg felnőtt gondolkodásmód. Na, ez nincs ennél a fiúnál (sem). Még gyerek, bármennyire is nagyfiúnak képzelik magukat.

38. Kirani
2009. okt. 27. 13:39

Remélem, nem bántódsz meg, ha azt írom, hogy túl fiatalok vagytok még egy komoly kapcsolathoz. Egyrészt a korotok, másrészt a gondolkodásotok miatt - nekem legalábis ez jött le abból, amit leírtál. Ha ő néha szabadságot igényel, Téged pedig rosszul érint, ha a haverjaival van, lehet beszélgetni, fenyegetőzni, vitatkozni, szerintem itt már nem fog változni semmi. Hidd el, én is voltam 20 éves, és nekem is volt akkor egy három éves kapcsolatom, és anno én is Hozzád hasonlóan láttam a dolgokat. Mindig vele akartam lenni, és sokszor magamat hoztam kellemetlen helyzetbe hasonlókkal, mint amit leírtál. Pedig ő is nagyon szeretett engem, velem akarta leélni az életét. De túl fiatalok voltunk és túl különbözőek. Amit megtanultam: sosem lesz harmonikus, kiegyensúlyozott egy kapcsolat, ha a nagy dolgokban (gyerekvállalás kérdése, szabadság adása/igénylése, világnézet, szellemi igények) nincs egység. Mert a másikra való bármilyen dolog ráerőszakolása csak a fojtogatást jelenti.

És megtalálni magadban, hogy egy kapcsolatban mit szeretnél, és mit tudsz adni örömmel, miről tudsz lemondani, és mit igénylesz a másiktól, szerintem több tapasztalatot és időt igényel. És hidd el, mindketten rengeteget fogtok még változni, formálódni. Nem mondom, hogy szakíts vele, csak próbáld megélni a másik oldalt: adj neki szabadságot, szervezz programot a barátnőiddel, és ne lógj mindig a fiún. Vedd lazábban! Ha ez nem okoz gondot, és még jól is érzed magad közben, nyert ügyed van, akár a jelenlegi barátod mellett, akár a következőnél.

2009. okt. 27. 13:36

Itt nem azzal van a probléma, hogy külön is akar szórakozni valamelyik fél, hiszen én is úgy voltam vele mindig, hogy akármennyire szerettem az illetőt (vagy szerettem vele lenni), külön bulizni, kimozdulni "kötelező"! Ha ilyen fiatalon nem tud kimozdulni a haverjaival, hogy pasis dolgokról beszéljenek, pasis dolgokat csináljanak, akkor természetes dolog, hogy szabadulni akar. nekem a legelső kapcsolatom (amikor 18 voltam) pont ezért ért véget. Megvoltam a sráccal eleinte és lehet nagyon bele is szeretek, ha nem lóg mindig rajtam. De egy percre nem tudtam elmenni valaki mással (pl. szobatársnőmmel, új csoporttársaimmal) ismerkedni, szórakozni, mert mindig ott termett, és ez borzasztő idegesítő tud lenni, ami fokozatosan kiöli belőled a másikat..


Itt inkább arról van szó a cikk alapján, hogy a srác mostmár új szakszba kezdene ésnem feltétlenül azért, mert "rátelepszel", hanem egyszerűen elmúlt a dolog számára. Elfelejti, hogy úgy volt, ott találkoztok? Mi az, hogy elfelejt, ha már egyszer meg volt beszélve?


Ahelyzet az, hogy a srác véget akar vetni mindennek, de azt várja, hogy te mondd ki és így te is jobban járnál (egyszerű presztizs dolog), viszont ha két nap után már felkeresed (tudom, nehéz nem megtenni), akkor előbb utóbb ő mond "áment" és te akármennyire is számítottál erre legbelül, meg fog lepni a "hirtelen" döntés és piszkosul szenvedni fogsz...

36. de7b7302d3 (válaszként erre: 35. - C95c921ae7)
2009. okt. 27. 13:00
Pontosan igy gondolom en is.
2009. okt. 27. 12:50
Szerintem nem volt abban semmi megalázó, hogy a haverjaival is volt egy kicsit és nem rohant lélekszakadva hozzád. Viszont az tényleg megalázó, hogy mások előtt megpofoztad. Én ejtenélek a helyében, bocs.
34. Farika
2009. okt. 27. 12:46
mondjuk neki is elég megalázó lehetett, ha egy disco előtt felpofozzák!
33. mimmo33 (válaszként erre: 31. - Correct)
2009. okt. 27. 12:23

Amit írt én abból nem érzem, hogy muszájból van vele.

Az én párom is el szokott menni a haverjaival, igaz nem berúgni, hanem pecázni. Na, oda én sem megyek. De nem is morgok érte. Neki is kell a kikapcsolódás, a külön program.

Azért mert együtt vagyunk attól még a haveroknak, barátnőknek nem kell elmaradozniuk mellőlünk.

32. syria
2009. okt. 27. 12:19

Egyetértek a 14. Eper680 hsz.-sal.


Azzal a kiegészítéssel, hogy más az értékrendetek, életritmusotok.


Bolond vagy, ha egy fél lépést is teszel utána! A kinézeted alapján minden ujjadra akad olyan, akivel nem kell veszekedned. mert nem szolgál rá. Csak nem szabad rátelepedni senkire, mindenkinek kell hagyni szabadságot. Hogy ennek hol a határa, az persze mindenkinél változó.

31. correct (válaszként erre: 30. - Huanita80)
2009. okt. 27. 12:12

Érdekes, mi nők megvagyunk enélkül is :)


--------------------------------------------


Hidd el nem minden férfi ilyen, csak meg kell találni, nem muszáj kompromisszumokkal leélni az életed, csak találd meg a párod.

2009. okt. 27. 12:06
A pasik olyanok mint a jojó!!!!Elengeded és visszajön ez tutti.Különben tényleg megfullad ki kell kapcsolódni néha,nálunk csajoknál ez kicsit más.Én is inkább a kikapcsolódást is vele eggyütt képzelem el,de a férjemnek is szüksége van haveros berúgós bulikra ahol kibeszélnek minket(gondolom,pletykásabbak mint a csajok...).Nálunk jön a második baba sokat dolgozik,meló után otthon is van tenni valója,nekem is segit,menjünk is le a gyerekkel,hétvégén is ugrálni a gyerekkel,az én nyavajgásomat is meg kell hallgatnia,mert lelkizni is kell.Persze hogy néha elvágyik berúgni,nem csajozni megy tuti,hanem röhögni,elfelejteni a hétköznapokat egy kicsit,aztán újra indul minden.Nincs ezzel semmi gond.Én nem vágyok úgy el mint ő,én inkább vele sétálni,gyerek nélkül,otthon lenni gyerek nélkül ilyesmi a kikapcsolódásom a hétköznapokból.Szóval a csajok és a pasik máshogy gondolják!Attól még szeret.Meg lehet hogy csak egy időszak és elmúlik nála,utánna megint veled akar csak otthon lenni.Nálunk is volt ilyen is olyan is!Semmi baj nincsen ne fogd fel ilyen tragikusan.Ha meg más csajjal akar lenni akkor úgyis azt teszi ha rugót szerelsz a fejedre akkor is!!!!De akkor kár érte bőgni,ez van.De itt azt hiszem a kikapcsolódásról van szó! :))
29. mimmo33 (válaszként erre: 25. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 27. 12:03

Én inkább azt érzem, hogy ez a külön bulizás, csak egy, az okok között, ami miatt a kapcsolatuk nem működik, úgy ahogy a szeretnék.

Szerintem megfojtja a szerelmével a párját, és ő azért szeretne egy kicsit külön kikapcsolódni.

28. poci19
2009. okt. 27. 12:02
szia. én 19éves vagyok és 4éve van barátom, elég féltékeny típus vagyok és nehéz elengednem mikor a barátaival szeretne lenni, de ez természetes. én nem nagyon szoktam nélküle menni ezért nekem nehezebb. de mikor a barátai elhívjak és csak fiúk szeretnének menni, nem mehetek el egyedül lány..:) én megbízom benne, ö is benne, ha meg akarna csalni akkor máskor is megtehetné. szerintem beszéljétek meg.
27. Anita0027 (válaszként erre: 25. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 27. 11:57

Igen, ebben egyetértek veled. Lehet, hogy egy komolyabb pasi kellene neki. És valószínű, hogy ez általános problémájuk.

Én azt mondom, hogy néha természetes a külön bulizás, persze az megint más, ha csak külön bulizás van.

26. correct (válaszként erre: 23. - Anita0027)
2009. okt. 27. 11:57

Úgy értettem, hogy nyílván nem huncutságból pofozta fel őt a barátnője.

De mi az, hogy mikor bulizzon, ha nem most? Jesszus...én soha nem buliztam, pl. Miért törvényszerű ez? A barátaim is olyan körből voltak mindig, akik kicsit más síkon voltak, mintsem, hogy vonzza őket a buli. Nem semmi, hogy manapság ez már szinte elvárás, hogy egy fiatal bulizzon. :D

Na mindegy.


Remélem megoldódik a problémátok, de ha neked nem tetszik valami, akkor ahhoz még biztosan fiatal vagy, hogy találj olyat, aki jobban hozzádillik! :)

25. ab4b6bc17d (válaszként erre: 23. - Anita0027)
2009. okt. 27. 11:51

20 évesen az "ilyen" fiú még nagyon gyerek! Sweetannek komolyabb pasi kellene! Akinek ő a legfontosabb, nem pedig a barátokkal való bulizás!

A külön bulizás szerintem addig mehet, amíg nincs az embernek párja. Onnantól kezdve... tudjátok, az emberek így is alig látják egymást a sok melótól, ha még szórakozni is külön mennek, akkor megette a fene az egész kapcsolatot!


Egyébként, én úgy észleltem, hogy az ő kapcsolatukban nem az első eset, hanem rendszeres ez a külön úton járás...

24. ab4b6bc17d (válaszként erre: 14. - 81e5170311)
2009. okt. 27. 11:46

Egyetértek, Eperke! Nagyon egyoldalúnak tűnik Syndi kapcsolata. Persze, tudom, másképp gondolkodunk. És az is igaz, hogy nem kell megfojtani a másikat. De azzal, hogy vele szeretnék lenni és rosszulesik, ha rendszeresen mással bulizik, még nem jelenti azt, hogy ezzel megfojtanám. Szerintem, ha valaki párkapcsolatban él (tökmindegy, hogy csak mint barát-barátnő, vagy férj és feleség) ott már nem illik - ez esetben - a hapsinak, hogy külön utakon járjon! Ez csúnya dolog a másikkal szemben!


Syndi leírásából meg nekem az tűnik ki, hogy hiába írja, hogy ő nagy szabadságot biztosít a párjának és még ráadásul ajándékokkal is várja haza - egy szót nem ír arról, hogy a férje mivel kedveskedik neki? Szóval sántít a dolog...

23. Anita0027 (válaszként erre: 22. - Correct)
2009. okt. 27. 11:46

"egy ilyen fiú".......mi nem sokat tudhatunk erről a fiúról. Most csak annyit tudunk róla, hogy egy bulin nagyon berúgott és összevesztek a barátnőjével.

20 éves. Mikor bulizzon, ha nem most?

Én már kinőttem a discoba járásból, de mindenkivel előfordult már valamilyen buliban ilyesmi. Szerintem.

És a lány pont ezt írta, hogy erre a fiúra vágyik. Már 3 éve együtt vannak.

Nem kell mindent felfújni.

Biztos vannak más típusok is, de ez az általános, és nincs ezzel baj.

22. correct (válaszként erre: 19. - Anita0027)
2009. okt. 27. 11:36
Azért ne általánosíts. Szerintem normális, ha ez a lány igényesebb és intelligensebb, mint az, hogy egy ilyen fiúra vágyjon. Ki a fene mondta, hogy normális, ha fiatalon így viselkedik valaki? Van külömb is ezeknél a típusoknál, nem kell mindenkinek elfogadni azt ami nem jó.
2009. okt. 27. 11:33
Ahogy leírtad, semmi értelme a kapcsolatotoknak.
2009. okt. 27. 11:31
annyira csinos szép lány vagy! ne félj nem maradsz egyedül! te is ő is nagyon fiatalok vagytok! a pasik sokkal később jutnak el addig hogy komoly, felelősségteljes emberek legyenek és egy igazán mély kapcsolatba lépjenek. ő még élni akar, és te is élj! hagyd hagy menjen!és te is menj! szórakozz éld az életed, mert ha már később családod lesz! nem teheted meg!
2009. okt. 27. 11:15

Szerintem természetes, ha a haverjaival külön szeretne a fiú szórakozni. Pláne 20évesen. Még ha isznak is, akkor is vannak olyan dolgok amiket a haverokkal akar megbeszélni és nem kell, hogy ott legyen mellette a barátnője.


Azt javaslom, hogy te is találkozz a barátnőiddel, nem kell őrá várni, tényleg tudni kell elengedni. És az sem kell, hogy feltétlenül odamenj a buliba, ahol ő van, engedd szórakozni egyedül is. Te elmehetsz moziba, otthon olvashatsz vagy bármi, amit szeretnél. Az, ha fél12-kor találkoztok, az nem számít külön bulizásnak.

Ha korlátozod és mindig minden lépéséről tudni akarsz és mindenhova vele akarsz menni, akkor előbb-utóbb menekülni fog.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook