Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek ? Hagyjam el vagy ne? fórum

Mit tegyek ? Hagyjam el vagy ne? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. szept. 5. 13:25

A csalók éppen azért tudnak sok embert megvezetni, mert mindig azt adják elő, amivel szánalmat keltenek, olyat mondanak, amit hallani akarsz. Teljes mértékben a bizalmadba férkőznek . Keresik közben az újabb áldozatokat, akit csak alapos vizsgálat után környékeznek meg./te magad írtad, hogy ezt is láttad csak nem magyaráztad így magadnak/ Nálad ez folyamatában követhető volt, mindent leírtál, szó szerint.

Nehéz bevallani, hogy lépre mentünk, hiszen ugye az érzelmeket is beindította..., de tudni kell, hogy ez is egyik eszközük.

Másrészt a viszkis is jó útra tért...

Helyetted senki nem tud dönteni , a józan ész szerintit előttem megírták többen is.

Ha mégis bevállalod nem lesz könnyű...

2022. szept. 5. 13:16
Hú, ez nagyon gáz!!! Én biztos hogy úgy elhagynám hogy csak úgy füstölne. Viszont a te igényeidet nem ismerem. Ha hasonlók vagytok tarts meg és hazudozzátok végig egymásnak az életet.
2022. szept. 5. 13:13
Nem tudom...
6. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 13:11
Menj egy csendes nyugodt helyre sétálni,és gondolkozz el,45 éves vagy,megérdemled,hogy nyugodt életet élj.
2022. szept. 5. 12:56
Kell ez neked?
2022. szept. 5. 12:55
Kutyából nem lesz szalonna.
2022. szept. 5. 12:54
Ez komoly kérdés? Átvert egy csomó embert, miből gondolod, hogy téged nem fog??
2. Ibi3
2022. szept. 5. 12:49
Menekülj amíg nem késő!
2022. szept. 5. 12:42

Komoly 45 év körüli nő vagyok és van egy kisgyerekem.Másfél éve elváltam mert a férjem megcsalt. Nagyon szerettem a férjemet, mindig hűséges voltam hozzá, ezért teljesen padlóra estem.

Eltelt 1 év és megismerkedtem egy fiatal fiúval 33 éves aki nagyon titokzatos volt az elején. Nem volt még ilyen fiatal barátom soha de annyira szerette vágytam hogy úgy gondoltam bevállalom.Éreztem, hogy valami nincs rendben de nem tudtam mi az. Egyébként nagyon rendes a kisfiamhoz. Vitte hozta suliba, pecázni stb.

A Facebook ra profilképnek egy közös fotónkat tette ki , szóval is tényleg felvàllalt.

Egyik nap kapok egy üzenetet egy nőtől, hogy “ tudom - e hogy a barátom egy csaló ? , mert tartozik neki 450 ezer forinttal !”

Kérdeztem mi igaz ebből ?

Bevallotta igaz minden.

De ő nem akar fizetni , mert a lánynál sok olyan munkát elvégzett amiért nem kért egy fillért sem így szerinte egálban vannak .

1 hét elteltével következett egy másik nő , ő Angliából írt, hogy a barátom szerelmet ígérve neki kicsalt tőle több mint 1 millió forintot !

Megkérdeztem a srácot, igaz ez ?

Elmondta igaz, és megmutatta a bankszámla kivonatokat is mikor mennyit küldött neki a nő! ( Soha nem találkoztak!)

Ezek után kérdeztem tőle, hány ilyen volt még ? Azt mondta több nincs, de azért még jelentkezett egy leányzó !

Szóval is lestem csak nagyokat, de megbocsájtottam neki mert annó fiatal koromban nekem is voltak „érdekkapcsolataim „ és úgy gondoltam

engem még nem használt ki, legalábbis semmi jel nem mutat ez irányba hát adok neki egy esélyt.

Szerintem úgy 3 hónap telhetett el és kiderült sok hazugsága.

Az elején azt mondta cége van , kiderült nincs. Azt mondta lakásai vannak, kiderült egy sincs. Apránként ő mondogatta el ezeket. Szóval is a végén ott ált előttem a nagy semmivel , és sajnáltam őt .

Ami pénzt keresett a munkájával ( Kőműves) azt ezek után mind odaadta nekem hogy osszam be ! Kb 2 millió forint volt ez 3-4 hónap alatt. Figyelmes volt velem szemben, de észrevettem hogy titokban amikor pecázni ment azért rá keresett hasonló korú fiatal lányokra.

Rájuk nem írt, de a profiljukat nézegette.

Szóval is kapott egy levelet ami után szakítani akart velem. Mondtam mutassa meg, amit meg is tett.

A levélben egy behívó ált , letöltendő börtönbüntetésre. A srác egy rablóbanda tagja volt és már ült 9 hónapot előzetesben. Ott állt előttem és zokogott.

Nagyon megsajnáltam . Mert láttam hogy mellettem igyekezett. Tényleg rendszeresen dolgozni járt, szorgalmas volt. Rendbetett nekem ezer dolgot a házon, a pincében a kertben. 100% osan oda tette magát !

Most mit tegyek ? Nem volt szívem útjára engedni . Hát vele maradtam.

Nemrég bevonult a börtönbe , és egyfolytában azt kérdezi, ugye meg vársz ? Házi őrizetet akar megkérvényezni nálam magának , és én arra gondoltam , hogy mi van ha engem pontosan ez miatt szedett fel ? Hogy előbb ki tudjon jönni , és csak kihasznál ?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook