Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek ? Hagyjam el vagy ne? fórum

Mit tegyek ? Hagyjam el vagy ne? (beszélgetős fórum)


1 2
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Dominós)
2022. szept. 16. 18:26
köszi
38. liliom10 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 16:14
Azért nem mindegy, hogy neki mondod-e néha, hogy kisfiam, vagy itt az első levélben idegeneknek. Én is azt hittem, 10 év alatti a kisfiad.
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Venom0513)
2022. szept. 6. 15:19
Másodikos gimnazista ! Most miért ezen rugózunk ?
36. Venom0513 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 15:13

Idézem: "Komoly 45 év körüli nő vagyok és van egy kisgyerekem"


Nekem ez a történet több sebből vérzik...

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Venom0513)
2022. szept. 6. 14:33
Kisfiam- ot írtam az elején, mert nekem ha 30 éves lesz is , a kisfiam lesz ❤️
34. liliom10 (válaszként erre: 33. - Venom0513)
2022. szept. 6. 13:22
Igen, az első levélben azt írta. A 25-ösben pedig 16 évest írt, a serdülő pedig már nem kisgyerek.
33. Venom0513 (válaszként erre: 28. - Liliom10)
2022. szept. 6. 11:56
16 éves a gyermeke? Azt írta kis gyermeke van
2022. szept. 6. 10:50
Nagyon meg fogod szívni! Menekülj, amíg nem késő!
31. liliom10 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 10:16

" Házi őrizetet akar megkérvényezni nálam magának , és én arra gondoltam , hogy mi van ha engem pontosan ez miatt szedett fel ? Hogy előbb ki tudjon jönni , és csak kihasznál ? "

Pontosan ez van !!! És még sokkal több is ! Olvasd el higgadtan, kívülállóként a leveledet !

Vannak szüleid, testvéred, jó barátnőd ? El mered mondani ezeket nekik ? A gyerekednek ilyen " társat" szánnál ?

30. liliom10 (válaszként erre: 29. - New(l))
2022. szept. 6. 10:12

Nem lehetne senki 45 évesen ennyire naív/balek ! És a fia miatt pláne mindent sokszor át kellene gondolnia !

Ez a 33 éves pasi lakással és pénzzel rendelkező nőket keresett. Most még ott lakna háziőrizetben is !!! De ezt ő akarja eldönteni ! Meg sem kérdezte FI-t, hogy mit szólna hozzá ? Megáll az eszem ! Lakjon a szüleinél !!!

29. New(l) (válaszként erre: 28. - Liliom10)
2022. szept. 6. 09:51

Aztán egyszer nehogy FI házának szigetelését is fizetőeszköznek tekintse ez a tündér ember, amikor elszámolásra kerül a sor.

Hisz ő már leszigetelte azt az x ezer forintot!

Ezer sebből vérzik ez a fazon, de mindig talál újabb és újabb lehúznivaló balekokat. Ennyire hiányzik a nőknek a szép szó, meg egy kapcsolat (illúziója)?😕

28. liliom10 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 09:47

Milyen szuper, hogy van egy alkalom, mikor tiszta pénze volt a pasinak ! És mi van az egész eddigi életével ? Miért nem azt gondolod végig ?

Se lakása, se cégei, nőknek tartozik,( még külföldön élő ismeretlen nőtől is kicsal 1 millió Ft-ot) akiket kihasznált, rablóbanda tagja volt, most börtönben van. Neked 3 hónap alatt is sokat hazudozott. Te pedig véded az egy tisztességes munkája miatt, amit Te szereztél neki.

Nagyon nem értelek !

Szerinted mit gondol a 16 éves fiad erről az emberről ? Nagyon veszélyes korban van ! És rólad mit fog gondolni, hogy az anyja egy ilyen pasival jött össze ? Lehet, hogy Téged is szégyellni fog a barátok előtt.(Az anyja egy bűnözővel él.) Aztán ha járni fog egy lánnyal, a lány is elmenekül a bűnöző " apósjelölt" miatt. A fiad párkapcsolatait is tönkre teheted. Belegondolsz egyáltalán a jövőbe ? A börtönben semmi jót nem tanul, viszont jól megtanítják egymást a rabok sok bűnözői trükkre.

Akinek 450000 Ft-tal tartozik, szerinte ledolgozta azt a pénzt. Ez nem így működik ! Ha valamire megkérte a nő, vagy ő felajánlotta, hogy megcsinálja, akkor meg kellett volna beszélni, hogy " ha ezt megcsinálom, ennek ennyi az ára. Azt akkor vonjuk le a tartozásomból ! " És nem biztos, hogy a nő kérte volna azokat a munkákat. Az is lehet, hogy ott is a nőnél lakott, nem fizetett a lakásért lakbért, rezsit, és a nő ezért fogadta el a munkákat, nem a tartozást akarta elengedni, mert akkor nem üzente volna Neked, hogy a pasi egy csaló ! Gondolkozz már !

27. New(l)
2022. szept. 6. 08:59

Az a baj, hogy erről a fazonról már indítottál fórumot, és akkor sem kaptál megnyugtató válaszokat. :(

Ott volt az a hülye férjed, most ez a kétes alak, valahogy okosabban kéne választani...

Egyetértek Fokhagymával, ha azzal kezdte volna a legelején, hogy mindent elmesél magáról, te pedig ennek fényében dönthetsz, kell-e ez neked, az tiszta sor. De ez a csávó nem egyenes. Egy dolog, hogy bűnözött, járhat neki a második esély. De megállás nélkül csak vetít, majd teátrálisan színt vall. Javában a beetetési időszakban vagytok, le is vett a lábadról a szorgalmával meg a ragaszkodásával. Le kell írjam, minek szól ez?

Nagyon ügyesen manipulál és zsonglőrködik az érzelmeiddel. Mondanám, hogy hagyd a f*ba, de úgysem teszed, mert hinni akarsz neki, benne.

Borítékolom pár hónap múlva a következő csalódott fórumodat. Ne haragudj a keménységért, de ezt nem lehet szépelegve leírni.

2022. szept. 6. 08:30
A munkák nagyobb részét igen én szereztem neki, de ismétlem az a pénz 100- osan tiszta !
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Soufflet)
2022. szept. 6. 08:24
A gyerekem 16 éves, nem vesz ilyent lepasszolásnak. És igen beálltam kulimunkásnak mellé, holott tervezőként dolgozom !
2022. szept. 6. 06:34

Igazából sosem lehetsz biztos benne.


Ha állandóan gyanakodni kell az viszi félre a kapcsolatot.


Azt meg hogy bemondásra vakon higgyél neki így gyerekkel nem függetlenül ,nem engedheted meg magadnak,,szerintem.

23. Soufflet (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 00:15

A szabadnapodon inkabb bealltal ingyen kulimunkasnak, a gyereked meg lepasszoltad? En igy sem hiszem el, hogy 500-700 ezeket bezsakokt komuves melokkal.

Akarhonnan is szedte, azzal tuti tekotelezni akart.


Ahogy mas is irta: ilyen peldat akarsz a gyereked ele allitani? Gondolom, ehhez az apjanak is lenne par szava, de talan a birosagnak is, ha hozzajuk fordul.


Nem tudom, mit gondolsz "komolynak" magadon, remelem, ez az egesz forum nem komoly.

2022. szept. 5. 22:09
Köszönöm az öszinte válaszotokat
21. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 22:02
Ha eleve úgy kezdte volna a kapcsolatotok elején, hogy mindent elmond őszintén, és nem utólag derül ki, az más lenne. Ha "meggyónt" volna neked mindent, és láttad volna benne az őszinte szándékot, hogy jó útra akar térni, és kéri ehhez a segítségedet, talán megpróbáltam volna a helyedben. Így már nem. Nem bíznék benne.
20. e620d9d97b (válaszként erre: 19. - Pteri)
2022. szept. 5. 21:36
Én sem szégyellném.
19. pteri
2022. szept. 5. 21:33
Szóba se állnék vele. De van , akinek belefér. A maffiavezéreknek is volt feleségük. Nem szégyellték, hogy a férjük bűnöző. Ha te sem szégyelled, hajrá.
2022. szept. 5. 20:58
Igen , ez is egy lehetséges út . Nem tudom hogy reagálna rá!
17. temmp
2022. szept. 5. 17:44

Teszteld le. Ne engedd, hogy nálad háziőrizeteskedjen. Hivatkozz kisgyerekedre, az nem lehet, hogy rendőrök mászkáljanak hozzátok ellenőrizni, hogy otthon van-e vagy ha bejelez a nyomkövetője (már ha kap olyant), akkor azért törjenek rátok. Nem kisgyereknek való élmények.

Ha ezt tartósan megérti (és nem csak megjátsza 3-4-6 napig, amíg azt gndolja, hogy úgyis meggondolod magad attól, hogy jajj de cukin megértő lesz) és más megoldást keres, akkor utána még lehet valami.

Ha kiveri a hisztit, mert nem segítesz epdig mennyit beletett a házadba, pénzt is odaadta, akkor meg egyértelmű a helyzet és tudod mit kell tenned.

2022. szept. 5. 15:06
Én nem kinlódnék vele.
15. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 15:05
Úgy gondolom van benne szándék egy normális életre. Viszont, barátként is lehet segíteni neki. Nem fontos kapcsolatban lennetek ha nem szeretnéd.
14. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 14:55

Akkor oké!

Mert a te segítséged nélkül még munkája sem lett volna?

Ne haragudj, de akkor mit akarsz egy ilyen férfitól???? Hogyan tudnál rá támaszkodni, rá építeni egy, helyesebben 2 életet???

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Napsugár8)
2022. szept. 5. 14:16

Kedves Napsugár, az a pénz tiszta pénz volt, tudom mert a munkákat én szereztem neki, kollégáimnál barátaimnál , és ha épp szabadnapos voltam segítettem is neki szigetelni stb.

Az a pénz tuti tiszta

2022. szept. 5. 14:11

"Ami pénzt keresett a munkájával ( Kőműves) azt ezek után mind odaadta nekem hogy osszam be ! Kb 2 millió forint volt ez 3-4 hónap alatt."


És te ezt elhitted? Ha van vállalkozói igazolványa, akkor is nehéz tisztán még kőművesként is megkeresni. Ha pedig alkalmazottként dolgozott, akkor még inkább nem lehetséges!


Ez nem tiszta pénz! És ha megtartod, akkor már bűnrészes vagy!

Nagyon gyorsan visszaadnám neki, és megszakítanék vele minden kapcsolatot.

11. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 13:39
Hát en nem engednem a gyerekem kozelebe az tuti.
10. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 13:36

Ilyen bűnözővel én nem tudnék élni, már semmit nem hinnék el neki. Attól is félnék, hogy engem is kihasznál majd, csak idő kérdése.

A gyermekednek ő lesz a minta ??? Ha vele élsz, nem tudni, mi hogy fog alakulni.

Szakítanék most rögtön !!! Akkor is, ha nem lenne gyerekem, de így nem is gondolkodnék rajta.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook