Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha nem kedvel a barátom anyja? fórum

Mit tegyek, ha nem kedvel a barátom anyja? (beszélgetős fórum)


1 2
13. Mézes-Krémes (válaszként erre: 11. - PöttyösPanka)
2018. jún. 27. 12:19

Szigorúúúak vagytok vele! Bakker, hát amin most átesik, az pont a tapasztalat meg az önismeret útja szerintem. :) És hát ki ne gondolt volna 16 évesen és hót szerelmesen arra, hogy ásó meg kapa?


Szerintem élje csak meg az érzéseit így vagy úgy, ahogy jön, meg drámákat is, szabadon! Ettől lesz tapasztalt, bölcs, meg magát ismerő NŐ.

Arra azért vigyázzál, hogy ne szedjél össze se betegséget, se gyereket, mert az végzetes.....

12. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Xoxo167)
2018. jún. 27. 08:06

🤣🤣

16 évesen megszokásból volt az előző barátnőjével.

11. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Xoxo167)
2018. jún. 27. 06:58
16 évesen még teljesen mást jelent a "nagyon komoly" kapcsolat, mint mondjuk 10 év múlva. Tudom, hogy úgy érzed, ez valami nagyon különleges köztetek, de ennyi idősen még hajlamos az ember végletesen látni a dolgokat. Ilyen fiatalon ne is akarj nagyon komoly kapcsolatot, mivel ilyenkor még a tapasztalatgyűjtés a fontos ahhoz, hogy megismerd magadat és a kapcsolatok működését, ami kell ahhoz, hogy később tényleg komoly kapcsolatod lehessen valakivel. Ha több élettapasztalatod lesz, akkor arra is rá fogsz jönni, hogy ha egy férfi túlságosan függ az anyjától (ami ennyi idősen MÉG érthető), akkor vele semmilyen komoly kapcsolatot nem lehet, és nem is érdemes kialakítani.
2018. jún. 27. 04:18

Jajj anyám,16 évesen!

Nagy elhatározás...

Lesz még ilyen több is az életben

9. Amaunet (válaszként erre: 6. - Xoxo167)
2018. jún. 26. 21:16

Elég régóta: 2-3 hét, vagy 2-3 hónap? A hosszútávú érzelmi kötések nem ilyen időtartam alatt születnek, hiszen nem is ismerhetik még egymást a felek.


2: Aha.:) 1 hét után mindenki hót szerelmes, mert smárolt a másikkal a 20 perces szünetben a biosz szertárban.:)


3: 16 évesen ez nem meglepő. És addig, míg nem független jobb, ha nem tesz ígéreteket.


4: Hát, jah! Sokan voltunk 16 évesek. Tombolnak a hormonok. De jó, ha nem vesztitek el a józan gondolkodásotok.


Mindketten 16 évesek vagytok?


.

8. Piroska52 (válaszként erre: 6. - Xoxo167)
2018. jún. 26. 21:14
16-éves vagy,?
7. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 6. - Xoxo167)
2018. jún. 26. 21:07

.


Idézek egy mondatot a válaszomból:

"Természetesen most nem fogsz nekem hinni."


( Így legyen ötösöm a lottón. :D )


Valamikor középiskolában tanítottam, és ott mondtam mindig a diákjaimnak, hogy most a "végtelen bölcsesség" korát élik, ami annyit tesz, hogy nem csak mindent tudnak, hanem minden jobban tudnak. Azután a legtöbbjük szerencsére kinövi.


.

2018. jún. 26. 20:51

1. Elég rég óta

2. Szinte már a kapcsolatunk elején mondta, hogy Ő ezt komolyan gondolja velem. (Ahogy én is)

3. Még a fiú az anyjával él

4. 16


Tudom,hogy ezen sok minden változhat. De azért próbálok pozitívan gondolkodni. (talán túlságosan is)


Kedves 5. válaszoló!

Oké, lehet hogy igazad van. De akkor miért ír és miért hívogat folyton? Egyébként ezután megkérdeztem tőle,hogy ezek ellenére is velem marad-e. Erre csak annyit mondott hogy igen. Ha dobni akarna akkor nem azt mondta hogy nem? És akkor miért beszélünk minden nap iszonyatosan sokat? Nem értem, ha szakítani akarna akkor nem inkább az ellenkezőjének kellene hogy történjen? Egyáltalán nem változott SEMMIT a megismerkedésünk óta.(Ami nem ma volt) Egyébként az egyik "vitájuknál" én is ott voltam,és az anyja ott is kijelentette hogy szó se lehet arról hogy ide lejöjjön.

5. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 1. - Xoxo167)
2018. jún. 26. 19:54

.


"Aztán, ma kaptam egy olyan üzenetet a barátomtól hogy "Anyám nem akarja hogy barátnőm legyen." "


Jajj, kisbabám!

Gondolom, te még a hétfejű sárkányban is hiszel. :D

Szó nincs itt arról, hogy mit akar az anyja. Egyszerűen csak véget akar vetni a kapcsolatnak, és ez egy remek ürügy volt. Persze lehet, hogy majd veled is "megszokásból" együtt lesz még egy darabig.


Természetesen most nem fogsz nekem hinni.

Ellenben már láttam pár ilyen dolgot pasiként, és elég öreg is vagyok hozzá, hogy tudjam hogy működik.

Aztán 20-30 év múlva lehet, hogy te is rájössz.


.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Xoxo167)
2018. jún. 26. 19:46

Hogy jól lássuk a helyzetet, lenne néhány kérdés:


- Mióta ismered a fiút?

- Mikor született meg bennetek ez a nagy elhatározás?

- Milyen távolságra éltek a fiú anyjától?

- A fiú együtt él a szüleivel?

- Hány évesek vagytok?


Persze, ez mind nem számít, ha nagyon erős az elhatározás. Viszont ha 15-16 évesen hozzátok meg, azon még sok minden változtat.

.

3. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Xoxo167)
2018. jún. 26. 19:41

na annál a mondatnál felakadt a szemem,

,,anyám nem akarja hogy barátnőm legyen,,,

és ezt el is mondta,hát nekem tutira nem kellene tovább,

maradjon anyuci szoknyája mellett,


mondom én akinek 4-fia van,

és egy lány,

én sem voltam mindig boldog minden lánytól,de az akkor sem jogosit fel senkit arra,hogy ilyet mondjon,

2018. jún. 26. 19:38
Szerintem felejtsd el ezt a románcot még most az elején.
2018. jún. 26. 19:26
Nagyon komolyan gondoljuk ezt a kapcsolatot a barátommal, ilyet még egyikőnk sem érezett valaki iránt. Hosszútávra gondoljuk, több évre. Na de, mivel mind a ketten komolyan gondoljuk ezért bemutattuk egymást a másik anyjának. (Először, aztán szépen lassan a többi családtagnak is beakartuk mutatni a másikat) Az én anyukámnak nagyon szimpatikus is volt a barátom, Ő meg is jegyezte hogy szívesen látja a barátomat. Aztán jöttem én és a barátom anyja. Egy pár szót váltottam vele, a barátom szerint kedvelt. Aztán, ma kaptam egy olyan üzenetet a barátomtól hogy "Anyám nem akarja hogy barátnőm legyen." Nagyot néztem hisz, szerintem egy párkapcsolat 2 emberről és azok érzelmeiről szól, nem pedig azoknak az anyjukról. Szóval nem Ő mondhatja meg neki hogy mikor legyen barátnője és mikor ne. Egy kicsit faggattam a barátomat a részletről, miután az anyja ezt kijelentette ez a párbeszéd zajlott le: "-Hát kösz, de szeretem. -Hát jó, de én ezt nem támogatom." És mivel kicsit nagy a távolság közöttünk (Veszprém-Budapest) ezért az Ő "engedélye" nélkül nem igazán tudunk találkozni. Idő közben az is kiderült, hogy a barátom anyja nagyon bírta a párom exét,akivel a barátom már nem volt boldog. Már csak "megszokásból" volt vele. Aztán megismert engem,és akkor jött rá hogy ez így nem folytatódhat.. Nem tudom mit tegyek? Nem szeretném emiatt elveszítenit
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook